Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Trucizna

12 października 2020, 22:56

To fajnie tak być pijanym?

Avatar Tythus654

4 sierpnia 2012, 20:35

NIe upiłem się .Mimo to wątpię by warto byłoby zazdrościć.

Avatar jacho32

26 lutego 2012, 15:23

ludzie czy wy musicie się kłócić? A wszystko o to, że Daniel 2012 napisał słowo obrazek? a co do tematu to były scenki.

Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2012, 13:37

Było, sam ten obrazek kiedyś dodawałem.. tylko nie było tam tej ostatniej sceny (gdzie są kobiety w barze)

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2012, 07:40

Obrazek 5/5

Avatar emilka359

25 lutego 2012, 08:21

dlaczego pod każdym obrazkiem piszesz ocenę?!

Avatar grubson5022

25 lutego 2012, 08:37

@emilka359: praktycznie każdy tak robi więc sie go nie czepiaj. ja daje 1/5 bo już było tylko w innej formie

Avatar Juziek

25 lutego 2012, 09:43

Nie, ku*wa gra.

Avatar pataraka

25 lutego 2012, 10:43

@Juziek: a tobie o co chodzi?

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2012, 12:59

@emilka359: A dlaczego ty nie piszesz ocen?

Avatar Bartosz1997

25 lutego 2012, 15:59

@pataraka: też sie zastanawiam

Avatar Cichy159

25 lutego 2012, 17:48

@pataraka: chyba to był pewien rodzaj sarkazmu -,-

Avatar natalia0195

26 lutego 2012, 08:35

@Juziek: Koksisz?
Obrazek 1/5 bo był..

Avatar sectus

25 czerwca 2014, 20:57

@Cichy159: trochę bezsensowny...

Avatar Cichy159

25 czerwca 2014, 21:19

@sectus: Dzięki za odpisanie po 2 latach na komentarz. serio.

Avatar sectus

25 czerwca 2014, 21:35

@Cichy159: nie ma za co

Avatar glu7878

25 lutego 2012, 22:14

Było.

Avatar darkKitty

25 lutego 2012, 18:49

true story :D

Avatar Martinala

25 lutego 2012, 15:30

To już było!

Avatar heika

25 lutego 2012, 12:37

było 1/5

Avatar pozytywnie_szurnieta

25 lutego 2012, 12:17

bylo , wiec 3/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Pozdrawiam świetliki

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To będzie bolało

Fajnie że odpowiedzieli

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka