Zwierzęta, które pierwszy raz widzą śnieg
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Trzeba brać osobną torbę
To będzie bolało
Brawo za czujność!
Nie są aż takie pyszne
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 sierpnia 2016, 19:49
Kot:
1. Dzie mój haszszszsszyszszszszsz?
2. Jak to go ni mo?
3. HAAAAAAAASZYSZ KU*WA DAJCIE HASZYSZ
Odpisz
1 lipca 2016, 19:32
Kot:
1.Asia???
2.Kufa, to nie Asia
3.NIEEEE TO TEŚCIOWAAA
Odpisz
24 stycznia 2015, 12:34
Teraz będą spamić "ALE SŁODKIEEEEEEEEE LOFFCIAM xoxoxoxo".
Odpisz
24 stycznia 2015, 13:00
@lol30pl: ALE SŁODKIEEEEEEEEE LOFFCIAM xoxoxoxo
Odpisz
24 stycznia 2015, 13:12
@Bilolus1:
Odpisz
28 stycznia 2015, 13:45
@Buras: ty buraku,ten obama jest gupi
Odpisz
29 października 2015, 14:46
@zyd007: głupi to jest zyd007
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2015, 21:11
SWEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEET ^_^ LOOK AT THE SIXTH ^_^
Odpisz
30 czerwca 2016, 09:41
@Predator_PL: ten niby angielski jest hojowy :p
Odpisz
28 stycznia 2015, 13:40
za dużo gadasz sikawa
Odpisz
24 stycznia 2015, 14:19
Pomocy zwierząt w internecie za dużoooooooooo (hejty lecoooooooooom)
Odpisz
24 stycznia 2015, 14:30
@CEzikMaj: Chcesz hejty to masz.
Odpisz
24 stycznia 2015, 20:31
@lol30pl: To było do przewidzeniaaaaaaaaaaa
Odpisz
24 stycznia 2015, 16:04
Piąty od dołu najlepszy ;P
Odpisz
24 stycznia 2015, 15:12
Czemu, gdy na obrazku są zwierzęta, ludzie masowo dodają to do ulub.?
Odpisz
24 stycznia 2015, 15:11
Tego pierwszego kota już widziałam i były napisy:
1. Kokaina!!!
2. Zaraz...
3. To nie kokaina!!!
Odpisz
24 stycznia 2015, 14:53
Ta mina kota najlepsza
Odpisz
24 stycznia 2015, 12:15
słodziaki 😘
Odpisz
24 stycznia 2015, 12:45
@xNatala1402x: Idź, bestio, skąd przybyłaś, i nigdy nie wracaj.
Odpisz
24 stycznia 2015, 12:56
@Buras: To proszę zainicjuj serię długich i bardzo konstruktywnych komentarzy na temat podanych wyżej zwierząt i ich zachowań ^^
Moim zdaniem pisanie komentarza, w którym wyraża *hiperbolizując* pogardę dla drugiej osoby jest dużo poniżej poziomu komentarzy, które nie wnoszą nic : ) Ponieważ te pierwsze są naładowane negatywnie, zaś drugie pozytywnie ^^ Takie jest moje zdanie i nie musisz go akceptować, lecz zwróć uwagę, że inni nie muszą akceptować Twojego : )
Pozdrawiam i życzę miłego dnia! ^^
Btw. te zwierzaczki serio są słodkie :3
Odpisz
24 stycznia 2015, 14:04
Uważasz że ktoś to przeczyta?
Odpisz
24 stycznia 2015, 14:24
Głębokie jak woda w kiblu.
Odpisz
24 stycznia 2015, 14:32
@xNatala1402x: Nie ku***, teletubisie.
Odpisz
24 stycznia 2015, 14:51
Ciekawe jak woda z kiblu.
Przeczytałem tylko 2 zdania (Bez obrazy)
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2015, 17:15
@Buras: buras, co ty do mnie człowieku masz?
Odpisz
24 stycznia 2015, 20:38
@MrStick: Które? Te 9 wersów mojego komentarza? :P Wbij na mój profil i przeczytaj dyskusję z Elagią ^^ Tam są długie wiadomości ;]
Odpisz
24 stycznia 2015, 20:50
Wersja SKRÓCONA: Skoro nie przeczytałeś do końca Twoje zdanie mnie nie obchodzi.
Pełna wersja: Dlaczego miałbym się obrazić? ^^ Skoro nie przeczytałeś i oceniasz moją wypowiedź to Twoja opinia negatywna czy pozytywna nie ma dla mnie większego znaczenia, gdyż zwyczajnie jest opinią uprzedzoną do mojej osoby i treści w niej zawartych ; )
Aczkolwiek za pozytywną podziękuję i polecę przeczytać dalej ^^ zaś za negatywną po prostu polecę poczytać dalej :P
Pozdrawiam ^^
"Hejterem jest łatwo być. Każde ciało ma własną gęstość i w odpowiednim przybliżeniu wszystko ma dużo przerw i tak samo w każdym zdaniu można się jakiejś nieścisłości czy czegokolwiek, co nie jest IDEALNE. Rzeczy 100% bez dziur to paradoksalnie czarne dziury - ale takie ewenementy są bardzo rzadkie... 99% ich znajduje się w naukach ścisłych, jeśli nie 100..."
Odpisz
24 stycznia 2015, 20:51
@Hank1212: W sumie.... woda w kiblu to więcej niż nic! Dziękuję ^^
Odpisz
25 stycznia 2015, 10:51
Przeczytałem.
Nawet fajny koment.
Odpisz
25 stycznia 2015, 11:56
Teraz Twoja opinia jest ważna i bardzo mnie cieszy ^^ gdybyś napisał: "Przeczytałem. Nadal jak woda w kiblu." Twoja opinia nadal byłaby dla mnie ważna i w pełni uzasadniona - nie każdemu może się podobać wszystko ; )
Po prostu trochę mniej bym się cieszył ;D
Dziękuję Ci bardzo za poświęcony czas ^^ i życze miłego dnia ; )
Odpisz
24 stycznia 2015, 13:14
"Tylko nie mów nikomu, co tu robiłem!" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
24 stycznia 2015, 12:33
łał o.o
Odpisz
24 stycznia 2015, 12:18
słodziaki rozrabiaki
Odpisz
24 stycznia 2015, 14:25
@Tiger_Bonzo: Bonzo jesteś pijany, wracaj do domu.
Odpisz
30 stycznia 2015, 15:48
a ryj kełbaso
Odpisz
24 stycznia 2015, 12:06
super
Odpisz