Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nieuczciwa ocena
Ładne rzeczy
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 czerwca 2022, 03:19
Kto to
Odpisz
27 stycznia 2015, 14:25
Fc barca miszczu
Odpisz
26 stycznia 2015, 21:01
Tylko zmiana koloru, bo to Ronaldo jest ten lepszy, lepiej grający
(czekam na fale niedoje**ńców hejtujących Ronalda)
Odpisz
26 stycznia 2015, 21:55
@Sniper02: Ja go nie hejtuję choć wole Messiego ;)
Odpisz
27 stycznia 2015, 01:41
@Sniper02: Wku*wia mnie to że jak ktoś lubi messiego to od razu ch*j w dupe ronaldo.Ja lubię obu ale wole ronaldo
Odpisz
27 stycznia 2015, 07:51
@Sniper02: (Hejt niedoje**ńca hejtującego Ronaldo).
Odpisz
27 stycznia 2015, 09:58
@Sniper02: WOOOOOW, na ryjo-książce ciągle są kłótnie, który lepszy, a tu żadnych nie widzę! :O Jeja ciągle mnie zaskakuje...
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2015, 16:52
a... czyli C R to symbiot a L M to superhero? (w zasadzie jestem za :3)
Odpisz
21 stycznia 2015, 17:16
@Pro100WGebe: mhm ja także :D
Odpisz
21 stycznia 2015, 21:55
@Julcias77: :3
Odpisz
27 stycznia 2015, 07:52
@Pro100WGebe: Również popieram. :3
Odpisz
26 stycznia 2015, 21:43
Ronaldo to symbiont czyli zły
Odpisz
26 stycznia 2015, 18:12
Spider-Man jest rasistowski, jest strój czarny, oraz czerwony, ale gdzie jest biały i żółty?
Odpisz
26 stycznia 2015, 18:42
@KlamliwyLukas14: W sumie jest bialy (future fundation)
Odpisz
Edytowano - 26 stycznia 2015, 18:50
@KlamliwyLukas14: Rasizm Rasizm everyhere!
Odpisz
26 stycznia 2015, 18:12
Cristiano to czarne gówno, (wiadomo o co chodzi.) a Messi to bohater dzisiejszej piłki, próbujący ją uratować. Jestem za :)
Odpisz
Edytowano - 26 stycznia 2015, 18:44
<deleted>
Odpisz
26 stycznia 2015, 18:47
@TomekPL23: Chodziło o symbiota, geniuszu.
Odpisz
26 stycznia 2015, 19:02
oh shiet. sory
Odpisz
27 stycznia 2015, 10:00
Skasuj konto. Jak chcesz się kłócić, który jest lepszy, to wypierniczaj na Fejsa. Fan Barcelony, pfff...pewnie nawet nie podasz mi nazwisk graczy z pola...
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2015, 17:39
Ja fan Barcelony? Ogarnij się lepiej... W dupie mam te reale i barcelony ;)
Odpisz
29 stycznia 2015, 21:43
"Cristiano to czarne gówno, a Messi to bohater dzisiejszej piłki". Zaprawdę, głęboko masz to w dupie...
Odpisz
30 stycznia 2015, 11:52
Po prostu znam się na piłce, nie znaczy to, że jestem fanem barcelony albo realu.
Odpisz
1 lutego 2015, 11:44
Czyli mam myśleć, że jak "znasz się" na piłce, to masz prawo kogoś obrażać? Czyli jakbym "znał się" na grach komputerowych i zaczął wyzywać cię od czarnych gówien, to byłoby mi wolno?
Odpisz
1 lutego 2015, 11:53
Nie o to chodzi. Nawiązanie do Spider-Mana. Symbiot vs Spider-Man.
Odpisz
1 lutego 2015, 16:37
Widzisz, wszyscy tutaj to porównanie przyjmują spokojnie. Tylko ty wyskoczyłeś z tym czarnym gównem...
Odpisz
2 lutego 2015, 08:43
Tak mi się to skojarzyło, ale jeśli uraziłem - wybacz.
Odpisz
23 stycznia 2015, 00:11
ale gala zlotej pilki inaczej sie zakonczyla niz film
Odpisz