Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ares011

Edytowano - 21 stycznia 2015, 21:57

Ktoś tu gra w Warface ;)

Polecam grę, ale tylko wtedy gdy masz z kim razem pograć.

Avatar hardkor1708

23 stycznia 2015, 14:21

@Ares011: grałem w ruską wersję

Avatar dopefish

23 stycznia 2015, 17:23

@Ares011: grałem, ale multi tak bardzo pay to win

Avatar Dark_Dante

24 stycznia 2015, 10:52

@dopefish: Kiedy jeszcze był Szturm na Wieżowiec to grałem codziennie a teraz to już nie mam an to ochoty

Avatar dopefish

24 stycznia 2015, 12:52

@Dark_Dante: a to już nie ma?

Avatar Dark_Dante

24 stycznia 2015, 13:48

@dopefish: Nie, sprawdzałem zaledwie dwa dni temu i z tego co mi się wydaje usunęli to ze trzy miesiące temu

Avatar dopefish

24 stycznia 2015, 18:59

@Dark_Dante: ja to widziałem w opcji survival

Avatar kubzzon

28 lutego 2018, 18:11

@Ares011: ja gram i też polecam

Avatar TrueStoryGuy

19 czerwca 2018, 08:58

@Dark_Dante: Ta gra to sprawdzian umiejętności jeśli nie jesteś P2W.

Avatar Torfik

26 września 2019, 07:06

@Ares011: niestety na kooperacji są sami 5-10lvl

Avatar Luna0129

21 stycznia 2015, 21:02

Papierki z podpaski w tle..

Avatar aniela100

23 stycznia 2015, 12:23

@Luna0129: XDDD

Avatar Kartowant

23 stycznia 2015, 14:17

@Luna0129: Gratuluję, jako pierwsza roześmiałaś illuminati do bólu. (płacisz za operację)

Avatar Luna0129

Edytowano - 24 stycznia 2015, 00:15

@Kartowant: nie zapłacę ci za operację ;-;

Avatar Ergon12

23 stycznia 2015, 15:26

Już czuję że zaraz jakieś dzieci napiszą: "jag sie nasyfasz na warfejsie? bo jag cos to mi pofiec bo bysmi pograli"

Avatar krystian23

23 stycznia 2015, 16:27

@Ergon12: "jag sie nasyfasz na warfejsie? bo jag cos to mi pofiec bo bysmi pograli" Nie ma za co.

Avatar Ergon12

23 stycznia 2015, 17:37

@krystian23: śmiechłem

Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2015, 10:53

Lakier do paznokci, papier z podpaski, pędzelki do cieni do powiek i logo warface B-)

Tak pięknie

Avatar szakal1

21 stycznia 2015, 23:00

Jak ja dawno nie widziałem loga "Crytek" ;__;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nieuczciwa ocena

Fajnie że odpowiedzieli

Z klasą się trzeba urodzić

Tacy sami, a ściana między nami

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka