Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar vox_populi

25 stycznia 2015, 19:07

Ktoś mi wyjaśni co sie dzieje z anglią?

Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2020, 11:35

@vox_populi: albo z Polska

Avatar Weasley

16 kwietnia 2015, 18:55

Jeszcze ciekawiej było kiedy szalała czarna śmierć. Cała Europa zadżumiona, wszyscy mrą w rowach... Tylko jedna mała, zdrowa plamka przy samiutkim bałtyku. Tak jest drodzy rodacy, nawet dżuma nas omija.

Avatar Grzechoooo

23 maja 2018, 20:06

@Weasley: nikt nie chce mieć z nami nic wspólnego.

Avatar Ghana1900

14 sierpnia 2015, 23:52

Kaliningrad zatopili?

Avatar
Konto usunięte

28 marca 2015, 13:56

Ale mamy duże wojsko

Avatar Domijeja

Edytowano - 22 stycznia 2015, 14:58

A w Rumunii i na Litwie połowa tego co u nas.
Czemu Anglia jest na czarno?

Avatar Ghana1900

21 lutego 2015, 07:33

@Domijeja: kartele narkotykowe, yakuzy, gangi motocyklowe - mowi ci to cos? Raz podpadniesz - przesrane na cale zycie.

Avatar Domijeja

21 lutego 2015, 16:04

@Ghana1900: A co to ma do rzeczy?

Avatar Ghana1900

22 lutego 2015, 22:21

@Domijeja: Wlasnie odpowiadam na twoje pytanie xD

Avatar Domijeja

Edytowano - 23 lutego 2015, 16:33

@Ghana1900: Anglia jest na czarno w obrazku prezentującym liczbę broni na 100 obywateli bo są tam gangi itd?
To ma sens.

Avatar Mnich1

25 stycznia 2015, 12:23

Może nas w końcu podbije jakiś bardziej rozwinięty kraj?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Verneo

29 września 2018, 22:31

@Mnich1: W eu4 kraje rozwijały głównie swoją stolicę (dev)

Avatar Mnich1

29 września 2018, 22:32

@Verneo: No, ale jak Austrią podbijesz Polskę to dajesz jej zachodnia technologię.

Avatar
Konto usunięte

25 stycznia 2015, 10:52

Spoko, w 1794 broni nie było a rozpi*rdoliliśmy całą armię.

Avatar
Konto usunięte

25 stycznia 2015, 11:22

wtedy nas już nie było...

Avatar
Konto usunięte

25 stycznia 2015, 11:32

Czyli rozumiem, powstanie Kościuszkowskie samo się wybuchło?

Avatar
Konto usunięte

25 stycznia 2015, 13:07

Tak ;-;

Avatar Ghana1900

21 lutego 2015, 07:29

Ktos tu spal na historii ^^ Powstanie kosciuszkowskie nie wybuchlo samo z sb. Oczywiscie - przegralismy - ale już wystarczy spojrzeć na te bitwe pod Raclawicami zeby uswiadomic sb skale powstania.

Avatar Ant_1984

25 stycznia 2015, 17:06

- Zatajają naszą prawdziwą historię o naszej potędze (istniejemy od ponad 4000 lat, a nie od momentu chrztu, napadaliśmy na Cesarstwo Rzymskie! i rozbiliśmy milionową armię Perską wysłaną przeciw nam! a jedyne czym Polacy się chlubią, to husaria...)
- Niszczą naszą gospodarkę
- Rozbrajają ludzi (i fizycznie: nie posiadamy broni; i psychicznie: każą za samoobronę)

Ktoś tu się nas bardzo boi.
A znając naszą prawdziwą historię wcale się nie dziwię.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Ant_1984

26 stycznia 2015, 15:50

@Sauron: Bo to państwo nie nazywało się "Polska", tylko Scytia, Sarmatia, Wandalia, Lechia - zależnie od tego, w jakim języku różne ludy nas nazywały.
A że o czymś TY nie słyszałeś, to nie znaczy, że takie coś nie istnieje.
Jeszcze jedno - jeśli o czymś nie wiesz, a zamiast próbować się dowiedzieć kłócisz się przeciwstawiając się nowym informacjom tylko dlatego, że są NOWE, to właśnie to świadczy o ignorancji.

Avatar Sauron

26 stycznia 2015, 22:32

@Ant_1984: jak widzę kolejny zwolennik chorego psychicznie "doktora" Szydłowskiego, głoszącego że królewna Wanda miała moce parapsychiczne, Polacy zbudowali piramidy i że Krak zabił prawdziwego dinozaura :) Scytowie, Sarmaci i Wandale byli kompletnie różnymi ludami, żaden z nich zresztą nie miał państwa. Wszyscy byli jednak Germanami (oprócz Scytów - Scytowie to ludy irańskie), a jak wiadomo Polacy to Słowianie. Jakim cudem miałoby być to "państwo" zamieszkane przez Polaków?

Avatar zeta60

26 stycznia 2015, 07:00

Bo na Wyspach Angole maja wyje**ne .. Anglik to swieta krowa jesli zrobisz cos nie po jego mysli to masz wjazd na chate i bez wachania cie zabije .. Nie wspomne o ludziach z mieczami samurajskimi na ulicach i handlem narkotykami w bialy dzien .. Zalezy jaka dzielnica.. Masakra

Avatar
Konto usunięte

25 stycznia 2015, 15:44

A kosa czy siekiera się liczy? ;-;

Avatar oskare117

22 stycznia 2015, 16:00

powiedzmy sobie szczerze w polsce ludzie mają wiecej broni niż można myslec , (nie mówie o wiatrówkach , czy myśliwych ) ale o takiej broni z II wojny dużo starszych osób takie posiada , wiem co mówie

Avatar Wladzikxx

25 stycznia 2015, 10:53

@oskare117: psst..
chodzi o sprawne bronie nie zabytki

Avatar oskare117

25 stycznia 2015, 11:35

@Wladzikxx: ta nie pie rdol O_O , czasem te zabytki są w lepszym stanie technicznym niż, im podobne a po 2 broń to broń zabytkiem też da sie zabić jak jest na chodzie

Avatar
Konto usunięte

25 stycznia 2015, 13:03

@oskare117: A Dużo ludzi ma też nielegalnie ;)

Avatar oskare117

25 stycznia 2015, 13:10

oo właśnie , także , ten schemat jest dosyć kontrowersyjny :)

Avatar Mirek01

25 stycznia 2015, 12:49

Rumunia ma mniej ;-;

Avatar KingsMax

25 stycznia 2015, 12:02

Liczba broni na sto obywateli 1,3 (142), to ma być rozbrojenie? Rumunia i Litwa mają o wiele mniej.

Avatar
Captain_0bvious

25 stycznia 2015, 11:19

Morza to najbardziej uzbrojony teren .-.

Avatar mikokaro

25 stycznia 2015, 11:11

i tak z nami w CS'a nie maja szans

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzykrotny T

Niezniszczalne

Niegrzeczny Oskarek

I po kłopocie

To się nie może nie udać

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka