Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dzieci koleżanek twojej mamy
Ładne rzeczy
Hobby dla faceta
Chłodno to na pewno nie jest
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 września 2016, 13:59
Ehh normadia była sukcesem ale można też powiedzieć że wielką porażką tylu żołnierzy zginęła a żaden czołg nawet na plaże nie wjechał XD
Odpisz
22 stycznia 2015, 15:15
nazi-ball z kokardką?
Normandię?
Odpisz
22 stycznia 2015, 15:20
@Kamjusz: Nie zwracałem na to uwagi akurat ;q
Odpisz
25 stycznia 2015, 21:33
@Kamjusz: Czemu nie Normadię?
Odpisz
25 stycznia 2015, 23:34
@Kamjusz: A co nie pasuje z Normandią?
Odpisz
26 stycznia 2015, 06:09
@Kamjusz: lądowanie na plażę w Normandii kiedy alianci, Brytyjczycy i Włosi przystępują do odbicia wybrzeża co
hiszpańskiego, rozpoczynają 2 wojnę światową oraz wchodzą do Europy a konkretnie do rzeszy
Odpisz
26 stycznia 2015, 01:06
dlaczego stany noszą okulary? stany to nic innego jak zlepek państw i ludzi którzy emigrowali w poszukiwaniu domu
Odpisz
26 stycznia 2015, 08:38
@ALKATRAZ: Element bali. Izrael jest prostopadłościanem, Kazachstan jest cegłą, Polska jest do góry nogami, a Ameryka ma okulary. Czyli po prostu ktoś tak narysował i się przyjęło. A co do zlepku państw, był taki komiks, w którym pod powłoką Ameryki były inne bale.
Odpisz
26 stycznia 2015, 11:22
@ALKATRAZ: Zwracasz uwagę na NIC, a w dupie masz rzeczy takie jak: Polska to kraj, poprzewracany do góry nogami, do tego cały czas głupoty walisz. Zaraz chyba cię zhackuje.
Odpisz
26 stycznia 2015, 13:06
@ALKATRAZ: MORDA
Odpisz
25 stycznia 2015, 22:02
Rzeczpospolita obojga narodów nie miała flagi, a skoro piszę już komentarz: tak ciężko w tych komiksach poprawnie odwzorować tło historyczne? Zawsze Polska jest ukazana w złym świetle.
Odpisz
25 stycznia 2015, 23:01
@KingsMax: Flaga zawsze była biało czerwona. Nawet proporczyki na husarskich kopiach były biało-czerwone(były też litewskie pułki husarii a i tak miały ten sam proporczyk)
Odpisz
25 stycznia 2015, 23:27
Formalnie Polska nie miała flagi, która pojawiła się dopiero po 1 wojnie światowej.
Odpisz
26 stycznia 2015, 01:02
@KingsMax: Widzę panowie nowi w internatach...
Odpisz
26 stycznia 2015, 11:21
Komentarz który informuje: jestem debilem, zamkniętym na racjonalne rzeczy... więc dyskusji nie będę kontynuował, nara.
Odpisz
26 stycznia 2015, 12:51
KingsMax pisze to pod prawie każdym komiksem, bo nie zna tematu, i myśli, że zaszpanuje wiedzą, jakoby to "Te komiksy służyły tylko do obrażania Polaków!". A gówno prawda, obrażają każdy naród i niech się z tym pogodzi.
Odpisz
26 stycznia 2015, 16:50
@KingsMax: To ty tak twierdzisz ;)
''nara''
Odpisz
26 stycznia 2015, 19:23
@Nozmor: Nie obrażają jedynie Niemiec. Ciekawy zbieg okoliczności, to ojczyzna autora.
Odpisz
26 stycznia 2015, 19:43
@KingsMax: Teraz to dowaliłeś. Po pierwsze, komiksy tworzą TYSIĄCE ludzi ze WSZYSTKICH stron świata, a po drugie, Niemcy są obrażani. Przedstawiani są jako majacy obsesję na punkcie piwa hipokryci, podejmujący często bardzo nieprzemyślane i pochopne decyzje.
Odpisz
26 stycznia 2015, 19:44
@Nozmor: Jakoś nigdy takiego komiksu nie widziałem.
Odpisz
26 stycznia 2015, 19:46
A i pragnę zauważyć, że w innych komiksach ze starą Polską, obecne było godło, nie flaga.
Odpisz
30 czerwca 2017, 13:35
@KingsMax: Niemcy w tych komiksach się:
-nie śmieją.
-zawsze myślą o pracy
Odpisz