Ciekawe czy ktoś w to grał?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Typowy NPC
Należy się za piękne oczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Żartownisie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 stycznia 2015, 08:12
ja i paradise Benoit'a Sokala
Odpisz
16 grudnia 2017, 22:37
@wilsonXcuddyXhouse: ta, gra dzieciństwa
Odpisz
26 stycznia 2015, 20:18
W tym roku będzie 3 część!!! Po 10 latach czekania w końcu wyjdzie 3 część :)
Odpisz
28 stycznia 2015, 08:13
@misiajaga: czekam z tobą
Odpisz
14 czerwca 2017, 16:27
@wilsonXcuddyXhouse: heh
Odpisz
20 sierpnia 2015, 21:50
Grałem, mam ale niezainstalowane oczywiście legalnie na steam
Odpisz
27 stycznia 2015, 14:43
Całkiem fajna gra. Ale zakończenie drugiej części nie była najciekawsze.
Odpisz
27 stycznia 2015, 07:14
Oskar ty ku*asie XD ale gra wspaniała
Odpisz
27 stycznia 2015, 00:30
Miałem demówkę dodaną do zupki knorr, gra była genialna.
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2015, 00:29
Najlepsza przygodowka na calym swiecie! ♡♡♡
Odpisz
22 stycznia 2015, 20:28
Ho ho ho grałem z siostrą ona 8 lat ja 4 xD
Odpisz
24 stycznia 2015, 18:41
@Meuflagiator2000: Lat? XD
Odpisz
24 stycznia 2015, 21:14
nie dni .-.
Odpisz
24 stycznia 2015, 22:07
@Meuflagiator2000: Ja sie dla żartu pytałam ;-;
Odpisz
25 stycznia 2015, 08:54
wiem ;-;
Odpisz
26 stycznia 2015, 17:05
@Meuflagiator2000: nie sekund
Odpisz
26 stycznia 2015, 18:22
@PanSowa12: dabum tssss
Odpisz
26 stycznia 2015, 18:22
@Meuflagiator2000: badum*
Odpisz
26 stycznia 2015, 21:43
@PanSowa12: srum dum dum bum hum jum oum pum fum num vum lum mum eum qum gum
Odpisz
26 stycznia 2015, 21:05
co to za gra?
Odpisz
26 stycznia 2015, 21:11
@Kamyk06071: Domyślam się że Syberia.
Odpisz
26 stycznia 2015, 21:38
@diax007: Pierwsze słysze, nw że syberia to akurat tytuł, bardziej obstawialem jakąs Lare Croft
Odpisz
26 stycznia 2015, 19:13
Jedynke wygrałem a 2 część jeszcze niedawno zaczołem.
Odpisz
26 stycznia 2015, 18:55
Kiedyś grałem w to z rodzicami :DD
Odpisz
26 stycznia 2015, 17:59
ja grałam
Odpisz
26 stycznia 2015, 17:54
O boże pamiętam tą grę
Odpisz
26 stycznia 2015, 17:44
grałam
Odpisz
26 stycznia 2015, 17:30
grałam!
Odpisz