Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fajnie że odpowiedzieli
To się nie może nie udać
To by wystarczyło
Ładne rzeczy
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 listopada 2018, 13:21
?
Odpisz
2 sierpnia 2018, 10:15
It is i
Odpisz
24 stycznia 2015, 11:08
Według mnie dickbutt wszystko zje**ł
Odpisz
24 stycznia 2015, 15:22
@DrDarwin145: dokładnie
Odpisz
11 października 2015, 20:29
@erziest: popieram
Odpisz
3 lipca 2015, 16:23
Tak trochę nie na miejscu ten dickbutt.
Odpisz
24 stycznia 2015, 15:07
BYŁO PLZ BOŻYDAŻE CZEMU???
Odpisz
24 stycznia 2015, 10:41
bylo
Odpisz
23 stycznia 2015, 19:25
Czytajcie od prawej do lewej(tak się czyta mangę).
Odpisz
23 stycznia 2015, 19:29
@KlamliwyLukas14: Hiński komiks*.
Odpisz
23 stycznia 2015, 19:38
@KlamliwyLukas14: Teraz nabiera to sensu. XD Ale i tak ten dickbutt jest tu niepotrzebny.
Odpisz
23 stycznia 2015, 20:02
sam jesteś hiński, to jest japońskie
Odpisz
23 stycznia 2015, 23:04
Jak wolisz, ale i tak te "chińskie komiksy" to mangi.
Odpisz
23 stycznia 2015, 23:05
@PanSowa12: Nie denerwuje się tak, przecież to jest tylko słaby troll. ;)
Odpisz
23 stycznia 2015, 23:33
@KlamliwyLukas14: Doprawdy? Dziękuję za radę co do odczytywania tego trudnego w odbiorze komiksu ;). Takie cięte riposty są najlepsze D:, co do PanaSowy nie wiem czy w jego wykonaniu był to troll, czy też naprawdę ma mentalność "otaku" :|.
Odpisz
23 stycznia 2015, 23:44
EJ nie obrażaj otaku ;/ ja nim jestem, ale nie denerwuje się z powodu komentarza typu "hińzgie bajgi", nie to co ci ludzie co się wkurzają na ten temat. :)
Odpisz
23 stycznia 2015, 23:49
@KlamliwyLukas14: Ale zdajesz sobie sprawę, że w 90% Ci "otaku" używają określeń hińskie bajki, mango[...] :D? Po spotkaniu kilku osób z gatunku "otaku" nigdy w życiu się z tym nie utożsamię, jestem jedynie osobą, która zmarnowała ładnych kilka lat na hińskie bajki :|.
Odpisz
23 stycznia 2015, 23:40
japonia, nie ogarniesz dlaczego na odwrót...
Odpisz
23 stycznia 2015, 23:22
K**WA ON JEST WSZĘDZIE!
Odpisz
23 stycznia 2015, 18:06
o ku*wa! Jestem magikiem! była średnia ocen 1 (3) nacisnąłem jeden i jest 1.88 (9)
Odpisz
23 stycznia 2015, 18:34
To jesteś złym magikiem.
Odpisz
23 stycznia 2015, 22:24
@Domijeja: Czarnoksiężnik
Odpisz
23 stycznia 2015, 20:58
lol jakie miękkie cipki w komentarzach, aż mi się skończył limit łapek w dół xD
jakby ten komiks się zakończył inaczej to byłby z pewnością mega kiczowaty, ale cóż, kicz to to czego ludzie chcą, co zrobisz
heterz gon het
Odpisz
23 stycznia 2015, 21:28
@gulpin: Majo #bul_dupy bo jak zobaczyli chiński komiks to sie spodziewali wzruszenia...
Odpisz
23 stycznia 2015, 20:28
Hińszczyzna hue hue hue prosto z Hin
Odpisz
23 stycznia 2015, 20:02
jej anime, jej manga
Odpisz
23 stycznia 2015, 19:54
Nie dość, że wszyscy piszą, że było, to jeszcze dupny komiks. Wszystko przez dickbut.. Jak można tak zepsuć komiks?!
Odpisz
23 stycznia 2015, 19:26
panie A... ten piep**ony dickbutt zniszczył cały klimat komiksu...
Odpisz