Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To się nie może nie udać
Co to takiego?
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 września 2022, 20:33
Ahhh stare dzieje...
Odpisz
15 lutego 2015, 21:45
Ten ser...
...ma dziury
Odpisz
30 stycznia 2015, 22:45
Coś tu śmierdzi Politbiurem...
Odpisz
30 stycznia 2015, 14:58
takie riposty lepiej by pasowały do Gordona Ramsay ,ale on nawet nie wie pewnie co to Łotysz ;-;
Odpisz
30 stycznia 2015, 14:45
Te ziemniaki są tak złe...
Że ich nawet nie spróbuję...
Odpisz
30 stycznia 2015, 12:46
kuchenne rewolucje!!!!!!!
Odpisz
30 stycznia 2015, 12:23
Nie ma takiej opcji, Łotysz każdego zimnioka zje.
Odpisz
30 stycznia 2015, 09:24
"Ten dorsz...
...śmierdzi rybą"
Odpisz
30 stycznia 2015, 08:58
Czy ktoś mi wreszcie powie skąd wzięła się ta moda na mówienie o Łotyszach, którzy nie mają zimnioków? To już Irlandczycy by bardziej pasowali...
Odpisz
30 stycznia 2015, 09:16
Nie ma wytłumaczenia, jest tylko łotewska zima, halucynacje z niedożywiena i śmierć.
Odpisz
Edytowano - 30 stycznia 2015, 08:21
Ta woda...
...Jest zbyt mokra.
Musiałam XD
Odpisz
30 stycznia 2015, 08:48
@Youki_Asano: To wino jest za stare
Odpisz
30 stycznia 2015, 07:43
To nie ziemniaki. To halucynacje z niedożywienia i śmierć.
Odpisz
30 stycznia 2015, 07:51
@DeadExtreme: nie ma ziemniaków, są halucynacje i śmierć z niedożywienia ;)
Odpisz
30 stycznia 2015, 07:32
Raz podczas jednej wyprawy na na Prusy krzyżackie spotkaliśmy takiego jednego Łotysza, który jadł zimnioka. Ale na Łotwie nie było w tedy zimnioków. Był tylko głód, śmierć i halucynacje od krzyżackiego topora miażdżącego płat potyliczny...
Odpisz
30 stycznia 2015, 07:26
bo w rzeczywistości nie ma geslerowej nie ma tez restauracji oraz zimnioka jest tylko łotewska zima, głód halucynacje oraz ,śmierć z niedożywienia.
Odpisz
23 stycznia 2015, 13:00
Bo tak naprawdę nie ma zimnioka , jest tylko zimna łotewska zima głód i śmierć z niedożywienia.
Odpisz
30 stycznia 2015, 06:30
@Rander: i haluny z niedożywienia o Magdzie krytykującej twoje zimniole.
Odpisz
24 stycznia 2015, 01:52
*zimnioki
Odpisz