Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

11 marca 2022, 14:50

Nwm co ludzie gadają że to fotomontaż, dała mnie legit

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2011, 17:54

Cały fotomont ! Dla mnie obrazek do kasacji !

Avatar PoGo007

8 sierpnia 2010, 12:23

badziewie 1

Avatar kajba

3 stycznia 2022, 10:17

@PoGo007: Mnie tam śmieszy

Avatar Nazir5

29 czerwca 2010, 10:12

WOW !!!!!!!!!!! fajne daje do ulu !!!!!!!!!!!!

Avatar rzerze

24 lutego 2009, 14:47

5/5 i do ulu

Avatar BarbeQ

18 lutego 2009, 13:56

Ymh. To nie fotomontaż, a twarzy też tu się nie znajduje (chociaż jak się uprzecie, to proszę bardzo..)
To jest OBRAZ. Tak. Obraz, taki jak np. "Słoneczniki" czy liczne nenufary Claude'a Moneta.. -.-
A śmieszność obrazka polega na... cóż. W sumie on nie jest taki super śmieszny, ale podpowiem, że tu chodzi o nazwę "Amish airlines" - skupcie się przez chwilkę.

Avatar Zangetsu

14 lutego 2009, 22:10

O CO CHODZIŁO W TYM obrazku ??? nie rozumiem chociasz i tak to pewnie namalowane... 5/5

Avatar
Konto usunięte

14 lutego 2009, 21:49

"DAVID_PL coś słabo u ciebie z ortografią "tyh"
lol" --> Chyba widzisz cytat ?

Avatar tresastar

14 lutego 2009, 15:34

garfild, on napisał co koleś napisał ... to nie u niego kiepsko z ortografią;]

Avatar
Konto usunięte

14 lutego 2009, 12:46

widze 14 twarzy ;O

Avatar garfild

13 lutego 2009, 20:58

DAVID_PL coś słabo u ciebie z ortografią "tyh"
lol

Avatar Przemetto

13 lutego 2009, 15:41

Cheli i ArCzi rozje**liscie mnie jak gówno po polu xD. Nie no ja to zawsze myślałem, że konie latają i bylem w tym tak mocno przekonany, że sam zacząłem latać na koniu.

Tak w ogóle, to mi się nie wydaje, że to jest robione komputerowo, a raczej jest to namalowany obraz.

Avatar kajko

13 lutego 2009, 13:42

nie jestem głupkiem naprawde znalazem tyle twarzy w tyh skałach i na krzakach

Avatar
Konto usunięte

13 lutego 2009, 09:56

Ja 5 twarzy ;)
Obrazek ciekawy 4/5

Avatar Nihai

12 lutego 2009, 20:59

Ha 8 twarzy :P!

Wszyscy, którzy na poważnie wyzywali użytkownika kajko chyba nie mogą być AŻ tak głupi co nie? Istnieje takie stwierdzenie jak sarkazm.

Ogólnie obrazek kiepsko zmontowany.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

No to posłuchane

A, okej

I po kłopocie

Równi i równiejsi

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka