Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Ostry ten sędzia
Nie są aż takie pyszne
No to posłuchane
To będzie bolało
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 marca 2022, 14:50
Nwm co ludzie gadają że to fotomontaż, dała mnie legit
Odpisz
1 lutego 2011, 17:54
Cały fotomont ! Dla mnie obrazek do kasacji !
Odpisz
8 sierpnia 2010, 12:23
badziewie 1
Odpisz
3 stycznia 2022, 10:17
@PoGo007: Mnie tam śmieszy
Odpisz
29 czerwca 2010, 10:12
WOW !!!!!!!!!!! fajne daje do ulu !!!!!!!!!!!!
Odpisz
24 lutego 2009, 14:47
5/5 i do ulu
Odpisz
18 lutego 2009, 13:56
Ymh. To nie fotomontaż, a twarzy też tu się nie znajduje (chociaż jak się uprzecie, to proszę bardzo..)
To jest OBRAZ. Tak. Obraz, taki jak np. "Słoneczniki" czy liczne nenufary Claude'a Moneta.. -.-
A śmieszność obrazka polega na... cóż. W sumie on nie jest taki super śmieszny, ale podpowiem, że tu chodzi o nazwę "Amish airlines" - skupcie się przez chwilkę.
Odpisz
14 lutego 2009, 22:10
O CO CHODZIŁO W TYM obrazku ??? nie rozumiem chociasz i tak to pewnie namalowane... 5/5
Odpisz
14 lutego 2009, 21:49
"DAVID_PL coś słabo u ciebie z ortografią "tyh"
lol" --> Chyba widzisz cytat ?
Odpisz
14 lutego 2009, 15:34
garfild, on napisał co koleś napisał ... to nie u niego kiepsko z ortografią;]
Odpisz
14 lutego 2009, 12:46
widze 14 twarzy ;O
Odpisz
13 lutego 2009, 20:58
DAVID_PL coś słabo u ciebie z ortografią "tyh"
lol
Odpisz
13 lutego 2009, 15:41
Cheli i ArCzi rozje**liscie mnie jak gówno po polu xD. Nie no ja to zawsze myślałem, że konie latają i bylem w tym tak mocno przekonany, że sam zacząłem latać na koniu.
Tak w ogóle, to mi się nie wydaje, że to jest robione komputerowo, a raczej jest to namalowany obraz.
Odpisz
13 lutego 2009, 13:42
nie jestem głupkiem naprawde znalazem tyle twarzy w tyh skałach i na krzakach
Odpisz
13 lutego 2009, 09:56
Ja 5 twarzy ;)
Obrazek ciekawy 4/5
Odpisz
12 lutego 2009, 20:59
Ha 8 twarzy :P!
Wszyscy, którzy na poważnie wyzywali użytkownika kajko chyba nie mogą być AŻ tak głupi co nie? Istnieje takie stwierdzenie jak sarkazm.
Ogólnie obrazek kiepsko zmontowany.
Odpisz