Kiedyś dużo grałem w Call of Duty
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Typowy NPC
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Drewniany kominek
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 grudnia 2017, 16:11
ja w codzie używam e
Odpisz
28 czerwca 2016, 14:58
ALT w Skyrim :D
Odpisz
24 stycznia 2015, 16:06
phi, w team fortress 2 na ten klawisz kucasz
Odpisz
22 marca 2015, 20:20
@PanSowa12: W CS:GO shiftem się skradasz (sneaky beaky like)
Odpisz
25 stycznia 2015, 09:54
A ja dwa razy strzałka w górę (minecraft)
Odpisz
25 stycznia 2015, 00:47
I jeszcze noża zapomniałeś wyjąć
Odpisz
24 stycznia 2015, 17:16
Ja biegam tak... F(150%speed boosta na jakieś 2 sekundy) + Z(teleport) + trzymam oba przyciski myszki żeby biec... + X(włączenie wierzchowca).
Odpisz
24 stycznia 2015, 17:38
@Soberker: co za gra?
Odpisz
24 stycznia 2015, 18:42
@Wladzikxx: może jakieś MMORPG lub po prostu rpg
Odpisz
24 stycznia 2015, 22:42
@Wladzikxx: World of Warcraft, F+Z+X = kiedy spierdzielam z grupowego wpierdzielu **O
Odpisz
24 stycznia 2015, 22:48
@Soberker: Thx
Odpisz
24 stycznia 2015, 16:11
Było.
Odpisz
24 stycznia 2015, 16:13
Link poproszę.
Odpisz
24 stycznia 2015, 21:22
Było podobne, ten obrazek na górze był inny.
Odpisz
24 stycznia 2015, 19:38
ja używam Alt
Odpisz
24 stycznia 2015, 19:05
Bożydar jest Shiftem?
Odpisz
24 stycznia 2015, 17:56
ja wole biegać przyciskiem "b"
Odpisz
24 stycznia 2015, 17:26
ja biegam spacją xd
Odpisz
24 stycznia 2015, 17:12
wyglada jak hunter z l4d2
Odpisz
24 stycznia 2015, 17:05
A ja tak i tak.
Odpisz
24 stycznia 2015, 16:56
Fajnie się biega w klapkach po deszczu ?
Odpisz
24 stycznia 2015, 16:49
true
Odpisz