Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar adriano0510

15 grudnia 2017, 16:11

ja w codzie używam e

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2016, 14:58

ALT w Skyrim :D

Avatar PanSowa12

24 stycznia 2015, 16:06

phi, w team fortress 2 na ten klawisz kucasz

Avatar Kartowant

22 marca 2015, 20:20

@PanSowa12: W CS:GO shiftem się skradasz (sneaky beaky like)

Avatar tomzizek

25 stycznia 2015, 09:54

A ja dwa razy strzałka w górę (minecraft)

Avatar The_Janusz

25 stycznia 2015, 00:47

I jeszcze noża zapomniałeś wyjąć

Avatar Soberker

24 stycznia 2015, 17:16

Ja biegam tak... F(150%speed boosta na jakieś 2 sekundy) + Z(teleport) + trzymam oba przyciski myszki żeby biec... + X(włączenie wierzchowca).

Avatar Wladzikxx

24 stycznia 2015, 17:38

@Soberker: co za gra?

Avatar opliko95

24 stycznia 2015, 18:42

@Wladzikxx: może jakieś MMORPG lub po prostu rpg

Avatar Soberker

24 stycznia 2015, 22:42

@Wladzikxx: World of Warcraft, F+Z+X = kiedy spierdzielam z grupowego wpierdzielu **O

Avatar Wladzikxx

24 stycznia 2015, 22:48

@Soberker: Thx

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2015, 16:11

Było.

Avatar PanKieubaska

24 stycznia 2015, 16:13

Link poproszę.

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2015, 21:22

Było podobne, ten obrazek na górze był inny.

Avatar kacper1411

24 stycznia 2015, 19:38

ja używam Alt

Avatar BlackNinja77

24 stycznia 2015, 19:05

Bożydar jest Shiftem?

Avatar popek9001

24 stycznia 2015, 17:56

ja wole biegać przyciskiem "b"

Avatar xNatala1402x

24 stycznia 2015, 17:26

ja biegam spacją xd

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2015, 17:12

wyglada jak hunter z l4d2

Avatar Gray1997

24 stycznia 2015, 17:05

A ja tak i tak.

Avatar KarpZLidla

24 stycznia 2015, 16:56

Fajnie się biega w klapkach po deszczu ?

Avatar Plague_Doctor

24 stycznia 2015, 16:49

true

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Typowy NPC

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Drewniany kominek

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka