Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Tacy sami, a ściana między nami
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
A, okej
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 października 2017, 14:41
Ja średnieła, Szach-Mat.
Odpisz
30 lipca 2016, 13:32
Ja mam Króceła.
Odpisz
23 stycznia 2015, 15:53
Mój pieseł jest chudeł i wyżeł owaczarekeł szkockełeł c:
Odpisz
26 stycznia 2015, 12:28
@noszkurnawszystkozajete: owczarełke szkocełke*
Odpisz
3 czerwca 2015, 16:44
@kemot54: fajny avek , uwielbiałam tą bajkę!
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:47
@noszkurnawszystkozajete: Jak ma na imienie?
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:54
@Archeologwinternetach: Maxełe
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:55
@noszkurnawszystkozajete: Czemu -łe?
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2016, 21:55
@Archeologwinternetach: Bo takełe
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:56
@noszkurnawszystkozajete: K -ełe
Odpisz
26 stycznia 2015, 17:37
Mam dłużeła i niżeła w jednym. :_
Odpisz
26 stycznia 2015, 18:04
@Pikachu: Czyli masz jamnika ?
Odpisz
26 stycznia 2015, 19:25
Tak ;>
Odpisz
27 stycznia 2015, 16:45
@Pikachu: jakiego konkretnje ?
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2015, 16:52
Czarny krótkowłosy. Chyba miniaturka, ale nie jestem pewna. Na początku wydawało mi się, że to normalny jamnik, a potem dowiedziałam się, że jest jeszcze jamnik króliczy.
Odpisz
31 stycznia 2015, 20:27
@Pikachu: Ja też ;(
Odpisz
31 stycznia 2015, 20:46
@Hopyyy: Czemu smutna buźka?
Odpisz
31 stycznia 2015, 20:47
@Pikachu: bo tak
Odpisz
9 listopada 2015, 17:05
@Pikachu: bo to jamnik
Odpisz
23 stycznia 2015, 15:20
Więc Pieseł jest...
Odpisz
26 stycznia 2015, 12:08
@polandball1: KANAPKĄ Z CHLEBEM
Odpisz
26 stycznia 2015, 16:06
Jackiem1s?
Odpisz
26 stycznia 2015, 16:08
@kacpi_gamer: Jacek1s od kilku miesięcy nie jest kanapką
Odpisz
27 stycznia 2015, 16:04
wiem, ale kiedyś był. Dawno mnie tutaj nie było więc zapomniałem ale kiedyś był...
Odpisz
26 stycznia 2015, 16:05
Pieseue
Odpisz
26 stycznia 2015, 12:45
Pieseł koteł paweł
Odpisz
Edytowano - 26 stycznia 2015, 12:28
;'[
Odpisz
23 stycznia 2015, 15:58
mam chudeła,niżeła i króceła na raz
Odpisz
23 stycznia 2015, 15:29
...
Odpisz
23 stycznia 2015, 15:25
Mój pieseł jest czarneł kundeleł a szczeniakeł mojej siostreł jest białeł spanieleł
Odpisz