Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Strex

14 sierpnia 2018, 19:57

- mam depresję
- przestań
- dzięki to naprawdę pomogło

Avatar Baturaj

14 marca 2018, 01:20

Stfuu, nie mogę już słuchać takich ascetyczno-nierozsądnych mnisich bzdur.

Avatar aleksander123

25 stycznia 2015, 20:19

gdyby to bylo takie proste

Avatar KlamliwyLukas14

24 stycznia 2015, 22:28

Po prostu wejdź na jeja.pl, tam będziesz bardzo szczęśliwy :), no chyba, że ktoś doda obrazek który cię zasmuci to wtedy już nie będziesz szczęśliwy ;(

Avatar Chuckie

25 stycznia 2015, 10:46

@KlamliwyLukas14: Twój nick bardzo wiele mówi.

Avatar MrStick

24 stycznia 2015, 20:36

Albo bądź głupim.

Avatar dustin2001

24 stycznia 2015, 21:06

@MrStick: Głupi są szczęśliwi, bo nie mają dlaczego być smutni, no, chyba że odkryją, że są głupi, ale potem i tak zapomną.

Avatar MrStick

25 stycznia 2015, 09:09

@dustin2001: Wiem to.

Avatar mrklorens

25 stycznia 2015, 09:48

@dustin2001: to albo ja nie jestem głupi albo mam ciągle powody do smutku albo nie zapominam o tym

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2015, 20:58

Ten gostek, jest jak moja siostra
,zawsze optymistyczny.

Avatar dustin2001

24 stycznia 2015, 21:05

Czyli najsmutniejszy.

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2015, 22:39

@dustin2001: To ma sens. Optymista mówi "będzie lepiej", czyli już jest źle. Pesymista mówi "Będzie gorzej", czyli nie jest aż na tyle źle, żeby nie mogło być gorzej.

Avatar teserak

24 stycznia 2015, 21:01

Lubię takie obrazki - z przekazem. Może tak na prawdę wszyscy mają szczęście na wyciągnięcie ręki...

Avatar Uszko

24 stycznia 2015, 20:37

kur*a nie działa :|

Avatar xNatala1402x

24 stycznia 2015, 20:33

trzeba zacząć słuchać jeja ;)

Avatar DeadExtreme

24 stycznia 2015, 20:15

Szkoda, że nie działa to w prawdziwym życiu... Chociaż.

Avatar iger3

24 stycznia 2015, 20:08

Szczęśliwy :D

Avatar tofi2003

24 stycznia 2015, 20:05

trolololo

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Papierowa szkoła posting

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Nie są aż takie pyszne

Brawo za czujność!

Niegrzeczny Oskarek

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka