Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Papierowa szkoła posting
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie są aż takie pyszne
Brawo za czujność!
Niegrzeczny Oskarek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 sierpnia 2018, 19:57
- mam depresję
- przestań
- dzięki to naprawdę pomogło
Odpisz
14 marca 2018, 01:20
Stfuu, nie mogę już słuchać takich ascetyczno-nierozsądnych mnisich bzdur.
Odpisz
25 stycznia 2015, 20:19
gdyby to bylo takie proste
Odpisz
24 stycznia 2015, 22:28
Po prostu wejdź na jeja.pl, tam będziesz bardzo szczęśliwy :), no chyba, że ktoś doda obrazek który cię zasmuci to wtedy już nie będziesz szczęśliwy ;(
Odpisz
25 stycznia 2015, 10:46
@KlamliwyLukas14: Twój nick bardzo wiele mówi.
Odpisz
24 stycznia 2015, 20:36
Albo bądź głupim.
Odpisz
24 stycznia 2015, 21:06
@MrStick: Głupi są szczęśliwi, bo nie mają dlaczego być smutni, no, chyba że odkryją, że są głupi, ale potem i tak zapomną.
Odpisz
25 stycznia 2015, 09:09
@dustin2001: Wiem to.
Odpisz
25 stycznia 2015, 09:48
@dustin2001: to albo ja nie jestem głupi albo mam ciągle powody do smutku albo nie zapominam o tym
Odpisz
24 stycznia 2015, 20:58
Ten gostek, jest jak moja siostra
,zawsze optymistyczny.
Odpisz
24 stycznia 2015, 21:05
Czyli najsmutniejszy.
Odpisz
24 stycznia 2015, 22:39
@dustin2001: To ma sens. Optymista mówi "będzie lepiej", czyli już jest źle. Pesymista mówi "Będzie gorzej", czyli nie jest aż na tyle źle, żeby nie mogło być gorzej.
Odpisz
24 stycznia 2015, 21:01
Lubię takie obrazki - z przekazem. Może tak na prawdę wszyscy mają szczęście na wyciągnięcie ręki...
Odpisz
24 stycznia 2015, 20:37
kur*a nie działa :|
Odpisz
24 stycznia 2015, 20:33
trzeba zacząć słuchać jeja ;)
Odpisz
24 stycznia 2015, 20:15
Szkoda, że nie działa to w prawdziwym życiu... Chociaż.
Odpisz
24 stycznia 2015, 20:08
Szczęśliwy :D
Odpisz
24 stycznia 2015, 20:05
trolololo
Odpisz