Moje Walentynki każdego roku
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Młodzi gniewni
Nie idź!
Trzeba brać osobną torbę
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 lutego 2015, 10:20
A ja wczoraj zerwalam z chlopakiem.. :(
Odpisz
14 lutego 2015, 10:24
@sweetmuffinek: pocieszyć?
Odpisz
14 lutego 2015, 10:56
@sweetmuffinek: Fascynujące , mów dalej.
Odpisz
14 lutego 2015, 10:57
@sweetmuffinek: Czy ":(" jest stosowne do tego, że TY z nim zerwałaś?
Odpisz
14 lutego 2015, 10:59
@sweetmuffinek: Ale przecież to TY z nim zerwałaŚ, to po co się smucisz.
Odpisz
14 lutego 2015, 11:29
Bo to kobieca logika
Odpisz
14 lutego 2015, 11:34
@sweetmuffinek: Piątek trzynastego musiał być dla was straszny ;c tak jak dzisiejsze walentynki...
Odpisz
14 lutego 2015, 11:53
Przecież to mogło być z jego winy. Jakby np. był byś dziewczyną i chłopak stał się dla Ciebie okropny to byś z nim nie zerwał? Co nie znaczy, że jeja to miejsce na wyżalanie się.
Odpisz
14 lutego 2015, 12:45
@sweetmuffinek: Ja prawie spaliłem dom popcornem... Więc wiesz zerwanie z chłopakiem to nic...
Odpisz
14 lutego 2015, 16:52
@siemek22: Masz racje. Ale ja sie nie wyzalam :) po prostu napisalam komentarz ^^
Odpisz
14 lutego 2015, 16:52
@kolkav5: A czy TY nie bylbys smutny ?? Niewazne kto z kim by zerwal?
Odpisz
14 lutego 2015, 17:04
@sweetmuffinek: Możliwe, trudno teraz odróżnić wyzalanie sie od oznajmiwania. Albo to ja mam z tym problem. Natomiast ja mialem sytuacje dosyć odwrotna :p
Odpisz
14 lutego 2015, 20:48
@sweetmuffinek: Raczej było by mi to obojętne.
Odpisz
14 lutego 2015, 14:06
Ja tam się cieszę, że jestem sam. Czekam aż ktoś znowu nazwie mnie aseksualnym.
Odpisz
14 lutego 2015, 17:02
@darcus: Ty piep**ony aseksualisto1!!!11!! Nie ma za co :*
Odpisz
14 lutego 2015, 10:22
Nie mam tak ._.
Odpisz
14 lutego 2015, 10:14
lepiej nauczyć się na wszelki wypadek że to dzień komercyjny, tak naprawdę to każdy dzień jest dobry na miłość ;)
Odpisz
14 lutego 2015, 10:08
Ja tak nie mam bo mam lola
Odpisz
14 lutego 2015, 10:04
Mam to samo...
Odpisz
14 lutego 2015, 10:02
Mam tak samo.
Odpisz