Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar sweetmuffinek

14 lutego 2015, 10:20

A ja wczoraj zerwalam z chlopakiem.. :(

Avatar Henzej

14 lutego 2015, 10:24

@sweetmuffinek: pocieszyć?

Avatar Martka123

14 lutego 2015, 10:56

@sweetmuffinek: Fascynujące , mów dalej.

Avatar kolkav5

14 lutego 2015, 10:57

@sweetmuffinek: Czy ":(" jest stosowne do tego, że TY z nim zerwałaś?

Avatar
Konto usunięte

14 lutego 2015, 10:59

@sweetmuffinek: Ale przecież to TY z nim zerwałaŚ, to po co się smucisz.

Avatar dawidb

14 lutego 2015, 11:29

Bo to kobieca logika

Avatar
Konto usunięte

14 lutego 2015, 11:34

@sweetmuffinek: Piątek trzynastego musiał być dla was straszny ;c tak jak dzisiejsze walentynki...

Avatar siemek22

14 lutego 2015, 11:53

Przecież to mogło być z jego winy. Jakby np. był byś dziewczyną i chłopak stał się dla Ciebie okropny to byś z nim nie zerwał? Co nie znaczy, że jeja to miejsce na wyżalanie się.

Avatar Zoroark

14 lutego 2015, 12:45

@sweetmuffinek: Ja prawie spaliłem dom popcornem... Więc wiesz zerwanie z chłopakiem to nic...

Avatar sweetmuffinek

14 lutego 2015, 16:52

@siemek22: Masz racje. Ale ja sie nie wyzalam :) po prostu napisalam komentarz ^^

Avatar sweetmuffinek

14 lutego 2015, 16:52

@kolkav5: A czy TY nie bylbys smutny ?? Niewazne kto z kim by zerwal?

Avatar siemek22

14 lutego 2015, 17:04

@sweetmuffinek: Możliwe, trudno teraz odróżnić wyzalanie sie od oznajmiwania. Albo to ja mam z tym problem. Natomiast ja mialem sytuacje dosyć odwrotna :p

Avatar kolkav5

14 lutego 2015, 20:48

@sweetmuffinek: Raczej było by mi to obojętne.

Avatar darcus

14 lutego 2015, 14:06

Ja tam się cieszę, że jestem sam. Czekam aż ktoś znowu nazwie mnie aseksualnym.

Avatar siemek22

14 lutego 2015, 17:02

@darcus: Ty piep**ony aseksualisto1!!!11!! Nie ma za co :*

Avatar hey12

14 lutego 2015, 10:22

Nie mam tak ._.

Avatar PAULIOX

14 lutego 2015, 10:14

lepiej nauczyć się na wszelki wypadek że to dzień komercyjny, tak naprawdę to każdy dzień jest dobry na miłość ;)

Avatar Henzej

14 lutego 2015, 10:08

Ja tak nie mam bo mam lola

Avatar Nieznany_analfabeta

14 lutego 2015, 10:04

Mam to samo...

Avatar
Konto usunięte

14 lutego 2015, 10:02

Mam tak samo.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Młodzi gniewni

Nie idź!

Trzeba brać osobną torbę

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka