Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Młodzi gniewni
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
A, okej
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 stycznia 2015, 18:54
Jak zabraknie amunicji
z armią pełną ambicji,
my stąd nie zwiejemy
tylko husarie wezwiemy.
Odpisz
27 stycznia 2015, 13:46
@sok930: A Husarie rozpie**olą , chińskie czołgi zanim w ogóle zacznie szarżować ._. .
Odpisz
27 stycznia 2015, 14:54
@Bilolus1: Ale się nie damy.
Odpisz
27 stycznia 2015, 17:00
@Bilolus1: You made my day
Odpisz
6 grudnia 2017, 22:53
@Bilolus1: niemcy też takie niepokonane były a westerplatte? WIELKA NIEPOKONANA ARMIA NIEMIECKA Z MASĄ CZOŁGÓW SAMOLOTÓW I PANCERNIKIEM nie mogła zniszczyć JEDNEGO posterunku
Odpisz
7 grudnia 2017, 15:50
@Filipsss: Co nie zmienia faktu że zajęli Polskę w miesiąc, może i było kilka heroicznych zwycięstw, ale historii nie piszą herosi tylko zwycięzcy.
Odpisz
7 grudnia 2017, 15:53
@Bilolus1: i tak przegrali
Odpisz
8 grudnia 2017, 21:40
@Filipsss: Kiedy walczyli z trzema światowymi mocarstwami zostawieni samemu sobie.
Odpisz
9 grudnia 2017, 11:55
@Bilolus1: nie do końca była jeszcze japonia i nie wiem czy brytania to było mocarstwo w 2WŚ
Odpisz
9 grudnia 2017, 14:56
@Filipsss: Japonia nie wsparła Niemiec tak jak powinna, zaatakowała Pearl Harbor i Oceanię kiedy według planu Hitlera miała zaatakować Związek Radziecki.
Poza tym Erwin Rommel był głównie wyparty z Afryki przez Brytanię, która jeszcze w tamtych czasach posiadała większość swoich kolonii, więc tak - była mocarstwem.
Odpisz
9 grudnia 2017, 15:30
@Bilolus1: niby nie pomagała ale zajęła dużo czasu USA i część sił walczyło z nią nie wszystko na niemcy
Odpisz
6 grudnia 2017, 22:54
jak już to 2 miliony... chińska armia to 2 miliony nawet gdyby serio mieli walczyć z nami to na ch8j im 3mld??
Odpisz
23 marca 2017, 18:32
hue hue
Odpisz
27 lutego 2017, 22:17
Z 3mld to jest wszystkich Chińczyków, wliczając w to dzieci, kobiety i w sumie wszystkich którzy nie są w wojsku, także tego
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2015, 21:54
A II WŚ ? Polacy walczyli , nie patrząc że zginą .
Odpisz
27 stycznia 2015, 12:46
@neskacz: I ginęli...
Odpisz
27 stycznia 2015, 13:09
Ale Niemców było 40 razy więcej , więc jak mogli przeżyć ?
Odpisz
27 stycznia 2015, 16:11
@neskacz: Na Westerplatte Niemców poległo kilka tysięcy, Polacy mieli 4 trupy. Poddali się z powodu braku amunicji.
Odpisz
27 stycznia 2015, 16:29
@KingsMax: Mówię ogółem , więc ...
Odpisz
27 stycznia 2015, 17:08
@neskacz: *Niuch* *niuch* SABATON! :D I obrona Wizny ^^
Odpisz
27 stycznia 2015, 17:12
40:1 ! Sabaton ! Uuuuuu!
Odpisz
27 stycznia 2015, 17:51
*niuch* *niuch* zespół grający o tym kraju, w którym akurat zapłacą im najwięcej.
Odpisz
27 stycznia 2015, 18:03
@shark2199: *Niuch* *niuch* wyczuwam niezgodę... Wycofać się? Obraża Sabaton!
Nie wiem czy nie masz racji i jestem zdolny w to uwierzyć.
Odpisz
27 stycznia 2015, 17:37
Nie żyje polska !! O TAK!!!! DAWAJ WOJNA!!
Odpisz
27 stycznia 2015, 16:10
bardzo fajnie jednak z panią premier i panem prezydentem wątpię, żeby udało się w ogóle doprowadzić do starcia
Odpisz
27 stycznia 2015, 15:00
kto normalny proponowałby wojnę?
Odpisz
27 stycznia 2015, 14:51
Dlaczego dałeś to jako obrazek a nie jako dowcip?
Odpisz
27 stycznia 2015, 13:16
@KontoUsunięte: Nic nie wiesz, wojny są ustanowione przez przywódców państw za kulisami, tam nie ma wypowiadania wojen, tam jest proponowanie i ustawianie wojen.
Odpisz
27 stycznia 2015, 13:10
TL;DR
Odpisz
24 stycznia 2015, 19:33
"Chcemy wypowiedzieć wojnę, co wy na to?"
To tak grzecznościowo w tych czasach?
Nie lepiej powiedzieć:
"Wypowiadamy wam wojnę."
To brzmi lepiej i nie tak słabo jak pierwsze.
Odpisz
24 stycznia 2015, 17:21
nie kumam :D a chińczyków jest nie pełne 2 miliardy
Odpisz
24 stycznia 2015, 18:11
@Uszko: A wykazywałeś sie taką fajną inteligencją...
szkoda...
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2015, 18:50
@Uszko: [beton] Chińczyk wypowiedział wojnę polakom i powiedział ilu ich jest. Polak zapytał się z niedowierzaniem, a chińczyk pomyślał, że już się boi. Później Polak powiedział, że nie wie gdzie ich wszystkich pochować, jak ich pozbijają [/beton]
Odpisz
24 stycznia 2015, 20:36
@opliko95: aaa po-chować myślałem że nie ma terenu na wojne XD
Odpisz
24 stycznia 2015, 21:26
@Uszko: X_X
Odpisz
26 stycznia 2015, 13:01
@Uszko: Nie mysl bo nie jestes w tym najlepszy..
Wiem cos o tym ;).
Odpisz