Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar sok930

24 stycznia 2015, 18:54

Jak zabraknie amunicji
z armią pełną ambicji,
my stąd nie zwiejemy
tylko husarie wezwiemy.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Bilolus1

9 grudnia 2017, 14:56

@Filipsss: Japonia nie wsparła Niemiec tak jak powinna, zaatakowała Pearl Harbor i Oceanię kiedy według planu Hitlera miała zaatakować Związek Radziecki.

Poza tym Erwin Rommel był głównie wyparty z Afryki przez Brytanię, która jeszcze w tamtych czasach posiadała większość swoich kolonii, więc tak - była mocarstwem.

Avatar Filipsss

9 grudnia 2017, 15:30

@Bilolus1: niby nie pomagała ale zajęła dużo czasu USA i część sił walczyło z nią nie wszystko na niemcy

Avatar Filipsss

6 grudnia 2017, 22:54

jak już to 2 miliony... chińska armia to 2 miliony nawet gdyby serio mieli walczyć z nami to na ch8j im 3mld??

Avatar starstreak

23 marca 2017, 18:32

hue hue

Avatar ghostarcher

27 lutego 2017, 22:17

Z 3mld to jest wszystkich Chińczyków, wliczając w to dzieci, kobiety i w sumie wszystkich którzy nie są w wojsku, także tego

Avatar neskacz

Edytowano - 24 stycznia 2015, 21:54

A II WŚ ? Polacy walczyli , nie patrząc że zginą .

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar shark2199

27 stycznia 2015, 17:51

*niuch* *niuch* zespół grający o tym kraju, w którym akurat zapłacą im najwięcej.

Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2015, 18:03

@shark2199: *Niuch* *niuch* wyczuwam niezgodę... Wycofać się? Obraża Sabaton!
Nie wiem czy nie masz racji i jestem zdolny w to uwierzyć.

Avatar tomekboldys

27 stycznia 2015, 17:37

Nie żyje polska !! O TAK!!!! DAWAJ WOJNA!!

Avatar piotrex2302

27 stycznia 2015, 16:10

bardzo fajnie jednak z panią premier i panem prezydentem wątpię, żeby udało się w ogóle doprowadzić do starcia

Avatar rosalina

27 stycznia 2015, 15:00

kto normalny proponowałby wojnę?

Avatar Szamal23

27 stycznia 2015, 14:51

Dlaczego dałeś to jako obrazek a nie jako dowcip?

Avatar Myszkapl

27 stycznia 2015, 13:16

@KontoUsunięte: Nic nie wiesz, wojny są ustanowione przez przywódców państw za kulisami, tam nie ma wypowiadania wojen, tam jest proponowanie i ustawianie wojen.

Avatar pafik

27 stycznia 2015, 13:10

TL;DR

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2015, 19:33

"Chcemy wypowiedzieć wojnę, co wy na to?"
To tak grzecznościowo w tych czasach?
Nie lepiej powiedzieć:
"Wypowiadamy wam wojnę."
To brzmi lepiej i nie tak słabo jak pierwsze.

Avatar Uszko

24 stycznia 2015, 17:21

nie kumam :D a chińczyków jest nie pełne 2 miliardy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar oskare117

24 stycznia 2015, 21:26

@Uszko: X_X

Avatar cichy3215

26 stycznia 2015, 13:01

@Uszko: Nie mysl bo nie jestes w tym najlepszy..

Wiem cos o tym ;).

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Młodzi gniewni

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

A, okej

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Tacy sami, a ściana między nami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka