memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
18 lipca 2015, 14:25
Zgadzam się z nim bezkrytycznie, żeby pisać poprawnie po polsku, bo inaczej to wygląda głupio i bez sensu.
Odpisz
5 kwietnia 2013, 20:38
robie laskę
3 marca 2012, 18:02
a jak się ma angielska klawiaturę?
2 marca 2012, 14:13
Robie laske ze to ogladam :D
2 marca 2012, 13:37
fajne
1 marca 2012, 22:45
Laski wam nie robie.
1 marca 2012, 22:12
dobre 5/5
1 marca 2012, 19:33
No to ja przeprosze teraz wszystkich tu obecnych, ale moj telefon sie wiesi kiedy zmieniam jezyk klawiatury z angielskiego na polski, wiec nie uzywam polskich znakow. Gdyby mi sie nie chcialo, to inna sprawa xd
1 marca 2012, 17:41
Heh, ja ostatnio piszę se z kolegą na skypie, i on w pewnym momencie: "dobra, laski nie bede robic". xD
27 lutego 2012, 18:35
Napis mi zasłania :(
1 marca 2012, 16:23
Co ci zasłania?
1 marca 2012, 16:10
Heh 5/5 i do ulu
1 marca 2012, 15:21
haha ;d 5/5 i do ulu
27 lutego 2012, 19:06
"To różnica robić komuś łaskę albo laske"
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież18 lipca 2015, 14:25
Zgadzam się z nim bezkrytycznie, żeby pisać poprawnie po polsku, bo inaczej to wygląda głupio i bez sensu.
Odpisz
5 kwietnia 2013, 20:38
robie laskę
Odpisz
3 marca 2012, 18:02
a jak się ma angielska klawiaturę?
Odpisz
2 marca 2012, 14:13
Robie laske ze to ogladam :D
Odpisz
2 marca 2012, 13:37
fajne
Odpisz
1 marca 2012, 22:45
Laski wam nie robie.
Odpisz
1 marca 2012, 22:12
dobre 5/5
Odpisz
1 marca 2012, 19:33
No to ja przeprosze teraz wszystkich tu obecnych, ale moj telefon sie wiesi kiedy zmieniam jezyk klawiatury z angielskiego na polski, wiec nie uzywam polskich znakow. Gdyby mi sie nie chcialo, to inna sprawa xd
Odpisz
1 marca 2012, 17:41
Heh, ja ostatnio piszę se z kolegą na skypie, i on w pewnym momencie: "dobra, laski nie bede robic". xD
Odpisz
27 lutego 2012, 18:35
Napis mi zasłania :(
Odpisz
1 marca 2012, 16:23
Co ci zasłania?
Odpisz
1 marca 2012, 16:10
Heh 5/5 i do ulu
Odpisz
1 marca 2012, 15:21
haha ;d 5/5 i do ulu
Odpisz
27 lutego 2012, 19:06
"To różnica robić komuś łaskę albo laske"
Odpisz