Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
Totalnie
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nieuczciwa ocena
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 sierpnia 2019, 02:31
Gdzie on mu wsadził tą płytę?
Odpisz
29 maja 2025, 11:36
@Tomix1809: do dupy
Odpisz
31 marca 2015, 20:56
Pokekopter
Odpisz
25 stycznia 2015, 10:16
dobra a teraz chcę wytłumaczenie dlaczego diglet potrafi fly?
Odpisz
25 stycznia 2015, 10:24
@bylejakbylegdzie: to jest doduo. a dla czegobpotrafi latać? fuck logic.
Odpisz
25 stycznia 2015, 16:34
wiem, tu jest wytłumaczone dlaczego doduo potrafi fly ale dalej nie wiadomo dlaczego diglett potrafi
Odpisz
25 stycznia 2015, 18:58
@bylejakbylegdzie: Gdzie ty tu niby masz digletta?
Odpisz
28 stycznia 2015, 17:03
@TyrannosaurusRex: ...
ON NIE NAPISAĆ ŻE NA OBRAZEK JEST DIGLETT.
ON PYTAĆ CZEMU DIGLETT POTRAFIĆ LATAĆ.
Odpisz
28 stycznia 2015, 17:05
@Kubox123456: Diglett nie ma żadnego powiązania z tym obrazkiem, więc się dziwie.
@temat
Nie wiem, może dlatego że pod ziemią ma skrzydło i ciało smoka?
Odpisz
28 stycznia 2015, 17:07
@TyrannosaurusRex: Tak właściwie to ma związek. Doudo i Diglett są pokemonami, w dodatku z I generacji. Poza tym ich obu łączy absurdalna możliwość latania.
Odpisz
31 stycznia 2015, 22:18
@bylejakbylegdzie: diglety latajom?
Odpisz
31 stycznia 2015, 23:11
@kamykPL: tak
Odpisz
2 lutego 2015, 07:03
@bylejakbylegdzie: jak? o.o
Odpisz
2 lutego 2015, 07:55
@kamykPL: no właśnie
Odpisz
29 stycznia 2015, 15:18
Takie pytanko... Gdzie daje się te płyty?
Odpisz
25 stycznia 2015, 18:53
Pyr pyr pyr pyr pyr pyr pyr pyr
Odpisz
28 stycznia 2015, 21:50
@mtista: widać kto ogląda Z Dupy :D
Odpisz
29 stycznia 2015, 09:17
@arektatarowicz: No xD
Odpisz
25 stycznia 2015, 07:50
pozdro z podłogi
Odpisz
28 stycznia 2015, 17:33
@NekromantaWooHoo: i tak wiem, że siedzisz na krześle :v
Odpisz
28 stycznia 2015, 17:58
@Darwineek: ;-; rozgryzłeś mnie
Odpisz
28 stycznia 2015, 21:54
@Darwineek: Może ma laptopa i spadł z laptopem :v
Odpisz
28 stycznia 2015, 20:09
A ja nie umiem latać i jestem happy.
Odpisz
28 stycznia 2015, 18:01
"Haters gonna hate.."
Odpisz
28 stycznia 2015, 17:06
Dalczego tam jest π?
Odpisz
28 stycznia 2015, 17:23
@Kzyeki: Bo to taki dźwięk jaki wydają pu-pi pu-pi :P
Odpisz
28 stycznia 2015, 17:29
@iger3: Heh dzięki. Przepraszam za moją ułomność, skojarzyło mi się z matematyką... :)
Odpisz
25 stycznia 2015, 09:07
Pootis!
Odpisz