Na Ukrainie zepsuł się billboard we mgle
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Frustrujące
Fergus
To się nie może nie udać
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 maja 2017, 19:19
MATRIX!
Odpisz
2 kwietnia 2017, 00:58
Error 404: Sun not found
Odpisz
22 lutego 2015, 10:20
bóg ma problem z systemem XD
Odpisz
6 września 2015, 11:58
@Joules: fajny avek
Odpisz
22 lutego 2015, 15:34
Windows Vista zawsze na czasie.
Odpisz
10 lutego 2015, 20:12
error 404: God not found
Odpisz
26 stycznia 2015, 22:17
a jeśli ktoś w tym czasie szedł do nieba?
Odpisz
30 stycznia 2015, 09:51
No to musi zrestartować system.
Odpisz
30 stycznia 2015, 09:45
Boże, daj mi jakiś znak ! Masz...
Odpisz
25 stycznia 2015, 10:10
a w polsce na bankomacie jest gta sa :D
Odpisz
29 stycznia 2015, 17:32
@bylejakbylegdzie: Gdzie?
Odpisz
29 stycznia 2015, 17:43
większość bankomatów ma zainstalowany windows xp wystarczy znaleźć port usb i znaleźć klawiaturę z touchpadem która może znajdować się pod podłogą
Odpisz
29 stycznia 2015, 19:36
@bylejakbylegdzie: O XP słyszałem, ale w jakiej miejscowości masz GTA SA?
Odpisz
29 stycznia 2015, 19:39
czasami opłaca się puźną porą kręcić się przy banku kiedy serwisanci "pracują" przy bankomacie :)
Odpisz
29 stycznia 2015, 19:45
@bylejakbylegdzie: Aha, spoko. U nas na komputerze szkolnym, który służy do obsługi nagłośnienia na apelach jest GTA SA i pełno modów.
Odpisz
30 stycznia 2015, 00:54
@bylejakbylegdzie: późną*
Odpisz
25 stycznia 2015, 16:09
Dowód na to,że świat to jedne wielkie Simsy a ludzie to simy ;_;
Odpisz
25 stycznia 2015, 18:07
@Macio29: Umiem przejść nad talerzem.
Odpisz
29 stycznia 2015, 17:06
@Macio29: Umiem wyjść z basenu bez użycia drabinki.
Odpisz
29 stycznia 2015, 17:27
@figaro19: to znaczy,że ten kto gra tobą ma cheaty
Odpisz
29 stycznia 2015, 18:14
@Macio29: umiem wejść do drugiego pokoju jeżeli w drzwiach śpi kot
Odpisz
29 stycznia 2015, 19:24
sims 3? wierzę ci. sims 2? CHEATER
Odpisz
30 stycznia 2015, 00:44
@figaro19: a ja nie zawsze ;-;
Odpisz
29 stycznia 2015, 21:29
śmieszne.... bardzo śmieszne
Odpisz
29 stycznia 2015, 19:32
przypomniał mi się film...truman show ;)
Odpisz
29 stycznia 2015, 17:52
error from above
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2015, 17:37
A więc matrix istnieje naprawdę!
Odpisz
27 stycznia 2015, 12:01
Błąd Matrix'a
Odpisz
25 stycznia 2015, 22:49
Bug się rodzi.
Odpisz