Jeżeli w winnicy jest wino
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Zdeklasowani znowu
Papierowa szkoła posting
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Deal życia
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 maja 2025, 09:53
Wypiłem :p
Odpisz
4 grudnia 2023, 12:12
W czeskim tak jest.
Odpisz
17 listopada 2020, 22:22
Piwa nie ma bo jest w lodówce
Odpisz
26 października 2020, 17:44
@Konto usunięte: Raczej mężczyźni
Odpisz
19 października 2016, 16:10
A w winnicy nie ma przypadkiem WINOGRONA??? (tak wiem za winogrona jest winoXD )
Odpisz
16 marca 2015, 19:05
a skąd to wiesz?
Odpisz
28 stycznia 2015, 13:44
Polecam zapoznać się z etymologią słowa przed zadawaniem głupich pytań.
(...bo w piwnicy przechowywano piwo, tylko nastąpiło rozszerzenie znaczenia tego słowa)
Odpisz
27 stycznia 2015, 23:50
śmiesznie się składa bo mój tata ma w piwnicy piwo ;)
Odpisz
27 stycznia 2015, 21:41
według tej logiki znaczy że w mennicy są menele
Odpisz
27 stycznia 2015, 20:33
u mnie piwo domowe w piwnicy dojrzewa :)
Odpisz
27 stycznia 2015, 18:03
bo polacy ukradli
Odpisz
27 stycznia 2015, 19:04
@rosalina: Tak śmieszne że aż mrugnąłem.
Odpisz
27 stycznia 2015, 19:03
Po czesku Piwnica to pub, a kiedyś trzymano piwo pod ziemią w piwnicy.
Odpisz
27 stycznia 2015, 17:58
Bo piwo jest w lodówce.
Odpisz
27 stycznia 2015, 17:52
słaby obrazek, kiedyś były piwa w piwnicy, teraz są w lodówkach
Odpisz
25 stycznia 2015, 18:10
Bo nie
Wyczówam hejty
Odpisz
25 stycznia 2015, 18:25
HEJT
Odpisz
27 stycznia 2015, 17:45
Odpisz