Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nie są aż takie pyszne
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Ch-chesz wyparować...?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 26 marca 2022, 17:15
Kiedyś były inne standardy humoru
Odpisz
9 marca 2009, 14:57
mocne... no cóż, może się napili czy coś... (albo i nie) 5/5
Odpisz
23 czerwca 2018, 15:42
@bkay89: Pogratulować poczucia humoru. Takiemu czemuś dać 5...
Odpisz
3 stycznia 2022, 13:29
@Archeologwinternetach: No, to prawda
Odpisz
11 marca 2009, 19:52
Beznadziejne :/
Odpisz
11 marca 2009, 16:04
Ale głupie! 1/5
Odpisz
10 marca 2009, 19:39
mnie to w ogóle nie rozbawiło.... ktoś sobie pstryknął zdjęcie jakimś dziadkom i się podnieca... 1/5
Odpisz
10 marca 2009, 18:26
jeszcze nie jest za pózno xD
Odpisz
10 marca 2009, 18:16
nooo 4/5
Odpisz
10 marca 2009, 17:00
haha
zartowalem, -8/5
Odpisz
9 marca 2009, 21:23
Szczerze mówiąc nieco mnie to bawi. Ale ogólnie to tandetny, tani i kiepski humor. 2/5
Odpisz
9 marca 2009, 18:15
Ersers- każdy może nosić czapeczkę jak chcę ja np nie nosze wcale ale obrazek trochę głupi 2/5
Odpisz
9 marca 2009, 17:47
fragin- nie jest to złe chodzi o to ze ten kolo jest w czapce z daszkiem odwroconej daszkiem do tylu a tak nosza zwykle ziomale ktorzy maja po 14-16 lat
Odpisz
9 marca 2009, 16:53
Naprawde- czy to takie złe, że starzy są i jeszcze się kochają? 2/5
Odpisz
9 marca 2009, 16:43
nie widze w tym nic smiesznego.codziennie na ulicach spotykamy podobne pary,a jakos wtedy sie nie smiejemy :/ 2/5
Odpisz
9 marca 2009, 12:11
heh dobre 4/5 i nie do ulu
Odpisz