Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

Edytowano - 26 marca 2022, 17:15

Kiedyś były inne standardy humoru

Avatar bkay89

9 marca 2009, 14:57

mocne... no cóż, może się napili czy coś... (albo i nie) 5/5

Avatar Archeologwinternetach

23 czerwca 2018, 15:42

@bkay89: Pogratulować poczucia humoru. Takiemu czemuś dać 5...

Avatar kajba

3 stycznia 2022, 13:29

@Archeologwinternetach: No, to prawda

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2009, 19:52

Beznadziejne :/

Avatar Fanka_Naruto

11 marca 2009, 16:04

Ale głupie! 1/5

Avatar asiaX

10 marca 2009, 19:39

mnie to w ogóle nie rozbawiło.... ktoś sobie pstryknął zdjęcie jakimś dziadkom i się podnieca... 1/5

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2009, 18:26

jeszcze nie jest za pózno xD

Avatar Martex

10 marca 2009, 18:16

nooo 4/5

Avatar ArCzi

10 marca 2009, 17:00

haha
zartowalem, -8/5

Avatar Nicunia

9 marca 2009, 21:23

Szczerze mówiąc nieco mnie to bawi. Ale ogólnie to tandetny, tani i kiepski humor. 2/5

Avatar Gornak

9 marca 2009, 18:15

Ersers- każdy może nosić czapeczkę jak chcę ja np nie nosze wcale ale obrazek trochę głupi 2/5

Avatar Ersers

9 marca 2009, 17:47

fragin- nie jest to złe chodzi o to ze ten kolo jest w czapce z daszkiem odwroconej daszkiem do tylu a tak nosza zwykle ziomale ktorzy maja po 14-16 lat

Avatar Fragin

9 marca 2009, 16:53

Naprawde- czy to takie złe, że starzy są i jeszcze się kochają? 2/5

Avatar kici_miau96

9 marca 2009, 16:43

nie widze w tym nic smiesznego.codziennie na ulicach spotykamy podobne pary,a jakos wtedy sie nie smiejemy :/ 2/5

Avatar kajko

9 marca 2009, 12:11

heh dobre 4/5 i nie do ulu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Nie są aż takie pyszne

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Ch-chesz wyparować...?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka