Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Hobby dla faceta
To musiało być męczące
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dwa oblicza
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 stycznia 2015, 16:58
A ja na przekór głupim lekarzom wyleczyłem się z alergii. Chodziłem na "biorezonans". Używają tam coś na wzór urządzenia "zapper" (można kupić samemu - taniej wyjdzie) oraz odpowiednich zaleceń żywieniowych (pochodzących od Michała Tombaka - jego książki można za darmo pobrać z neta, np. "Uleczyć Nieuleczalne"). Do tego polecam przestać wierzyć bezkrytycznie w jakiekolwiek oficjalne informacje, na które składają się: telewizja, tajemniczy "eksperci" z tv, naukowcy, lekarze, dietetycy, itp. A czego słuchać? Na początek polecam faceta, który się nazywa Jerzy Zięba (ma filmiki na yt i książki) i stronę "pocztazdrowia". A przede wszystkim polecam MYŚLEĆ SAMODZIELNIE! Bo nikt nie zadba o Twoje dobro. Każdy ma Cię w d***. A już najbardziej elity, które np. zarabiają na Twoim kupowaniu leków.
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2017, 00:34
@Ant_1984: streszczenie
lekarze to ch*j
michał tombaka i jerzy zięba są zajebiści
jeszcze coś o egzo leczeniu itp
Odpisz
28 stycznia 2015, 15:03
Co to znaczy "-kun"?
Odpisz
28 stycznia 2015, 15:07
@darcus: Ci co oglądją anime dodają do jakiś słów końcówkę "kun". Ale nie wszyscy to robią tylko jacyś pseudo fani.
Odpisz
28 stycznia 2015, 15:09
@Kubox123456: Psychofani, chciałeś powiedzieć... Nie mam pojęcia co alergia ma bezpośredniego wspólnego z anime...
Odpisz
28 stycznia 2015, 15:30
@Kubox123456: "-Kun" to japoński zwrot grzecznościowy, coś jak nasze "pan"
Odpisz
28 stycznia 2015, 16:44
,,-kun" dodaje się wtedy, gdy zwracasz się do mężczyzny niższego statusu, a ,,-san" jest odpowiednikiem naszego ,,pan/pani"
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2015, 16:45
...Wikopedia mnie okłamała... nie wiem w co wierzyć...
Odpisz
28 stycznia 2015, 13:29
Tró ;-;
Odpisz