To na pewno był meteoryt...?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To by wystarczyło
Lekko nie będzie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 listopada 2018, 19:38
czy ja o czymś nie wiem?! A może po prostu dinozaury ewoluuowały i rozwinęły inteligencję po czym zbudowały statek kosmiczny który był tak ogromny że jak odleciał to na ziemi wszystko zostało zgniecione przez jego grawitację?!
Odpisz
23 marca 2017, 20:10
nie to nie był statek
Odpisz
28 stycznia 2015, 14:45
A co jak to nie byli bezpośrednio kosmici, a może to ich ogromny statek uderzył o ziemie wywołując ogromny wybuch? Lub jesteśmy cywilizacją dobrze znaną we wszech świecie ze ogromnej siły i niezmordowaniu, a wszystkie inne cywilizacje chcą nas za wszelką cenę zniszczyć, lecz nigdy im to się do końca nie udaje. :O
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2015, 18:01
@VanQuisch: i przy okazji cywilizacją którą zamiast robić dobre bronie i barierę ochronną robią kolejne durne konsole i sposoby żeby jeszcze innych ludzi zabijać. ta, napewno znana ze swojej siły. a zresztą jeszcze na ziemi nie było żadnej inwazji
Odpisz
30 stycznia 2015, 17:57
@PanSowa12: Ty chyba nie wiesz jaką ludzie dysponują siłą. A co do inwazji, a co jeśli inwazja była i to już kilka razy, tylko po prostu o niej nikt nic nie wie lub Amerykańce zatajają?
Odpisz
31 stycznia 2015, 18:59
@VanQuisch: ta, napewno zatajniają jak nad miastem przeleci 100 UFO!
Odpisz
28 stycznia 2015, 14:02
możliwe, możliwe
Ps. też lubie NCS, piona !
Odpisz
29 stycznia 2015, 15:51
@Illuminati: fajne nuty co?
Odpisz
30 stycznia 2015, 01:50
@NCS_fan: yep
Odpisz
28 stycznia 2015, 20:19
To był ZUS.
Odpisz
29 sierpnia 2018, 08:21
@pan_totodile: ZEUS*
Odpisz
28 stycznia 2015, 15:47
Mniejsza o teorię. Ten art jest całkiem ładny.
Odpisz
28 stycznia 2015, 14:58
Tak.
Odpisz
28 stycznia 2015, 14:57
Tak, jestem przekonany że to był meteoryt :)
Odpisz
28 stycznia 2015, 14:54
Co niektórzy ,to takie głupoty pie**olą ...
Odpisz
28 stycznia 2015, 14:02
wtf to jak nadal kosmici se nie laza
Odpisz
28 stycznia 2015, 14:14
@tofi2003: Jest teoria, że ludzie/ich przodkowie (jakieś małpoludy) przybyli na Ziemię w meteorycie który spowodował wymarcie dinozaurów.
Odpisz
28 stycznia 2015, 14:25
@rakso: Człowiek pojawił się kilka milionów lat potem, tak znikąd.
Odpisz
28 stycznia 2015, 14:29
@rakso: Niech zgadnę... Teorie tę wyczytałeś w świecie wiedzy^^?
Odpisz
28 stycznia 2015, 15:19
@PanKieubaska: Nie, była w jakimś programie popularnonaukowym.
Odpisz
28 stycznia 2015, 15:21
@rakso: A...
Odpisz
28 stycznia 2015, 15:54
@rakso: *Pseudonaukowym. Poczytaj sobie o ewolucji to może zrozumiesz.
Odpisz
28 stycznia 2015, 17:30
@Roar211: "przodkowie (jakieś małpoludy)" - to nie wyklucza ewolucji.
Poza tym, ta "teoria" była użyta bardziej w formie żartu, niż jako coś, co można w ogóle brać pod uwagę.
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2015, 23:10
@rakso: Jest teoria o istotach co stworzyli ludzi pochodzili z Nibiru jak dobrze pamiętam i wracają na ziemię co jakiś dłuższy czas jak ich planeta jest blisko Ziemi i tę teorie głoszono już tysiące lat P.N.E w starożytnych kulturach
Odpisz
28 stycznia 2015, 23:31
@Mike0807: Tak, jest też teoria, że jakaś wszechmocna istota stworzyła nas i cały wszechświat.
Oh, wait. To nie teoria, tylko religia.
Nie myl pojęć.
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2015, 12:53
@rakso: nie nie to jest właśnie teoria a dla tamtych ludzi to właściwie wiedza bo oni nie tylko wierzyli ale wiedzieli że te istoty istnieją i stworzyły ludzi , opisywalaali ich wygląd i to jaką wiedzę od nich otrzymali . I nie jast to religia bo oni wiedzieli że te istoty istnieją ale się do nich nie modlili mieli własne obrzędy
Odpisz
29 stycznia 2015, 13:15
@Mike0807: Wiesz, jest coś takiego jak Biblia - opisuje jaką wiedzę chrześcijanie otrzymali od Boga, oraz wygląd Jezusa, aniołow itp.
To o czym mówisz, to planeta pojawiająca się wpseudonaukowych książkach Zecharii Sitchina. Powstały one w oparciu o mezopotamskie źródła (teksty i obrazy). Planeta nēberu w rzeczywistości była jowiszem, a żaden mezopotamskich tekstów nie wspomina o tym, że była zamieszkana.
Odpisz
30 stycznia 2015, 08:41
@Mike0807: Zgłębiłem temat.
1. "Teorie" o Nibiru pojawiły się w książkach Zecharii Sitchina. PSEUDONAUKOWYCH książkach (po raz pierwszy w "Twelfth Planet"). Powstały one na podstawie badań mezopotamskich tekstów.
2. Ale tylko na podstawie. Parę sprzeczności pomiędzy książkami a mez. tekstami:
a) Planeta Nibiru w rzeczywistości nie była nieznaną obecnej nauce planetą. Nēberu to po prostu Jowisz - piąta planeta, nie dwunasta.
b) W książkach Nibiru jest planetą Anunnaków (mezopotamskich BOGÓW). W tekstach klinowych nie ma nawet wzmianki o tym, że była to planeta bogów. Co więcej, nie była nawet uważana za zamieszkaną.
c) Według pisarza obieg planety wokół Słońca trwał 3600 lat - według mezopotamskich źródeł możliwe były corocze obserwacje.
Odpisz
30 stycznia 2015, 10:28
@rakso: fajnie fajnie że zgłębiłeś temat ale Nibiru to nie jest Jowisz poszukaj na innych stronach nie tylko Wiki bo czytałem że planeta X (nie wiem czy o niej słyszałeś) to właśnie Nibiru
Odpisz
30 stycznia 2015, 10:52
@Mike0807: Mieszkańcy Mezopotamii znali tylko 5 planet, więc nie mogli znać hipotetycznej 9 planety. Według tekstów Neberu to Jowisz. Niezamieszkana planeta, więc wszystkie strony według których jest ona ziemią Anunnaków, pie**olą głupoty (czytałeś jakieś pierdoły w internecie, jesteś taki mądry. Twierdzisz, że wierzyli w coś innego - ch*j z tym, że Anunnakowie byli ich bogami).
«ACHTUNG! ATTENTION! UWAGA! NADCHODZI SARKAZM»
Ale oczywiście, przyjmuję do wiadomości, że to Sumerowie się mylili, a jakiś podrzędny pisarzyna miał rację (w książkach na podstawie sumeryjskich tekstów, do cholery)
Odpisz
30 stycznia 2015, 13:04
@rakso: ale Nibiru miało mieć taką orbitę że co dłuższy odstęp czasowy(mowa tu o paru tysiącach lat) miało wchodzić między nasz układ słoneczny i to właśnie wtedy Anunaki przychodzili na Ziemie
I wcale nie pisałem że ludzie wierzyli w coś innego
Odpisz
30 stycznia 2015, 13:10
@Mike0807: Tak. Pisałem o tym. 3600 lat, bo przecież Sumerowie się mylili odnośnie corocznych obserwacji, to Sitchin miał rację.
Sarcasm mode off
Świetnie, nie masz pojęcia co piszesz: "się do nich nie modlili mieli własne obrzędy"
Odpisz
Edytowano - 30 stycznia 2015, 20:41
@rakso: no bo się do nich nie modlili
Ale no dobra chyba już kończymy co?
I naprawdę fajnie że mogliśmy sobie pogadać na jakiś ciekawy temat ;D
Odpisz
28 stycznia 2015, 14:03
a moze moze
Odpisz
27 stycznia 2015, 21:50
obrazek s seri-jak wyginęły dinozaury
Odpisz
28 stycznia 2015, 14:03
@NekromantaWooHoo: obrazek z* seri....
Odpisz
28 stycznia 2015, 14:08
@Illuminati: Obrazek z serii: Jak wyginęły dinozaury ;)
Odpisz
28 stycznia 2015, 14:14
@Bahedur: myślisz że czemu dałem '' ... '' bo nie chciało mi sie pisać końcówki
Odpisz
28 stycznia 2015, 14:35
@Illuminati: Kolego obaj napisaliście "seri", a nie serii
Odpisz
28 stycznia 2015, 22:19
@Bahedur: o ch*j nie zauważyłem
Odpisz