Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DeadExtreme

30 stycznia 2015, 20:55

Ja nie jestem rasistą, ponieważ nie mam nic do czarnych (żółtych, czerwonych itp.). Nawet szacunku.

Avatar
Konto usunięte

30 stycznia 2015, 20:57

@DeadExtreme: Nie jestem rasistą, nie mam nic do czarnych, żółtych, czerwonych czy normalnych.

Avatar rakso

30 stycznia 2015, 22:24

@DeadExtreme: *ba dum tss*

Przed przeczytaniem dalszej części zapoznaj się z pojęciem dowcipu bądź skonsultuj się z polonistą lub wujkiem Google, gdyż każdy żart niewłaściwie zrozumiany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.

Ja nie jestem rasistą. Nie mam nic przeciwko czarnym. Sam chciałbym mieć jednego.

Avatar
Konto usunięte

31 stycznia 2015, 13:45

@rakso: Czarni są bardzo dobrzy : ) Nie to co indianie czy azjaci! Na plantacji Żółty wytrzymuje tak z 9x mniej niż dobry murzyn, a żeby zastąpić takiego czerwonymi trza ich 4! No i jak tu nie doceniać czarnych? ^^

Avatar darcus

30 stycznia 2015, 20:31

Jak nienawidzisz białych ludzi za to, że są biali, to też jesteś rasistą, nawet jak jesteś biały.

Avatar Axl_MMX

30 stycznia 2015, 22:21

@darcus: Właśnie powiedziałeś, że większość czarnych to rasiści!

Rasisto ty jeden :)

Avatar darcus

30 stycznia 2015, 22:25

@Axl_MMX: Większość czarnych nienawidzi białych za to, że są białymi? A może raczej za ich rasizm?

Avatar
Konto usunięte

31 stycznia 2015, 13:42

@Axl_MMX: Nie użył żadnego zaimka liczebnego i w sumie nie konkretyzował, że mówi o czarnych... Mógł odnosić się nawet do azjatów.

Avatar MrHenderson

30 stycznia 2015, 21:31

Mnie nie obchodzi czy jesteś czarny czy biały, młody czy stary i tak cię znienawidzę po pierwszym spotkaniu

Avatar figaro19

30 stycznia 2015, 20:03

Rasizm jest jak murzyn, nie powinien nigdy powstać. Ba-dum-tss.

Avatar coloman

30 stycznia 2015, 20:09

@figaro19: nie powinieneś mówić takich rzeczy, rasizm jest przestępstwem, a przestępstwa są dla czarnych

Avatar Dark_Dante

30 stycznia 2015, 20:10

@coloman: Heh ten sam komentarz w tym samym czasie :D

Avatar coloman

30 stycznia 2015, 20:17

@Dark_Dante: *pjona!*

Avatar Dark_Dante

30 stycznia 2015, 20:18

@coloman: *piona*

Avatar
Konto usunięte

30 stycznia 2015, 20:49

@coloman: Lubię ten wasz czarny humor :)

Avatar Dark_Dante

30 stycznia 2015, 20:09

Ja nie jestem rasistą. Rasizm jest przestępstwem. A przestępstwa są dla czarnych

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Niegrzeczny Oskarek

Nie idź!

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka