Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar sssstttt

10 października 2024, 11:11

Ten porost leci do fapfolderu

Avatar Nikokos9097

Edytowano - 14 kwietnia 2022, 08:45

Autorze mema, pisz teksty motywacyjne

Avatar SnaqS

Edytowano - 30 czerwca 2017, 12:30

przez ten porost dostalem ataku parkinsona i zgw*łciłem łóżko. (odkopy czas zacząć)

Avatar PANSZTANGA123

2 czerwca 2018, 21:27

@SnaqS: co

Avatar SnaqS

2 czerwca 2018, 21:45

@PANSZTANGA123: sam nie wiem

Avatar SongManka510

6 maja 2019, 20:44

@SnaqS: c o
C O C O C O C O

Avatar islamu

10 lutego 2020, 13:18

@SnaqS: co, no powiem seksowny ten porost ale bez przesady

Avatar KubiXator

10 września 2019, 19:39

Op stworzył samemu czy przetłumaczone ?

Avatar KubiXator

4 kwietnia 2019, 21:46

Muzg mi wybuchnoł dlategu nie mogu poprawnu ortografiu

Avatar
SzanownyPanZulMietek

29 sierpnia 2015, 11:07

Czekaj ku*wa, czyli nie tylko ja tak myślę.

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2015, 11:53

Czekałem na ziemniaka, nie porost

Avatar bettygrof

31 stycznia 2015, 17:10

jak się nazywa to mlp?

Avatar AngryBird

24 lutego 2015, 13:46

@bettygrof: Wpisz se na YouTubie "swag.mov"

Avatar xNatala1402x

30 stycznia 2015, 23:40

za dużo czytania, ale pobrałam, może kiedyś przeczytam 😝

Avatar Mnich1

30 stycznia 2015, 18:22

Albo mieć wyje**ne :3

Avatar Bilolus1

28 stycznia 2015, 15:57

Wszystko jest na białym tle , rasizm .

Avatar rakso

30 stycznia 2015, 15:16

@Bilolus1: Napisy są czarne, a to one są najważniejsze.

Check-mate

Avatar
Konto usunięte

30 stycznia 2015, 15:23

@rakso: Czarni nie są ważniejsi niż biali, podobnie jak biali od czarnych.

Rozrzucam figury i wyrzucam planszę ;]

Avatar rakso

30 stycznia 2015, 15:40

A..Ale.. Ja wygrałem...

Tak w zasadzie, tło i tekst 'uzupełniają się' nawzajem - tło samo w sobie nie przenosi żadnej treści, ale tekst na "złym" tle może być niewidoczny.

Więc mamy remis. Domagam się rewanżu.

Avatar
Konto usunięte

30 stycznia 2015, 18:12

@rakso: W szachy? ^^ Bardzo chętnie ;D Zaznaczam jednak, że gram czarnymi ;] Jeśli kiedyś będziesz chętny na partię to pisz śmiało ^^ Internet szeroki jest ;P

Avatar Soberker

30 stycznia 2015, 17:25

Przeczytałem wszystko, 5/5 :P

Avatar Buras

30 stycznia 2015, 16:54

Kuchwa, gdzie ziemniak???

Avatar Stasiek121

30 stycznia 2015, 16:52

Wszyscy ludzie nigdy nie będą dla siebie dobrzy. Zawsze się znajdzie jakiś dupek.

Avatar deadxp

Edytowano - 30 stycznia 2015, 16:48

Fajne, koniec jest śmieszny, a obrazek dość mądry, mam dziś dobry humor 5/5, i strzelę se do ulubionych, jednakże są dwie rzeczy z którymi się nie zgadzam:
1.Obozy
A)To fakt, pierwsze obozy były dla Niemców, ale to nie były pierwsze obozy koncentracyjne gdyż, pierwsze powstały podczas wojen Burskich w Południowej Afryce.
2.Ukraina:
A)Bo Ruskie zawsze pędziły nam z pomocą jak byliśmy w potrzebie, a jeśli już była wojna to wcale nie bawili się w Ukraińców.
Poziom zła: Ukraina < Rosja
B)Musimy pomagać Ukrainie, bo jak Ukraina padnie to przyjdzie kolej na nas.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przyszłość jest piękna

Rel

Niegrzeczny Oskarek

Nie znoszę kleszczy

Typowy NPC

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka