Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Płać pan
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nigdy na to nie wpadną
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lipca 2017, 11:10
mam takiego samego case-a
Odpisz
9 listopada 2015, 19:07
wybieram cie, Charmander!
Odpisz
3 lutego 2015, 16:07
"Cosplay" fajny ale ja i tak wolę Bulbasaura :3
Odpisz
2 lutego 2015, 01:52
Zazdrosny jestem. Sam bym takie coś chciał :)
Odpisz
1 lutego 2015, 21:08
Trenowałbym.
Odpisz
1 lutego 2015, 20:48
*żygam tęczą*
Odpisz
1 lutego 2015, 19:30
czy mogę cie złapać w mojego Pokébala?
Odpisz
1 lutego 2015, 19:30
gasiłbym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
1 lutego 2015, 19:14
Odpisz
1 lutego 2015, 19:08
A co to
Odpisz
1 lutego 2015, 19:11
@Babcia_jacka1s: Pokémon :)
Odpisz
1 lutego 2015, 19:12
@MineTatsi: No ale co to jest pokemon
Odpisz
1 lutego 2015, 19:24
@Babcia_jacka1s: anime
Odpisz
1 lutego 2015, 19:24
@Babcia_jacka1s: czytaj tytuł Charmander
Odpisz
1 lutego 2015, 19:30
A pie**ole te chińskie bajki
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2015, 20:01
@Babcia_jacka1s: Pokémony to jedyne anime jakie ja uznaję :D
Pozostałe są beznadziejne...
Naprawdę polecam Pokemony :)
Odpisz
2 lutego 2015, 10:21
@Babcia_jacka1s: Pokemon to taki stworek, którego możesz złapać w Pokeball'a. Pokeball to taka kula, w której są przechowywane pokemony. Charmander jest pokemonem startowym. Oprócz Startowego pokemona Charmandera jest też Squirtle (Niebieski żółwik) , i Bulbasaur (Mały dinozaurek z roślinką na plecach.) . W każdym innym regionie są inne pokemony startowe.
Odpisz
3 lutego 2015, 16:03
@MineTatsi: Naruto też jest fajne
Odpisz
3 lutego 2015, 16:34
@Mattmen97: Gówno O_O
Odpisz
1 lutego 2015, 19:09
Jesteś gimbę
Odpisz
28 stycznia 2015, 18:01
z supermenę telefonę
Odpisz
1 lutego 2015, 19:03
@thepolishguy: I bo tego buto-skarpetki...
Odpisz
29 stycznia 2015, 15:25
Może to dziwne, ale moją uwagę zwróciły skarpetki tej dziewczyny XD przyjrzyjcie się ~~ :D
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2015, 08:53
muszę go mieć w swojej kolekcji
Odpisz
28 stycznia 2015, 21:03
Ejj... a takie "piżamki" to gdzie mogę kupić xD
Odpisz
1 lutego 2015, 20:20
japońskie piżama kigurumi. Troszkę drogie, ale świetnej jakości, i pięknie zapakowane. (Wiem, sama mam jedną)
Odpisz
1 lutego 2015, 21:46
@Cyan_Blue: Jaką? I gdzie kupiłaś? *-*
Odpisz
2 lutego 2015, 14:28
@zuza2104: królik. kupiona na oficjalnej stronie. chcesz linka?
Odpisz
2 lutego 2015, 19:35
@Cyan_Blue: Poproszę :)
Odpisz
2 lutego 2015, 21:34
@zuza2104: eh... moderator musi sprawdzić....
Odpisz
3 lutego 2015, 08:31
@Cyan_Blue: Hm... a mogłabyś inaczej przesłać?
Odpisz
Edytowano - 3 lutego 2015, 09:53
@zuza2104: wygoogluj "kigurumi sklep" i kliknij na drugi wynik.
Odpisz
3 lutego 2015, 12:51
@Cyan_Blue: Dziękuję bardzo :)
Odpisz
3 lutego 2015, 12:52
@zuza2104: noł prablym
Odpisz