Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Można, tylko trzeba wstawać rano
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Phi!
Najbardziej realistyczny spośród modów
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 stycznia 2015, 13:46
W czasie drugiej wojny światowej Rosjanie używali Bałtyku jako szlaku zaopatrzeniowego, dlatego Niemcy bombardowali lód, żeby nie dało się przejechać.
Odpisz
29 stycznia 2015, 14:28
@ja_neron: Ale dużo wiesz xD
A po co bombardować lód ? Lepiej było by niemcom zrobić tak : budują paletę, na niej ognisko, i kładą na lodzie, ona będzie pływać i roztapiać lód obok siebie.
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2015, 14:54
@Sniper02: Nie to tak nie działa. Jeżeli spaliny z wozu nie dały rady stopić, to takie ognisko tym bardziej.
Odpisz
29 stycznia 2015, 16:18
@Sniper02: za dużo minecraft, te ognisko szybko by się wypaliło
Odpisz
29 stycznia 2015, 16:43
@Sniper02: serio? chyba po 100000 latach rozpuściło by to 3 km.2
Odpisz
29 stycznia 2015, 18:31
@ja_neron: O ile mi wiadomo było tak tylko podczas oblężenia Leningradu, kiedy ciężarówki z żywnością i amunicją jeździły po jeziorze Ładoga.
Odpisz
1 lutego 2018, 23:00
@MangoZyeb: nie wiem czy spaliny mają wyższą temperaturę od ognia...
Odpisz
29 stycznia 2015, 23:41
Zwykły dzień w kanadzie.
Odpisz
25 lipca 2015, 11:51
@nuiqes: Witam!:3
Odpisz
2 sierpnia 2015, 01:15
@Jejowicz2: ... I o drogę pytam XD
Odpisz
2 sierpnia 2015, 16:41
@nuiqes: Gdzie dojadę atomówką do twojego odbytu?
Odpisz
2 sierpnia 2015, 18:12
@Jejowicz2: ?
Odpisz
2 sierpnia 2015, 18:48
@nuiqes: Odbyt Strike! :O
Odpisz
29 stycznia 2015, 19:27
I ♥ Canada.
Odpisz
25 lipca 2015, 11:52
Też cie kocham ;3
Odpisz
29 stycznia 2015, 13:25
Przez zamarznięty Bałtyk, też można pojechać autem do Szwecji czy Norwegii. Nawet w zeszłym roku tak było.
Odpisz
29 stycznia 2015, 13:33
@nalorek1626: Emm...
Historyczny fakt.
Kiedyś w czasach średniowiecza, był okres zwany Małą epoką lodowcową.
Wtedy podczas zim, cały bałtyk zamarzał i można było wyjechać do Skandynawii ^^
Podobno na środku szlaku stacjonowała karczma.
Odpisz
29 stycznia 2015, 17:39
Podobno sankami jechali
Odpisz
29 stycznia 2015, 15:25
ooo jedziesz ciężarówko bo zamarzniętym jeziorze pozwól że zaraz sobie pęknę
Odpisz
29 stycznia 2015, 13:18
Nadal lepsze drogi od polskich ;-;
Odpisz
29 stycznia 2015, 15:07
@Bastil123: I te, i te znikają na wiosnę :-|
Odpisz
29 stycznia 2015, 14:27
ciekawie czy na mapie jest zaznaczona droga biegnąca przez jezioro XD
jak tak to można by było zrobić kolejny obrazek :D
Odpisz
29 stycznia 2015, 13:53
już dawno o tym wiedziałem...
Odpisz
29 stycznia 2015, 13:45
Gratuluję odkrycia.
Odpisz