Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ja_neron

29 stycznia 2015, 13:46

W czasie drugiej wojny światowej Rosjanie używali Bałtyku jako szlaku zaopatrzeniowego, dlatego Niemcy bombardowali lód, żeby nie dało się przejechać.

Avatar Sniper02

29 stycznia 2015, 14:28

@ja_neron: Ale dużo wiesz xD
A po co bombardować lód ? Lepiej było by niemcom zrobić tak : budują paletę, na niej ognisko, i kładą na lodzie, ona będzie pływać i roztapiać lód obok siebie.

Avatar MangoZyeb

Edytowano - 29 stycznia 2015, 14:54

@Sniper02: Nie to tak nie działa. Jeżeli spaliny z wozu nie dały rady stopić, to takie ognisko tym bardziej.

Avatar bylejakbylegdzie

29 stycznia 2015, 16:18

@Sniper02: za dużo minecraft, te ognisko szybko by się wypaliło

Avatar crazenata

29 stycznia 2015, 16:43

@Sniper02: serio? chyba po 100000 latach rozpuściło by to 3 km.2

Avatar kord0

29 stycznia 2015, 18:31

@ja_neron: O ile mi wiadomo było tak tylko podczas oblężenia Leningradu, kiedy ciężarówki z żywnością i amunicją jeździły po jeziorze Ładoga.

Avatar Filipsss

1 lutego 2018, 23:00

@MangoZyeb: nie wiem czy spaliny mają wyższą temperaturę od ognia...

Avatar nuiqes

29 stycznia 2015, 23:41

Zwykły dzień w kanadzie.

Avatar Jejowicz2

25 lipca 2015, 11:51

@nuiqes: Witam!:3

Avatar nuiqes

2 sierpnia 2015, 01:15

@Jejowicz2: ... I o drogę pytam XD

Avatar Jejowicz2

2 sierpnia 2015, 16:41

@nuiqes: Gdzie dojadę atomówką do twojego odbytu?

Avatar nuiqes

2 sierpnia 2015, 18:12

Avatar Jejowicz2

2 sierpnia 2015, 18:48

@nuiqes: Odbyt Strike! :O

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2015, 19:27

I ♥ Canada.

Avatar Jejowicz2

25 lipca 2015, 11:52

Też cie kocham ;3

Avatar nalorek1626

29 stycznia 2015, 13:25

Przez zamarznięty Bałtyk, też można pojechać autem do Szwecji czy Norwegii. Nawet w zeszłym roku tak było.

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2015, 13:33

@nalorek1626: Emm...
Historyczny fakt.
Kiedyś w czasach średniowiecza, był okres zwany Małą epoką lodowcową.
Wtedy podczas zim, cały bałtyk zamarzał i można było wyjechać do Skandynawii ^^
Podobno na środku szlaku stacjonowała karczma.

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2015, 17:39

Podobno sankami jechali

Avatar ziomek2009

29 stycznia 2015, 15:25

ooo jedziesz ciężarówko bo zamarzniętym jeziorze pozwól że zaraz sobie pęknę

Avatar Bastil123

29 stycznia 2015, 13:18

Nadal lepsze drogi od polskich ;-;

Avatar VanQuisch

29 stycznia 2015, 15:07

@Bastil123: I te, i te znikają na wiosnę :-|

Avatar Uszko

29 stycznia 2015, 14:27

ciekawie czy na mapie jest zaznaczona droga biegnąca przez jezioro XD
jak tak to można by było zrobić kolejny obrazek :D

Avatar Mirek01

29 stycznia 2015, 13:53

już dawno o tym wiedziałem...

Avatar gelo1238

29 stycznia 2015, 13:45

Gratuluję odkrycia.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Można, tylko trzeba wstawać rano

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Phi!

Najbardziej realistyczny spośród modów

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka