Moja największa obawa o przyszłość tego świata
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Niegrzeczny Oskarek
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Były nóżki, nie ma nóżek
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lutego 2015, 17:20
ja tam słucham muzyki klasycznej np: ludwig van beethoven albo mozart
Odpisz
Edytowano - 30 stycznia 2015, 20:11
Linkin Park muzyka z kopem
Odpisz
30 stycznia 2015, 23:07
@Honzo: Prawda ^^
Odpisz
31 stycznia 2015, 16:16
@Honzo: Jasne. Meteora, najlepszy album. :D
Odpisz
31 stycznia 2015, 16:22
@Oxeyu: A jak z takim jak my nie umrze prawdziwa muzyka
Odpisz
31 stycznia 2015, 00:06
A ja będę opowiadać swoim dzieciom o MxPx, o tym, że słuchałam muzyki tak niepopularnej, że żadne z moich ulubionych zespołów nie grały w Polsce i o tym, że wszyscy (błędnie) myśleli, że jestem "hipsterką" :D Jeśli oczywiście moje dzieci nie wyjdą z nudów z pokoju w połowie opowieści xDDDD
Odpisz
30 stycznia 2015, 18:26
Boje sie że za 40 lat jakiś dziadek powie wnukowi dlaczego nie słucha normalnej muzyki np. Justin bieber lub 1d .
Odpisz
30 stycznia 2015, 22:44
@Majkell: Justin Bimber i tak umrze. Dobrze , że w Esce tego syfu już daaawno nie ma
Odpisz
30 stycznia 2015, 17:11
A dlaczego nie na przykład Arctic Monkeys, Muse i <wstaw tu swój ulubiony współczesny zespół muzyczny>? Przecież teraz też jest dobra muzyka...
Odpisz
30 stycznia 2015, 17:40
Takie pytanie, słyszałeś o Sabatonie?
Odpisz
30 stycznia 2015, 17:43
@korobov: O tym zespole, który gra pompatyczne utwory o Drugiej Wojnie Światowej? Tak słyszałem, ale nie przypadł mi do gustu, aczkolwiek robią dobrą robotę przybliżając ludziom historię Wojny.
Odpisz
30 stycznia 2015, 19:40
Nie tylko 2 Wojny światowej, ale się chwytają każdej wojny, pierzasty Wężu.
Odpisz
30 stycznia 2015, 20:01
@korobov: To wybacz mi moją ignorancję, ale słyszałem tylko te kawałki o 2 Wojnie :) A powiesz o co ci z nimi chodziło?
Odpisz
30 stycznia 2015, 20:18
Większość ludzi widzi w nich tylko metalowców, którzy drą się wniebogłosy, a tymczasem jak się wsłuchasz, to słuchasz bardzo dobrą muzykę. A słyszałeś o Fortecy i Horytnicy?
Odpisz
30 stycznia 2015, 20:19
@korobov: Nie, ale jak chcesz możemy pogadać prywatnie :)
Odpisz
30 stycznia 2015, 18:38
Katy Perry to moim zdaniem pół biedy! Gorsza jest Nicki Minaj i Miley Cyrus...
Odpisz
30 stycznia 2015, 17:20
Black Sheep i tak lepsze.
Odpisz
30 stycznia 2015, 17:19
Katy Perry ma fajne utwory. :/ jednak klasyka jest najlepsza :3 (Metallica)
Odpisz
30 stycznia 2015, 17:17
is a perfect day....
Odpisz