A co jeżeli bym ci powiedział...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ładne rzeczy
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 lipca 2019, 11:36
I?
Odpisz
13 lutego 2016, 22:20
można ale i tak wszyscy wyzywają bo to takie fajne mądre itp choć jest na odwrót
Odpisz
31 stycznia 2015, 22:10
Nie wieże
Odpisz
8 lipca 2015, 09:03
@kawtkawt: wierzę* dzieciaku
Odpisz
8 lipca 2015, 10:34
@SharpNeedle: przepraszam
Odpisz
Edytowano - 30 stycznia 2015, 14:41
"Przepraszam pana bardzo ale pana wypowiedź jest błędna (tu wstaw wyjaśnienie)"
Odpisz
8 lipca 2015, 09:04
@newekiXD: Przepraszam pana bardzo ale pana wypowiedź jest błędna, ponieważ jest pan debilem.
Odpisz
31 stycznia 2015, 15:52
nje wiećjiaółem
Odpisz
24 lutego 2015, 12:49
@Buras: BŁĘDY
Odpisz
1 kwietnia 2015, 07:43
@ninjaandrzej777: DZIECIAK
Odpisz
3 lutego 2015, 20:28
co to za czary?????????????
Odpisz
3 lutego 2015, 17:46
naucz mnie mistrzu
Odpisz
31 stycznia 2015, 17:28
Zawsze zostaje idiota, kretyn, głupi, niedorozwój, imbecyl, dureń i tak dalej, i tak dalej... :D
Odpisz
31 stycznia 2015, 15:40
kłamstwo
Odpisz
4 kwietnia 2015, 17:45
@tu_2000: Widzę że kolega nowy?
Odpisz
31 stycznia 2015, 15:33
Nie uwierzyłbym.
Odpisz
31 stycznia 2015, 15:31
niestety polska to jedyny kraj we wszechswiecie co ma najwiecej przekleństw, wystarczy odwiedzić yt i zobaczyc pod byle jakim filmikiem jak cebulaczki wymieniają słowa, bo tam gdzie jeden zacznie rozmowe to 6 musi ją zakończyć
Odpisz
31 stycznia 2015, 15:08
Co za debil wstawił ten obrazek?
Odpisz
31 stycznia 2015, 15:16
@SurMix: Debil.
Odpisz
30 stycznia 2015, 17:34
On kłamie powiesić go !
Odpisz
30 stycznia 2015, 17:05
rycesz
Odpisz
31 stycznia 2015, 16:15
@damiank888: (͠◉_◉᷅ ) ?
Odpisz
31 stycznia 2015, 18:39
@frazeologizm: chciałem sprawdzić czy ktoś mnie poprawi i czy nazwał mnie debilem
Odpisz
12 lutego 2015, 22:44
@damiank888: rycerz debilu *ba dum tss*
Odpisz
13 lutego 2015, 09:17
@olunia9920: dziękóje
Odpisz
8 lipca 2015, 09:04
@damiank888: dziękuje* niedorozwoju
Odpisz
10 lipca 2015, 02:34
@SharpNeedle: ogej, jusz będę wjecieć
Odpisz
10 lipca 2015, 10:33
@damiank888: Sam jesteś gejem pedale (ogej)
Odpisz
10 lipca 2015, 17:03
@SharpNeedle: też cię lubję
Odpisz
30 stycznia 2015, 15:13
Nie, nie można, debilu.
Odpisz