Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Dobrze czasem się oderwać
Nie idź!
Zdeklasowani znowu
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 stycznia 2015, 21:05
Łonczmy się w bulu!
Odpisz
30 stycznia 2015, 21:48
Komorowski?! To Ty?
Odpisz
Edytowano - 30 stycznia 2015, 21:51
@SurMix: Nie, ja jestem Magda Gessler, nie wiem o czym mówisz .-.
Odpisz
30 stycznia 2015, 22:11
o "bulu" i "łonczeniu"
Odpisz
30 stycznia 2015, 22:19
@SurMix: Błendy som specjalnje :x
Odpisz
30 stycznia 2015, 22:35
@SurMix: Nowy wy wjelkjih internatah hłopcze?
Odpisz
30 stycznia 2015, 22:55
@Maks2603: AlE JeMó chocilo o to, rze komorofski wedłóg WiELGich internetóf robi takie błondy.
Odpisz
30 stycznia 2015, 23:00
Morze tag morze nje nje wjem.
Odpisz
31 stycznia 2015, 11:46
@Maks2603: hejtu hejtu :(
Odpisz
31 stycznia 2015, 12:46
@SurMix: sorgi sorgi jeźili coź napisauem nje tag :((
Odpisz
31 stycznia 2015, 12:56
@Maks2603: :P
Odpisz
3 lutego 2015, 11:24
@SurMix: Jezu. Z mych oczu krew leje sie. ;-;
Odpisz
3 lutego 2015, 11:51
I w popiół się obrócisz!
Odpisz
3 lutego 2015, 18:27
@ragnarok52550: Why?!
Odpisz
10 lutego 2021, 01:55
@SurMix: Wbiłem tylko wam przypomnieć żebyście przeczytali ten wątek jeszcze raz :3
Odpisz
10 lutego 2021, 09:10
@Towarzysz777: złoooo
Odpisz
27 stycznia 2025, 03:37
@SurMix: I ponownie!
Odpisz
3 lutego 2015, 12:20
i wszystko tam gdzie nie trzeba MEN LIFE IS BRUTAL AND FULL OF ZASADZEK AND SOMETIMES KOPAS W DUPAS
Odpisz
10 maja 2019, 07:23
@ziomek2009: I don't forget pissing na boki
Odpisz
30 stycznia 2015, 21:22
jestem dziewczyną i rozumiem ;-;
Odpisz
3 lutego 2015, 10:40
@palecka: Czyżbyś było obojniakiem?
Odpisz
3 lutego 2015, 11:05
@Lady1000000: Obojnak nie obojniak.
Odpisz
3 lutego 2015, 11:33
@palecka: też rozumiem
Odpisz
Edytowano - 3 lutego 2015, 20:38
@Lady1000000: mam 11 lat ;-;
Odpisz
4 lutego 2015, 10:50
@palecka: Czyżbyś było obojnakiem?
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2015, 15:42
@palecka: i dobrze bo to dla facetów czekm na łapy w dół od bab
Odpisz
29 marca 2015, 19:00
@palecka: ale co z tego, że masz 11 lat...
Odpisz
Edytowano - 29 marca 2015, 23:43
@TheHunterMikiPL: jedenastoletni/a obojniak... serio
Odpisz
30 marca 2015, 19:11
@palecka: a co ci się ku*wa rozchodzi i zadają pytanie jeszcze raz co z tego, że masz 11 lat
Odpisz
30 sierpnia 2016, 21:27
@palecka: NIE NIE ROZUMIESZ
Odpisz
19 stycznia 2019, 15:21
@palecka: aha
Odpisz
29 marca 2015, 19:00
wkurzajoncem
Odpisz
23 lutego 2015, 10:47
lej na mur!
Odpisz
8 lutego 2015, 01:48
rozumiem aż za dobrze...
Odpisz
4 lutego 2015, 23:20
Lol
Odpisz
3 lutego 2015, 17:45
widzie dwie sikawki
Odpisz
3 lutego 2015, 17:44
o co tu chodzi
Odpisz
3 lutego 2015, 15:09
najgorsza rzecz ,a później na ciebie krzyczą
Odpisz
3 lutego 2015, 11:51
Poranny drągal lub po fapaniu.
Odpisz
30 stycznia 2015, 19:14
to czasami tak wnerwia...
Odpisz
3 lutego 2015, 11:00
@Mateusz_gameplay: Racja.
Odpisz
3 lutego 2015, 11:18
@Mateusz_gameplay: co w tym jest wnerwiającego? (tak pytam z ciekawości, bo się nie znam na tym)
Odpisz
3 lutego 2015, 11:30
że lejesz wszędzie tylko nie tam gdzie chcesz
Odpisz
3 lutego 2015, 11:37
@Mateusz_gameplay: aaa...
Odpisz
3 lutego 2015, 10:28
ehh
Odpisz
3 lutego 2015, 10:28
że bateria potrzebuje naprawy? nawet kobieta o tym wie
Odpisz
3 lutego 2015, 10:32
@ALKATRAZ: Tak.
Odpisz
3 lutego 2015, 17:00
@ALKATRAZ: Jaka bateria
Odpisz
3 lutego 2015, 10:13
fffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Odpisz