Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar roxy697

26 lipca 2017, 17:01

Aha czyli mam czuć się sta.... *ehem dorosło?

Avatar
Konto usunięte

29 lipca 2015, 14:21

Niech żyje dorosłość, hura 8)

Avatar MDDawid1

5 lutego 2015, 20:19

KU*WA HAJSOWNICY GDZIE ZNAK WODNY !!!

Avatar
lolman533

30 grudnia 2016, 23:29

@MDDawid1: co

Avatar PanSowa12

4 lutego 2015, 12:16

kurna, musze szukać pracy i zapłodnić jakąś babke...

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2015, 01:48

Jestem.. dorosła?! O nieeeee!!!!!

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2015, 02:31

Jejku... Ja też!? OMGOMGOMGOMG!!! Możemy robić co chcemy!!!!

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2015, 08:08

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Maks2603

1 lutego 2015, 11:38

Możecie robić co chcecie... gdy skończycie pracę i obowiązki }:D, z czego ja się śmieję, jeszcze tylko 3 lata beztroski, hlip.

Avatar sectus

3 lutego 2015, 20:03

@Maks2603: ja jeszcze 4

Avatar MrocznyWilk

3 lutego 2015, 20:29

@Maks2603: Skończenie 18 lat nie oznacza, że przechodzi się w dorosłe życie. Ono się zaczyna, gdy znajdujesz pracę i zakładasz rodzinę.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 4 lutego 2015, 00:12

@MrocznyWilk: Pójście do pracy i założenie rodziny jest najpopularniejsze, ale można zrobić więcej rzeczy jako dorosły. Ja na przykład lubię być samotny(ale kolegów i koleżanki mam) i samemu pracować, myśleć nad różnymi rzeczami itp. Zamierzam dlatego w przyszłości dorobić się trochę grosza(już teraz(mam 14 lat) napisałem swoją pierwszą grę w C++. + SFML 2.0 i zamierzam przez do 18 lat zrobić drugą grę najlepszą jaką będę potrafił zrobić w tym czasie i na niej będę się starał trochę zarobić), po czym się wyjechać z Polski i założyć własną firmę, w której będą powstawać głównie gry i aplikacje. Nie chcę mieć żadnej żony(chociaż mnie do dziewczyn ciągnie :P ), ani dzieci. Chcę jak najdłużej żyć w spokoju i samotności. I takie życie nie jest już dorosłym życiem? Mi się wydaje, że to jest to ale trochę inne od tego powszechnie znanego.

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2015, 08:24

Bo może jak ktoś się zaloguje poprzez Facebook to można tam sprawdzić jego wiek, czy jest dorosły... A 13 lat, ponieważ przynajmniej tyle trzeba mieć by posiadać konto na Facebooku, tylko że nikt nie słucha się tej zasady.

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2015, 11:49

ja FB nie mam . Wole G+.

Avatar TakiTamTypekGM

3 lutego 2015, 20:34

i chwała ci za to.

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2015, 21:14

Nie mam skończone 18 lat, ale na większość stron z śmiesznymi obrazkami tak pisze... zalogujesz się ---> działa

Avatar crazenata

3 lutego 2015, 21:54

a ja mam to i to :3

Avatar coranq

3 lutego 2015, 21:02

tak dorosłość banany niech sie naciesza tym slowem

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2015, 20:44

A może średni wiek użytkowników fejzbuka jest tak mały że uznali 13 lat za bycie dorosłym.

Avatar Szymon2410

3 lutego 2015, 19:43

To jest żeby udostępnić to gówno

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tymi się chodzi

Jakby trochę nie fair

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nieuczciwa ocena

Za co ta premia

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka