Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jeszcze jak
Nie są aż takie pyszne
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Rel
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lutego 2015, 14:21
ktoś da linki do takich gier?
Odpisz
1 lutego 2015, 17:20
@rok20050: ale to jest do kupienia nie ma tego w internetach chyba że chcesz piracić
Odpisz
8 lutego 2015, 20:32
@rok20050: W biedronve u mnie za 10 zł było także nie warto piracić...
Odpisz
11 lutego 2015, 18:33
@rok20050: Chyba to jest Europa Universalis III...
Odpisz
11 lutego 2015, 00:25
W dupe węża!
Odpisz
9 lutego 2015, 15:36
Roman...
Odpisz
9 lutego 2015, 00:40
Boczek I Czech(/Z Czech) jest na screenie napisane ;_;
Odpisz
9 lutego 2015, 10:02
@Aracz: A dokładniej Boczek I z Bohemii.
Odpisz
1 lutego 2015, 11:03
W mordę jeża!
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2015, 22:22
@figaro19: Nie obrażaj pon, dobre?
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2015, 19:23
A zasadził panu ktoś Kopa w dupę?
Odpisz
8 lutego 2015, 19:24
Pan wyjdź stąd bo pan w ogóle tu nie mieszkasz !
Odpisz
8 lutego 2015, 19:38
@Lacoste: Wypi***alaj z kibla!
Odpisz
8 lutego 2015, 19:40
@dustin2001: Panie a je sezme i se pójdę ! O
Odpisz
8 lutego 2015, 20:24
@Lacoste: To idź Pan w cholerę.
Odpisz
8 lutego 2015, 20:43
@dustin2001: Powiem jedno że pan jest gruba świnia co cały dzień siedzi na dupsku przed telewizorem w tych starych zapi**działych dresach ! W mordę jeża -.-
Odpisz
8 lutego 2015, 21:07
@Lacoste: Panie ja w mięsnym lata harowałem, więc mam.
Odpisz
8 lutego 2015, 21:44
@dustin2001: Czemu zawsze panu sie chce kiedy mi się che?
Odpisz
8 lutego 2015, 22:21
@zziomus: Panu się w dupie od tego wszystkiego poprzewracało.
Odpisz
8 lutego 2015, 20:25
Och mon dieu! Moi ulubiona prawie gra w obrazkach! A myślałem, że zbyt niszowa i nieznana :-)
Odpisz
8 lutego 2015, 19:41
a co ze mną w mordę jeża ? powinienem być królem już dawno !!!
Odpisz
8 lutego 2015, 19:17
Od tej pory cesarz Arnold Boczek będzie zbierał podatki w postaci kiełbasy z Podlaska.
Odpisz
1 lutego 2015, 09:03
Co to za gra?
Odpisz
1 lutego 2015, 09:32
@Kamjusz: Europa Universalis III
Polecam ,szczególnie multiplayer :)
Odpisz
1 lutego 2015, 09:33
@Kubek262: Ja tam wole EU4
Odpisz
1 lutego 2015, 11:48
@Kubek262: z dodatkiem in nomine który pozwala grać dłużej niż w podstawce
Odpisz
1 lutego 2015, 13:20
@Kubek262: Dzięki
Odpisz
8 lutego 2015, 19:02
@TheVixo: 3 ma swój klimat ;3
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2015, 21:53
a co ze mną w mordę jeża ? powinienem być królem już dawno !!!
Odpisz