Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 listopada 2019, 07:46
ja to do tej pory mam
Odpisz
6 lutego 2015, 17:38
A ja dalej nie wiem jak to kurestwo działa ._.
Odpisz
30 kwietnia 2019, 00:08
@DisuPL: jak to się zamazuje...
Odpisz
6 lutego 2015, 16:09
Chińskie zupki są smaczne, chińskie zabawki były fajne, może zacznę oglądać anime...
Odpisz
6 lutego 2015, 16:27
@Maks2603: Anime nie jest Chińskie, tylko Japońskie ;)
Odpisz
6 lutego 2015, 16:32
@XiaTheWolf: Wiem, zapamiętajcie: gdy ktoś napisze chińska bajka ma zamiar podrażnić się trochę z ludźmi oglądającymi anime. Poza tym chińska zupka też jest z Japonii, o anime to mnie poprawiłaś, ale o zupce już nie? Równość dla zupek!
Odpisz
6 lutego 2015, 16:35
@Maks2603: Oj, o zupce zapomniałam, dlatego bo nazywa się Chińska Zupka :D. I wiem, też czasem się lubię drażnić z ludźmi, mimo że sama oglądam anime i jestem Otaku :)
Odpisz
6 lutego 2015, 17:19
@Maks2603: tylko że to tak jakby nazwać reksia czeskim anime...
Odpisz
6 lutego 2015, 17:45
@sectus: Reksio nie był polski? (Był) A anime to bajka tylko azjatycka.
Odpisz
6 lutego 2015, 18:27
@Maks2603: oczywiście że byl polski. mówię tylko że nazwać anime chińską bajką to jak nazwać reksia czeskim anime
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2015, 20:59
@XiaTheWolf: jeden ch*j
PS: ty jestes OTAKU WoW jak tak można? ?
Odpisz
7 lutego 2015, 10:59
@mooped: Sam masz anime na awku ;) Poza tym kocham Japonię, ich kulturę, język i ogólnie wszystko, więc... :)
Odpisz
Edytowano - 7 lutego 2015, 20:42
@XiaTheWolf: wku*wiają mnie otaku to takie gimbusowskie szpanienie sie ze oglądasz anime :-/
Odpisz
7 lutego 2015, 20:53
@mooped: Nie. To, są durni szpanerzy. Otaku to ktoś, kto kocha Japonię i jest fanem Mangi i Anime :)
Odpisz
7 lutego 2015, 20:59
@XiaTheWolf: kochasz. ... japonie powiadasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
8 lutego 2015, 08:09
@mooped: Tak. Ich kulturę, ich język, ich zwyczaje. :) Pewno ty masz już swoje skojarzenia, ale tam...:P
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2015, 09:24
@XiaTheWolf: ok też ogladam anime ^^ a ich język polubiłem od oglądania nich
Odpisz
8 lutego 2015, 11:08
@mooped: Heh, a widzisz :)
Odpisz
13 kwietnia 2017, 15:08
@XiaTheWolf: Jakbyś kochała Japonię, to zapewne wiedziałabyś, że "otaku" jest w tamtym kraju obraźliwym określeniem.
Odpisz
13 kwietnia 2017, 17:21
@CukiereczeQ: Proszę spójrz na datę napisania komentarza i nie przypominaj mi, jakim weeaboo byłam.
Odpisz
15 lutego 2015, 10:49
Jak ja byłam mała to ciągle rysowałam na tym grzybki... (Przypadek?Nie sądze...)
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2015, 19:14
Gdy ktoś pisze grzyba, albo grzybki kojarzy mi się to zawsze z "Poradnikiem uśmiechu"... i ja też lubiłąm rysować grzyby
Odpisz
20 marca 2015, 22:54
Ty... mój też!
Odpisz
14 lutego 2015, 21:11
Moja (kurde,nawet nie wiem ile ona ma lat) kuzynka ma to
Odpisz
10 lutego 2015, 15:19
plosie pana ja chce plawdziwego IPADA ! EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odpisz
7 lutego 2015, 16:28
Miałam takich parę... po paru dniach każde się niszczyło :'(
Odpisz
6 lutego 2015, 22:16
Ja to miałem. To było wspaniałe.
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2015, 11:36
Najgorsze było że po czasie się psuła i "kolor" zamiast usuwać spychała na boki :V
Odpisz
6 lutego 2015, 17:28
@Ravios: Twój avek... xD
Odpisz
6 lutego 2015, 21:52
Gruby z youcon jest wszędzie xD
Odpisz
6 lutego 2015, 21:50
Chyba każdy miał takiego ipada <3
Odpisz
6 lutego 2015, 18:26
HELL YEAH
Odpisz
6 lutego 2015, 18:06
Dobre czasy dzieciństwa ... Nie wróca nigdy , nadeszła nowa era , gorsza ...
Odpisz
6 lutego 2015, 17:48
Ja nigdy nie miałem takiego czegoś, a zawsze chciałem :(
Odpisz
6 lutego 2015, 16:38
ja nawet takiego czegoś nie miałem :'(
Odpisz
6 lutego 2015, 17:03
po co piszesz komentarz 2 razy
Odpisz
7 lutego 2015, 10:38
@Egzi01: pewnie jakiś błąd, bo napisałem jeden raz
Odpisz