Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar zdzieniu

17 listopada 2019, 07:46

ja to do tej pory mam

Avatar DisuPL

6 lutego 2015, 17:38

A ja dalej nie wiem jak to kurestwo działa ._.

Avatar BloodyEyes

30 kwietnia 2019, 00:08

@DisuPL: jak to się zamazuje...

Avatar Maks2603

6 lutego 2015, 16:09

Chińskie zupki są smaczne, chińskie zabawki były fajne, może zacznę oglądać anime...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar CukiereczeQ

13 kwietnia 2017, 15:08

@XiaTheWolf: Jakbyś kochała Japonię, to zapewne wiedziałabyś, że "otaku" jest w tamtym kraju obraźliwym określeniem.

Avatar XiaTheWolf

13 kwietnia 2017, 17:21

@CukiereczeQ: Proszę spójrz na datę napisania komentarza i nie przypominaj mi, jakim weeaboo byłam.

Avatar
Konto usunięte

15 lutego 2015, 10:49

Jak ja byłam mała to ciągle rysowałam na tym grzybki... (Przypadek?Nie sądze...)

Avatar XDLiliXD

Edytowano - 30 marca 2015, 19:14

Gdy ktoś pisze grzyba, albo grzybki kojarzy mi się to zawsze z "Poradnikiem uśmiechu"... i ja też lubiłąm rysować grzyby

Avatar XDLiliXD

20 marca 2015, 22:54

Ty... mój też!

Avatar
Konto usunięte

14 lutego 2015, 21:11

Moja (kurde,nawet nie wiem ile ona ma lat) kuzynka ma to

Avatar NyAn_CaT

10 lutego 2015, 15:19

plosie pana ja chce plawdziwego IPADA ! EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Avatar Lopmon

7 lutego 2015, 16:28

Miałam takich parę... po paru dniach każde się niszczyło :'(

Avatar dustin2001

6 lutego 2015, 22:16

Ja to miałem. To było wspaniałe.

Avatar Ravios

Edytowano - 1 lutego 2015, 11:36

Najgorsze było że po czasie się psuła i "kolor" zamiast usuwać spychała na boki :V

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2015, 17:28

@Ravios: Twój avek... xD

Avatar sakura121

6 lutego 2015, 21:52

Gruby z youcon jest wszędzie xD

Avatar sakura121

6 lutego 2015, 21:50

Chyba każdy miał takiego ipada <3

Avatar JohnyPolska

6 lutego 2015, 18:26

HELL YEAH

Avatar marcinzp6

6 lutego 2015, 18:06

Dobre czasy dzieciństwa ... Nie wróca nigdy , nadeszła nowa era , gorsza ...

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2015, 17:48

Ja nigdy nie miałem takiego czegoś, a zawsze chciałem :(

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2015, 16:38

ja nawet takiego czegoś nie miałem :'(

Avatar Egzi01

6 lutego 2015, 17:03

po co piszesz komentarz 2 razy

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2015, 10:38

@Egzi01: pewnie jakiś błąd, bo napisałem jeden raz

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Czeqolada
Dodane przez: Czeqolada

Przerwa na herbatkę

Można, tylko trzeba wstawać rano

Nigdy na to nie wpadną

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka