Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar terminator5

30 listopada 2022, 09:11

No nie do końca

Avatar Knietjan

10 lutego 2021, 10:27

I pazdan

Avatar WielkiMoffPoppns

2 lutego 2021, 19:11

Avatar TataALKATRAZA

3 lutego 2015, 21:50

Nie zdobędą złota bo hajs się im skończy ;D

Avatar lama1230

4 lipca 2015, 12:54

@TataALKATRAZA: Tak, oni i brak hajsu ;P

Avatar cezarybartosiewicz

18 lutego 2015, 22:48

o matko bosko co to sie staneło?

Avatar maderfaker123

6 lutego 2015, 06:33

gdyby katar miałby samych katarczyków w składzie to grałby jak arabia saudyjska!

Avatar Lauthoss

3 lutego 2015, 10:45

ZASADY w piłce nożnej nie pozwalają aby jakiś zawodnik grał w dwóch reprezentacjach a poza tym nawet jeśli zawodnik nie grał jeszcze w reprezentacji to musi mieć obywatelstwo a araby nie dają bo piłkarze by mieli za duże plusy od państwa

Avatar kj225

2 lutego 2015, 21:01

Ha, ha, ha!!!! :D :D

Avatar daniel98xd

1 lutego 2015, 12:13

Najlepszy obrońca sie nie sprzeda w Lechii zarabia więcej niż Messi i Ronaldo tylko sie przyznać nie chce XD

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2015, 21:20

@daniel98xd: Tylko że on gra w Amkar Perm

Avatar ZawiszaMikolow

1 lutego 2015, 22:19

Już nie.

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2015, 22:29

@ZawiszaMikolow: A faktycznie, ale od niedawna :)

Avatar Bestever11

2 lutego 2015, 08:13

@daniel98xd: napewno

Avatar Buras

1 lutego 2015, 22:26

A Grypa co organizuje? *ba dum tsss*

Avatar mistrz_lamorozcow

2 lutego 2015, 07:17

@Buras: Przegraliśmy z katarem bo nie mieliśmy gripexu. *badum tss*

Avatar ZawiszaMikolow

1 lutego 2015, 22:18

Wawrzyniak na szpicy. Ktoś te bramki musi trzelać.

Avatar opliko95

1 lutego 2015, 22:17

I zapomnieli dodać sędziów

Avatar dustin2001

1 lutego 2015, 21:31

Katar? Mógłby ktoś wytłumaczyć, ja jestem nieobyty.

Avatar noszkurnawszystkozajete

1 lutego 2015, 21:36

@dustin2001: no Katar - kraj, nie takie "ojapie**oledajchusteczke". ich skład w drużynie ręcznej to nie byli obywatele tego kraju tylko "mieszanka innych". nie wiem czy to dobrze wytłumaczyłam ;-;

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2015, 21:36

@dustin2001: Popatrz na ich skład w tegorocznych MŚ w piłce ręcznej. Katarczyków jest tam chyba tylko czterech.

Avatar dustin2001

1 lutego 2015, 21:37

A dziękuję wszystkim. Nie wiedziałem, że taki kraj jest.

Avatar Hank1212

1 lutego 2015, 21:40

@dustin2001: To ty nie oglądasz meczów Polskiej reprezentacji (w piłce ręcznej)? ;~;

Avatar dustin2001

1 lutego 2015, 22:19

@Hank1212: Nie interesuję się sportem.

Avatar Hank1212

1 lutego 2015, 23:02

@dustin2001: No ale wypada przynajmniej wiedzieć czy wygraliśmy, tak z czystego patriotyzmu.

Avatar dustin2001

2 lutego 2015, 10:19

@Hank1212: Wiem, kiedy wygrywamy. To akurat wiem.

Avatar Hank1212

2 lutego 2015, 15:27

@dustin2001: To dobrze.

Avatar KochamCYCKI

1 lutego 2015, 21:22

Wawrzyniak. Serio. Serio!?

Avatar DeadExtreme

1 lutego 2015, 21:15

Bo najlepiej wymienić najbardziej znanych piłkarzy.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Nieuczciwa ocena

Powodzenia

Frustrujące

Fergus

Za co ta premia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka