Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To by wystarczyło
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 marca 2018, 09:42
@Konto usunięte: Teraz są te nowe reakcje jak "przykro mi".
Odpisz
3 stycznia 2019, 15:59
@TimekPL123: nice timing
Odpisz
3 stycznia 2019, 16:05
@flipereq:
Odpisz
11 lutego 2015, 15:51
Taka sytuacja koleżanka napisała na fejsie "Wczoraj rozstałam się z najlepszym przyjacielem...Moim psem który był 10 lat ze mną" I nie wiedziałam czy kliknąć lubie to czy nie......To pytanie będzie mnie męczyć do końca życia...
Odpisz
8 lutego 2015, 22:10
Tez tak sie ostatnio zastanawialam. bo mojej kolezance umarla babcia i sie zastanawialam czy jak klikne "lubie to" to nie wydzie ze sie z tego ciesze. Wiec to po prostu ominelam
Odpisz
9 lutego 2015, 13:16
@Ahakochamlol: "
- Umarła mi babcia
- Lubię to! "
Odpisz
9 lutego 2015, 21:27
@Volny: Ha
Odpisz
1 lutego 2015, 21:48
a ja takie posty TAAAAAAAAAAAAAK OMIJAAAAAAAAAAM
Odpisz
1 lutego 2015, 22:02
@noszkurnawszystkozajete: odstaw już ten majeranek, błagam
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2015, 22:14
@PAULIOX: JEEEEE MAJANEREK KUWAAAAAA
Odpisz
1 lutego 2015, 22:30
@noszkurnawszystkozajete: <fejspalm>
widze ze oprócz majeranku dowciągałaś jeszcze lawendy?
Odpisz
2 lutego 2015, 06:45
@PAULIOX: NEEEEEIN TO ZABYLIAAAAAAA
Odpisz
2 lutego 2015, 12:12
@noszkurnawszystkozajete: sądząc po ilości liter, chyba Ci przechodzi :D
Odpisz
2 lutego 2015, 15:44
@PAULIOX: TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Odpisz
2 lutego 2015, 18:30
@noszkurnawszystkozajete: dobra, albo Ci sprzedali majeranek z crackiem albo kim jesteś i co z nią ku*wa zrobiłeś?!
Odpisz
2 lutego 2015, 21:56
@PAULIOX: AJ EM LIWEN ABEN
Odpisz
8 lutego 2015, 21:07
@noszkurnawszystkozajete: DAJ NAMIARY NA DILERAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Odpisz
8 lutego 2015, 21:14
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEIN ON JEST MÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓJ
Odpisz
8 lutego 2015, 21:14
@noszkurnawszystkozajete: TO SPRZEDAJ MI PRZYNAJMNIEJ TROCHĘ TOWARÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ
Odpisz
8 lutego 2015, 21:55
A ILE ZAPŁAAAAAAAAAAAAACIIIIIIIIIIIIISZ??????????
Odpisz
8 lutego 2015, 21:58
@noszkurnawszystkozajete: DUŻOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Odpisz
8 lutego 2015, 22:10
Żywiczna 7. Zapraszam.
Odpisz
8 lutego 2015, 22:22
@jacek1s: DZIĘĘĘĘĘKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Odpisz
8 lutego 2015, 22:38
Spoko, zaspokoje wszystkich.
Odpisz
9 lutego 2015, 14:19
@jacek1s: To miało podtekst erotyczny zamierzony, czy już jestem tak zniszczony przez internet, że znajduję go wszędzie?
Odpisz
9 lutego 2015, 14:55
To zależy tylko od Twojej wyobraźni :)
Odpisz
9 lutego 2015, 10:47
"wpieram"
Odpisz
9 lutego 2015, 09:51
z jakiej kreskówki jest ten gościu
Odpisz
9 lutego 2015, 10:40
To Fry z Futuramy.
Odpisz
8 lutego 2015, 21:36
Tak. Je**ij wiekszy napis.
Odpisz