Poziom wściekłości: Gracz
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To się nie może nie udać
Mało znany szczegół
Co to takiego?
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 sierpnia 2018, 11:20
dla tego nie mam szklanego stołu
Odpisz
17 marca 2015, 15:22
tyle bólu na jednym zdjęciu
Odpisz
9 lutego 2015, 21:55
WoT. :|
Odpisz
10 lutego 2015, 06:33
@corvus: Dark Souls.
Odpisz
10 lutego 2015, 10:35
@Hank1212: Saper
Odpisz
28 lutego 2015, 17:47
@Szymon2301: Fnaf
Odpisz
12 marca 2015, 14:45
@corvus: CS:GO z ruskimi
Odpisz
9 lutego 2015, 23:43
Nigdy nie rozumiałem takiego zachowania. Są proste sposoby radzenia sobie ze stresem w grach: a) nie grać w grę która nas od samego początku denerwuje; b) gdy zacznie nas chociaż trochę nużyć, denerwować etc. warto odejść od komputera i się przejść; c) może pograć w spokojniejsze gry bez multiplayera? Czasem dobra fabularna gra leczy nerwy. Polecam. Albo po prostu kupić sobie worek 10 kg cementu i napi**dalać aż sobie nadgarstki połamiemy i nerwy przejdą.
Odpisz
9 lutego 2015, 23:47
@Mnich1: Po prostu nie każdy panuje nad tym : ) Jest to umiejętność, którą trzeba w sobie udoskonalić z czasem ^^ Niektórzy są z natury dodatkowo porywczy i zajmuje im to naprawdę dużo czasu.
Odpisz
Edytowano - 10 lutego 2015, 09:34
@Mnich1: nie da się tak po prostu nie grać w gry które cie denerwują
Odpisz
10 lutego 2015, 14:30
@kuba100x: Mi się tam udaje. Może ja jakiś inny jestem.
Odpisz
10 lutego 2015, 14:29
kilka minut wcześniej "Dobra, już widzę Bossa i będzie zapis" I nagle zza rogu strzela w ciebie ktoś ;-;
Odpisz
10 lutego 2015, 10:53
Jakis idiota co napi**dala w szklane biurko i siedzi na pogryzionym fotelu
Odpisz
9 lutego 2015, 21:58
co za idiota, jak teraz bedzie grał?
Odpisz
10 lutego 2015, 08:06
@ALKATRAZ: ekran żyje
Odpisz
10 lutego 2015, 08:04
gdy zobaczysz wymagania wiedźmina 3
Odpisz
9 lutego 2015, 22:56
mój kolega ma bądz miał takie same biórko fotel i monitor jutro wpadne do niego xdd
Odpisz
9 lutego 2015, 22:40
Dobrze, że monitor wytrzymał.
Odpisz
9 lutego 2015, 22:20
Poziom wściekłości: Benson.
Odpisz
10 lutego 2015, 05:54
Benson z Zwyczajnego Serialu?
Odpisz
10 lutego 2015, 07:37
@handlash: Tak.
Odpisz
10 lutego 2015, 08:05
za dużo zwyczajnego serialu
Odpisz
9 lutego 2015, 22:15
That's Anomaly's desk :)
Odpisz
9 lutego 2015, 21:06
Tyle bulu na 1 zdjeciu
Odpisz
9 lutego 2015, 21:08
@deadp00l: Idź spać,jutro do szkoły masz na 08:00..Pamiętaj!: uważaj na polskim!!!
Odpisz
9 lutego 2015, 21:24
@deadp00l: Tyle bolu w jednym komentarzu.
Odpisz
9 lutego 2015, 21:34
@ragnarok5255: Tyle bólu w dwóch komentarzach :D
Odpisz
9 lutego 2015, 22:08
@Trilogyyy: Łoooo kogoś tu gnębili i ma kompleksy?
Odpisz
9 lutego 2015, 21:29
Dokładnie jak ja grający w lola
Odpisz
9 lutego 2015, 21:18
Czyli też krzesło jadł?
Odpisz