Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar VaultHunter

2 lutego 2015, 20:25

Czego wy się tak czepiacie tych pająków ? Ja sam się zajmuje terrarystyką ze znajomym i sam mam 3 pająki ( ptaszniki ) i skorpiona ( jeśli ktoś ciekawy gatunków, to pytajcie z chęcią odpowiem :D )

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar VaultHunter

4 lutego 2015, 19:19

@Lekki69: W zasadzie nie jest trudne ale trzeba być ostrożnym. Bo jeśli ucieknie z terrarium ( np. przy przeprowadce do większego ) to można na niego nazdepnąć bądź coś innego a nie chcemy mu zrobić krzywdy prawda? No i oczywiście wszelkie czynności zalecam wykonywać przy użyciu co najmniej 30 cm pensety ( a najlepiej 50 cm )

Avatar Lekki69

4 lutego 2015, 19:48

@VaultHunter: jasne :D

Avatar sectus

2 lutego 2015, 18:08

rzygam już tymi obrazkami z pająkami... co w nich takiego strasznego

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar GRRacz

3 lutego 2015, 21:52

@VaultHunter: no ale zagrozić człowiekowi może :)

Avatar VaultHunter

4 lutego 2015, 19:20

@GRRacz: Wiadomo, no ale kto rozumny by zachowywał się agresywnie wobec czarnej wdowy ? :D

Avatar zipprick

Edytowano - 4 lutego 2015, 17:53

Oczywiście! Biegnę po młotek, zagramy w zbijaka!

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2015, 23:42

No... tylko że potrzebuje myszki, aby włączyć multiplayer

Avatar CEzikMaj

2 lutego 2015, 23:13

Mój obrazek - 4.1 - nie ma głównej
Ten obrazek - 2.0 - główna
Admin plz...

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2015, 21:52

jesteś profesjonalnym graczem... masz za**biste flaki kompa... KUP KU*WA NORMALNĄ MYSZKĘ!

Avatar MrWonny

2 lutego 2015, 20:49

Dlaczego nie dasz biednemu jająkowi zagrać w gre? :v

Avatar ziomek2009

2 lutego 2015, 20:27

spoko tylko że może na PS ?

Avatar kamykPL

2 lutego 2015, 20:13

co w tych pająkach takiego strasznego?

Avatar Czarny777

2 lutego 2015, 20:12

*Bierze ładunki wybuchowe*

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2015, 18:41

Pan A wrzucił nie śmieszny obrazek? Chyba muszę UDAWAĆ ZASKOCZENIE

Avatar Szeri27

2 lutego 2015, 18:19

Głosowało 12 osób, a ocena nadal 1
Pewnie zaraz ktoś popsuje tę równowagę ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Nie znoszę kleszczy

Fajnie że odpowiedzieli

Najbardziej realistyczny spośród modów

Papierowa szkoła posting

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka