Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar sssstttt

3 czerwca 2024, 17:33

Pokazałem to mojej koleżance z Ukrainy. Najpierw się rozpłakała, no bo wiecie, wojna itp, a ona uchodźca ze wchodniej Ukrainy, ale po 10 minutach powiedziała, że dobre i gdyby nie to to by mogła kupić.

Avatar Xeviu

7 kwietnia 2023, 13:02

Fajne

Avatar Mordur

25 lipca 2018, 16:00

I można się bawić.

Avatar benben7

6 lutego 2015, 17:18

tja tylko,to nie putin

Avatar zbuku1

6 lutego 2015, 11:40

który widział moją kolekcje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar filipozopl

5 lutego 2015, 23:18

Chciałbym takie :D

Avatar wilsonXcuddyXhouse

5 lutego 2015, 22:59

jeśli to jest twarz Putina to wiele mnie ominęło

Avatar yhw468

5 lutego 2015, 19:52

A jest specjal edyszyn na niedźwiedźu?

Avatar
Konto usunięte

5 lutego 2015, 19:49

e zlodzieje ostatnia poza nalezy do cj/gebena

Avatar deadp00l

2 lutego 2015, 18:34

dhiut up and take my democration

Avatar XM9StudioPL

2 lutego 2015, 20:41

@deadp00l: dhiut up and learn english

Avatar deadp00l

2 lutego 2015, 21:00

@XM9StudioPL: shiut up and morda lamusie

Avatar Mr_Limonka

5 lutego 2015, 19:36

@deadp00l: ,,shiut" up and learn english again

Avatar PlagueD

5 lutego 2015, 19:37

@deadp00l: obrazek majne dobrego kumpla,kałtona. pzdr 600 nigs B)

Avatar
Konto usunięte

5 lutego 2015, 19:47

@PlagueD: sciągasz od kartona a mówiłeś że to debil

Avatar Flyingseeker

Edytowano - 5 lutego 2015, 19:42

To zdjęcie w prawym dolnym rogu można śmiało nazwać.......Vladimir Shootin.

Avatar
Captain_0bvious

5 lutego 2015, 19:45

@Flyingseeker: They see Vladimir shooting, they dieing

Avatar DanateDMC

5 lutego 2015, 19:11

Muszę to mieć!

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2015, 12:15

Kupuję wszystkie.

Avatar ninjaandrzej777

3 lutego 2015, 04:56

szat ap and tejk maj niedzwiedzie

Avatar nuiqes

2 lutego 2015, 23:16

Russian propaganda over 9000.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Szlaban_na_kompa
Dodane przez: Szlaban_na_kompa

Frustrujące

Zdeklasowani znowu

Jakby trochę nie fair

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka