Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Zdeklasowani znowu
Jakby trochę nie fair
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 czerwca 2024, 17:33
Pokazałem to mojej koleżance z Ukrainy. Najpierw się rozpłakała, no bo wiecie, wojna itp, a ona uchodźca ze wchodniej Ukrainy, ale po 10 minutach powiedziała, że dobre i gdyby nie to to by mogła kupić.
Odpisz
7 kwietnia 2023, 13:02
Fajne
Odpisz
25 lipca 2018, 16:00
I można się bawić.
Odpisz
6 lutego 2015, 17:18
tja tylko,to nie putin
Odpisz
6 lutego 2015, 11:40
który widział moją kolekcje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
5 lutego 2015, 23:18
Chciałbym takie :D
Odpisz
5 lutego 2015, 22:59
jeśli to jest twarz Putina to wiele mnie ominęło
Odpisz
5 lutego 2015, 19:52
A jest specjal edyszyn na niedźwiedźu?
Odpisz
5 lutego 2015, 19:49
e zlodzieje ostatnia poza nalezy do cj/gebena
Odpisz
2 lutego 2015, 18:34
dhiut up and take my democration
Odpisz
2 lutego 2015, 20:41
@deadp00l: dhiut up and learn english
Odpisz
2 lutego 2015, 21:00
@XM9StudioPL: shiut up and morda lamusie
Odpisz
5 lutego 2015, 19:36
@deadp00l: ,,shiut" up and learn english again
Odpisz
5 lutego 2015, 19:37
@deadp00l: obrazek majne dobrego kumpla,kałtona. pzdr 600 nigs B)
Odpisz
5 lutego 2015, 19:47
@PlagueD: sciągasz od kartona a mówiłeś że to debil
Odpisz
Edytowano - 5 lutego 2015, 19:42
To zdjęcie w prawym dolnym rogu można śmiało nazwać.......Vladimir Shootin.
Odpisz
5 lutego 2015, 19:45
@Flyingseeker: They see Vladimir shooting, they dieing
Odpisz
5 lutego 2015, 19:11
Muszę to mieć!
Odpisz
3 lutego 2015, 12:15
Kupuję wszystkie.
Odpisz
3 lutego 2015, 04:56
szat ap and tejk maj niedzwiedzie
Odpisz
2 lutego 2015, 23:16
Russian propaganda over 9000.
Odpisz