memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
3 lutego 2015, 21:57
salary?
Odpisz
3 lutego 2015, 23:51
@PanSowa12: " wypłata, płatność"
28 grudnia 2016, 21:46
@PanSowa12: dziwne że admin nie przetłumaczył
3 października 2015, 17:17
4 lutego 2015, 11:11
czekam na przecenę garry's moda
3 lutego 2015, 21:56
kosmici xD
3 lutego 2015, 21:12
Gaben maj lof gejben maj lajf sales maj sacrefajs
3 lutego 2015, 20:36
Shit Hapens
3 lutego 2015, 20:33
na co ci dolary?
2 lutego 2015, 22:39
Nie.Tu powinno być "Skiny do csa i kosy" :P (sam ich nie mam)
3 lutego 2015, 22:05
@adampolska: Za co dostaje te minusy ...
3 lutego 2015, 22:27
@adampolska: Za żywota
2 lutego 2015, 18:44
ja tak mam jutro pewnie znowu coś kupie
3 lutego 2015, 20:53
@kobraj11: chyba kieszonkowe ;)
3 lutego 2015, 21:17
@qwertqwert: nie wypłata
3 lutego 2015, 21:47
@kobraj11: no to gdzie pracujesz ?
Edytowano - 3 lutego 2015, 22:01
@qwertqwert: kierowca dostawcy firma pszelarska łysoń
3 lutego 2015, 22:09
@kobraj11: lol , dziwna nazwa, ale życzę powodzenia , mi jeszcze brakuje trochę by pracować na hucie , ale jestem na najlepszej drodze
4 lutego 2015, 06:54
@qwertqwert: no to życzę szczęścia
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież3 lutego 2015, 21:57
salary?
Odpisz
3 lutego 2015, 23:51
@PanSowa12: " wypłata, płatność"
Odpisz
28 grudnia 2016, 21:46
@PanSowa12: dziwne że admin nie przetłumaczył
Odpisz
3 października 2015, 17:17
Odpisz
4 lutego 2015, 11:11
czekam na przecenę garry's moda
Odpisz
3 lutego 2015, 21:56
kosmici xD
Odpisz
3 lutego 2015, 21:12
Gaben maj lof gejben maj lajf sales maj sacrefajs
Odpisz
3 lutego 2015, 20:36
Shit Hapens
Odpisz
3 lutego 2015, 20:33
na co ci dolary?
Odpisz
2 lutego 2015, 22:39
Nie.Tu powinno być "Skiny do csa i kosy" :P (sam ich nie mam)
Odpisz
3 lutego 2015, 22:05
@adampolska: Za co dostaje te minusy ...
Odpisz
3 lutego 2015, 22:27
@adampolska: Za żywota
Odpisz
2 lutego 2015, 18:44
ja tak mam jutro pewnie znowu coś kupie
Odpisz
3 lutego 2015, 20:53
@kobraj11: chyba kieszonkowe ;)
Odpisz
3 lutego 2015, 21:17
@qwertqwert: nie wypłata
Odpisz
3 lutego 2015, 21:47
@kobraj11: no to gdzie pracujesz ?
Odpisz
Edytowano - 3 lutego 2015, 22:01
@qwertqwert: kierowca dostawcy firma pszelarska łysoń
Odpisz
3 lutego 2015, 22:09
@kobraj11: lol , dziwna nazwa, ale życzę powodzenia , mi jeszcze brakuje trochę by pracować na hucie , ale jestem na najlepszej drodze
Odpisz
4 lutego 2015, 06:54
@qwertqwert: no to życzę szczęścia
Odpisz