Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Gondol037

9 marca 2019, 19:26

Że dobrze się w to gra teraz, nie zaprzeczę, można powiedzieć, że jestem fanem starszych fpsów od id, ale wolfenstein 3d zestarzał się bardzo. Zwłaszcza ten oryginalny bez obsługi myszki

Avatar Gondol037

2 czerwca 2019, 14:01

@Gondol037: pomyłka - obsługa myszki była, mój błąd

Avatar bylejakbylegdzie

3 lutego 2015, 17:00

akurat wolfenstein 3d wcale nie jest dzisiaj tak bardzo popularne jak pordukcja która powstała rok oraz dwa lata potem głównie z powodu braku ciekawych map i modów

Avatar MaciejKamil

3 lutego 2015, 18:08

@bylejakbylegdzie: Ale wciąż się o nim pamięta.

Avatar MajnkraftAlusiek

9 marca 2019, 19:58

@bylejakbylegdzie: Ale i tak to jest jeden z pierwszych first person shooterów.
A ta bardziej popularna produkcja o której mówiłeś, to Doom.

Avatar MajnkraftAlusiek

9 marca 2019, 19:55

@KontoUsunięte: Główny bohater też jest Polakiem.

Avatar hardkor968

Edytowano - 28 kwietnia 2017, 15:53

Widziałem tego Wolfensteina wczoraj w Auchan za 35zł
Tak samo Dooma

Avatar MR_Lizard

1 maja 2017, 12:53

@hardkor968: Nikogo tutaj to nie interesuje bo i tak nie przeczytaja

Avatar Numinax

1 kwietnia 2016, 18:45

Tak jak Doom

Avatar cvbgvh

5 lutego 2015, 17:22

SUPER Wolfenstein HD to nowy remake Wolfensteina 3d i jest całkiem dobry - link do yt : watch?v=OT5UOMnuIFU&list=UUUru1XwMuM-lhtcnkMiO1AA

Avatar jaccku321

28 sierpnia 2015, 12:24

@cvbgvh: To jest gra typu Indie, czyli stworzona w około tydzień przez niedoświadczoną osobę bez firmy. A jeszcze dokładniejsze wgłębienie w temat powie, ŻE TO TROLL NIE RIMEJK!!!

Avatar
Konto usunięte

13 lutego 2015, 01:11

Dopiero teraz zauważyłem że kolory liter to kolory flagi Polski.

Avatar
Konto usunięte

3 maja 2015, 19:55

Flaga Polski Ma Czarną Barwę?

Avatar jaccku321

28 sierpnia 2015, 12:22

Zawiodę Cię, dziewięcioletni myślicielu: Tam niema czarnej barwy, jest to efekt zmieszania koloru pół-ciemnego z jasnym w korekcie około 30/40% i jasności jakieś 8/12%.

Avatar jaccku321

28 sierpnia 2015, 12:22

W sumie, też nie zwróciłem na to uwagi.

Avatar Buras

4 lutego 2015, 23:11

Da się grać na emulatorze dosa. Wpisujesz C:/<CDWOLF/wolf3d.EXE

Avatar bylejakbylegdzie

5 lutego 2015, 21:12

@Buras: na windowsie też idzie, trzeba tylko urzyć source port ECWolf

Avatar
Konto usunięte

5 lutego 2015, 17:50

gralem gralo sie a teraz gram w dn3d

Avatar sakura121

5 lutego 2015, 11:23

Stosuje kremy od Ibisza 😆

Avatar malaho2000

4 lutego 2015, 22:14

Zestarzał się z klasą :D

Avatar DawidThePlayer

4 lutego 2015, 21:28

Dla mnie żadna gra się nie "starzeje", bo liczy się grywalność, radość z zabawy, a nie oprawa.

Avatar Ghostt

4 lutego 2015, 21:23

Ja tą część mam na telrfon.

Avatar wasczarek

4 lutego 2015, 21:10

Tak w zasadzie to się zestarzał, jak każda gra z tamtych czasów.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 3 lutego 2015, 11:10

Można grać na przeglądarce.
google wolfstein 3d

Avatar Honzo

3 lutego 2015, 11:48

grałem nie mogłem przejść 4 epizodu bo się gubiłem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brak avatara
Dodane przez: MaciejKamil

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

To będzie bolało

To się nie może nie udać

Przypałowo

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka