Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nigdy na to nie wpadną
To się nie może nie udać
Jakby trochę nie fair
Przypałowo
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 lutego 2015, 19:15
...i ten tekst na samym dole ;)
Odpisz
4 lutego 2015, 19:44
@crazenata: bo to prawda... przejdź się po Bronowicach z szalikiem Wisły ;_;
Odpisz
4 lutego 2015, 19:50
@sectus: do Wisły mam troche...bardzo...daleko
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2015, 21:08
@sectus: Bronowice to dzielnica wisły, gorzej jak pójdziesz na kazimierz z szalikiem wisły.
Odpisz
4 lutego 2015, 21:09
@PLacek11: a mój kolega to wpie**ol dostał na Bronowicach...
Odpisz
4 lutego 2015, 21:31
@sectus: Wierz mi, mieszkam na bronowicach i na słupach, przystankach, murach czy innych różnych miejscach są napisy "wisła pany", " śmierć żydom" czy " craxa dziw*o derby blisko".
Odpisz
4 lutego 2015, 22:20
@PLacek11: wierzę ci bo całe dzieciństwo w Krakowie mieszkałem tylko że na Azorach... tylko dziwi mnie to że mój kolega (Wiślak) dostał na bronowicach wpie**ol
Odpisz
4 lutego 2015, 23:15
@sectus: Ja się urodziłem na NH tam to dopiero jazdy były,,
Odpisz
9 stycznia 2018, 01:14
@sectus: Darmowy odkop komentarza bo mieszkam na azorach więc czemu nie
Odpisz
24 lutego 2015, 11:34
przeciez burliga jest ch**owy... ja bym sie cieszyl :D
Odpisz
4 lutego 2015, 19:21
I te krzyczące dzieci *yaaaay!*
Odpisz
3 lutego 2015, 21:30
jak się przeczyta całe to ma sens
Odpisz