Pielęgniarkom miękną nogi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Przerwa na herbatkę
Ostry ten sędzia
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lutego 2015, 15:24
Odwrotność moich żył
Nie dość że prawie ich nie mam to w dodatku są puste
Odpisz
5 lutego 2015, 15:28
@Bella_Cullen: Czyli mówisz że nie masz krwi w żyłach??
Odpisz
5 lutego 2015, 15:30
W: Czasami (np gdy w żyle zrobi się skrzep) krew może w ogóle nie dać się nabrać do strzykawki. W takim wypadku pielęgniarki czasami mówią, że ,,nie ma się" krwi w tej żyle ;) (zgadnij skąd to wiem ;-;)
Odpisz
5 lutego 2015, 15:40
@renamon: no nie wiem... Może od pielęgniarki albo z internetu??
Odpisz
5 lutego 2015, 15:40
bardzo mało ostatnio nie wystarczyło na badania
Odpisz
5 lutego 2015, 17:44
@renamon: z Dr. House'a?
Odpisz
28 maja 2015, 19:04
W: Nie, z doświadczenia ;-;
Odpisz
28 maja 2015, 19:05
@wilsonXcuddyXhouse: W: Nie, z doświadczenia ;-;
Odpisz
1 września 2018, 21:24
@renamon: W:
Odpisz
2 września 2018, 02:38
@Archeologwinternetach: ?
Odpisz
2 września 2018, 11:31
@renamon: Po co to "w:"?
Odpisz
2 września 2018, 18:28
@Archeologwinternetach: Drugi. Akapit. W. Profilu.
Odpisz
Edytowano - 2 września 2018, 19:16
@renamon: Dajesz strzałki w dół, bo nie zrozumiałeś pytania. No nieźle.
Odpisz
2 września 2018, 19:19
@Archeologwinternetach: Po pierwsze: *zrozumiałaś. Po drugie: jak ja od ciebie dostałam strzałkę w dół to jest ok, ale jak ty to już nie? Ciekawe.
Odpisz
2 września 2018, 19:21
@renamon: Zacznijmy, że nie ode mnie.
Odpisz
Edytowano - 2 września 2018, 19:23
@Archeologwinternetach: Nawet jeśliby, to stosunek byłby 2:1.
Odpisz
Edytowano - 2 września 2018, 19:28
@Archeologwinternetach: Skąd mam wiedzieć, że ta strzałka nie jest od ciebie? Albo skąd ty możesz wiedzieć, że strzałka, którą dostałeś jest ode mnie? Czy naprawdę będziemy mieć teraz dyskusję o strzałki pod trzyletnim obrazkiem?
Odpisz
2 września 2018, 19:40
@renamon: Skąd? Wręcz przyznałaś się.
Skąd ty masz wiedzieć, że to jest rzekomo czerwona ode mnie? Hmm...
Odpisz
2 września 2018, 19:43
@Archeologwinternetach: Czyli kłócimy się o strzałki -.-
A może stąd, że coś ci na nich strasznie zależy i chciałeś oddać mi swoją czerwoną?
Odpisz
2 września 2018, 19:46
@renamon: Jeśli jedynie twój domysł, który niestety daleki jest od prawdy uznajesz za "dowód", to nie chce mi się schodzić na ten poziom.
Odpisz
2 września 2018, 21:14
@Archeologwinternetach: Twój dowód na to, że ja dałam strzałeczkę też jest domysłem, więc proszę nie mów mi tu o zniżaniu poziomu. No ale nawet jeśli założymy, że daliśmy sobie oboje strzałkę w dół, jest na serio sens się tak o wykłócać? Nikomu krzywda się nie stała, w statystykach jedna czy dwie strzałki też nic nie zmienią.
Odpisz
3 września 2018, 13:07
@renamon: to ode mnie! :D czemu miałabym czytać twój profil tylko po to żeby ogarnąć co piszesz?
Odpisz
7 lutego 2015, 19:32
D: taka piękna *p*
Odpisz
6 lutego 2015, 10:03
Mi żyły wystają xD
Odpisz
3 lutego 2015, 16:00
Wydaje mi się że nie wszyscy zrozumieli(sądzę tak po niskiej ocenie).
Pielęgniarki przed zrobieniem zastrzyku często szukają żyły w która chcą wbić igłę, ale w przepadku tego faceta to nie problem.
Odpisz
3 lutego 2015, 17:01
@PLacek11: ...
Odpisz
5 lutego 2015, 15:53
@Indestructible: Cóż za rozbudowana odpowiedź.
Odpisz
5 lutego 2015, 16:43
@Indestructible: Jestem pod wrażeniem! Chętnie poczytam dalszą część. :)
Odpisz
5 lutego 2015, 19:56
@PLacek11: nie zastrzyku tylko pobrania krwi, bo zastrzyki robi się w mięsień ;)
Odpisz
5 lutego 2015, 19:58
@xXkuba22Xx: są zastrzyki dożylne jak i domięśniowe.
Odpisz
6 lutego 2015, 09:58
@xXkuba22Xx: są też zastrzyki, które dają dożylnie ;)
Odpisz
5 lutego 2015, 17:11
Kiedyś pielęgniarka 5 minut mi żył szukała bo nie mogła znaleźć XD
Odpisz
6 lutego 2015, 08:53
@KoziLowca: a mi raz 5 minut igłę wbita trzymala
Odpisz
5 lutego 2015, 19:54
Ma silną ręke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
5 lutego 2015, 19:34
Jakbym swoją rękę widział. :D
Odpisz
5 lutego 2015, 17:46
Albo narkomana. ..
Odpisz
5 lutego 2015, 16:29
czemu każdy obrazek, ma ocenę >1
Odpisz
5 lutego 2015, 16:24
Ech to wcale nie jest marzenie pielęgniarki. Takie żyły są często bardzo twarde i do tego "ruchome" tzn, że przy próbie wbicia igły ucieka na boki. Wcale nie jest łatwo igłą gonić żyłę. NIe ma żył idealnych ale w te można na "ślepo" walić :)
Odpisz
5 lutego 2015, 16:16
Jest gdzie wkłuwać!
Odpisz
5 lutego 2015, 16:12
Jakby sprężarką napompowane
Odpisz
3 lutego 2015, 16:00
niema to jak BF (Body Fat czyli poziom tkanki tłuszczowej w cały ciele) 3-5%
Odpisz