Wiesiek, chyba mapę pomyliłeś
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nigdy na to nie wpadną
Były nóżki, nie ma nóżek
To będzie bolało
Dobrze czasem się oderwać
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lutego 2015, 02:55
Ja kiedyś miałam taki dywan w dzieciństwie =]
Odpisz
7 lutego 2015, 17:12
Odpowiedź:
- Wiedźmin nigdy nie bierze złych map. Spójrz - Wyzima, skręcaj w prawy gościniec.
Odpisz
7 lutego 2015, 22:37
Ten awatar... :3
Odpisz
7 lutego 2015, 22:52
@zuza2104: Nie przypominaj mi ;__; wbij na mój profil prędziutko! ; )
Odpisz
7 lutego 2015, 16:51
I ten szaliczek Chelsea :3
Odpisz
7 lutego 2015, 17:19
Zbłąkani kibice.Za dużo wydali na szaliki i już na mapę nie starczyło,a mecz się zbliża i trza na stadion trafić. :)
Odpisz
7 lutego 2015, 18:10
I po meczu, ważne że wygrana :>
Odpisz
7 lutego 2015, 16:18
HAHAHAHHAH pamiętam jak za tym ganiałem xd
Odpisz
4 lutego 2015, 07:41
Mój brat ma to w pokoju :)
Odpisz
4 lutego 2015, 08:29
@adampolska: szacunezek :D
Odpisz
4 lutego 2015, 15:30
=]
Odpisz
4 lutego 2015, 13:54
mój brat ma takie coś ale mniejsze B-p
Odpisz
4 lutego 2015, 10:13
w przedszkolu i pokoju brata taki jest.
u mnie też był
Odpisz