Katastrofa samolotu w Tajpej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Hobby dla faceta
Papierowa szkoła posting
Angielskie śmieszki
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Drewniany kominek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 marca 2017, 14:49
To się nie pisze Taipei?
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2015, 23:41
Ale on nie zachaczył o most lecz stracił moc i prawie na ten most spadł
Ale wszystko przekręcają
Odpisz
5 lutego 2015, 16:02
Koleś w samochodzie zużył życiowe szczęście.
Odpisz
5 lutego 2015, 17:24
zastanawiam się jak blisko był samochód
Odpisz
5 lutego 2015, 17:58
@mrklorens: tak blisko że cała maska zniszczona, samolot zahaczył skrzydłem.
Odpisz
5 lutego 2015, 14:22
A nie AirAsia?
Odpisz
5 lutego 2015, 14:37
@messi16:
nie :
Odpisz
5 lutego 2015, 10:02
było
Odpisz
5 lutego 2015, 10:06
@wilsonXcuddyXhouse: daj linka wilson.
Odpisz
5 lutego 2015, 13:41
na komórce?
Odpisz
5 lutego 2015, 14:35
@wilsonXcuddyXhouse: to dasz jak będziesz siedzieć na kompie... muszę mieć potwierdzenie, i tak dodałem to jako pierwszy lepszy obrazek...
Odpisz
5 lutego 2015, 15:22
wybacz nie wchodzę na kompa
Odpisz
5 lutego 2015, 15:25
@wilsonXcuddyXhouse: więc co piszesz że było jak nie...
Odpisz
5 lutego 2015, 18:19
bo było,uwierz. nawet jeśli nie to po co ta głupia kłótnia
Odpisz
6 lutego 2015, 17:27
@wilsonXcuddyXhouse: Jak mogło być, skoro samolot się rozbił niedawno?
Odpisz
4 lutego 2015, 12:43
Było w wiadomościach... większość przeżyło.
Odpisz
4 lutego 2015, 14:43
@matix044: dobra ale poco to wstawiać na "serwis rozrywkowy"?
Odpisz
4 lutego 2015, 17:37
Żeby ludzie zauważyli?Że śmiesznie się ustawił no to chyba można taki obrazek wrzucić nie ?
Odpisz
4 lutego 2015, 18:08
@Flawless: to nie jest śmieszne
Odpisz
4 lutego 2015, 18:17
Ależ jest....Nietypowe.
Odpisz
4 lutego 2015, 18:20
@Flawless: wg mnie tego nie powinno być na "serwisie rozrywkowym"
Odpisz
4 lutego 2015, 18:22
ROZRYWKOWY,właśnie rozrywkowy.
Odpisz
4 lutego 2015, 18:51
@matix044: chociaż tyle
Odpisz
5 lutego 2015, 10:07
raz na ruski rok coś takiego dodałem... nie takie obrazki się tutaj zdarzały i na główną trafiały...
Odpisz
5 lutego 2015, 10:12
A może ktoś lubi patrzeć na czyjeś nieszczęście i sprawia mu to przyjemność? (Nie ja)
Odpisz
5 lutego 2015, 10:41
bo ta lampa mnie śmieszy... Szach Mat! niewierny!
Odpisz
5 lutego 2015, 10:54
www.obrazki.jeja.pl Gdzie ty tu widzisz słowa typu: śmieszny, rozrywkowy. Opis działu się nie liczy, a jego domena. Sam A nawet wstawia takie obrazki.
Odpisz
5 lutego 2015, 11:32
@Szymon123PL: Jeja
Serwis Rozrywkowy
Odpisz
5 lutego 2015, 14:34
jest tak tylko napisane żeby przyciągać użytkowników... niestety, taka jest tutaj rzeczywistość...
Odpisz
5 lutego 2015, 14:03
samo zahaczenie nic nie zrobiło samolot spadał jak kamień i nawet jakby nie zahaczył to by się rozbił
Odpisz
5 lutego 2015, 11:53
na każdym serwisie informacyjnym jest ten obrazek, ale nie spodziewałem się go na jeja
Odpisz
5 lutego 2015, 11:41
za dużo GTA V
Odpisz
5 lutego 2015, 11:26
Ten w samochodzie z przodu będzie mógł opowiadać, że przeżył czołówkę z samolotem.
Odpisz
5 lutego 2015, 10:30
Widziałem filmik jak ktoś to nagrał. Widzicie te auto? dostało prosto w sufit nie zabijając kierowcy xD
Odpisz
5 lutego 2015, 10:39
@Meuflagiator2000: Dach a nie sufit...
Odpisz
5 lutego 2015, 11:19
sory sory ;-;
Odpisz
5 lutego 2015, 11:19
@Meuflagiator2000: Auto ma sufit xD
Odpisz
Edytowano - 5 lutego 2015, 11:20
@matix044: serio? Bardzo szybka odpowiedź xP
Odpisz
5 lutego 2015, 10:39
przed chwilą widzialem to w wiadomościach ;-;
Odpisz
5 lutego 2015, 10:22
Coś te samoloty z Azji ostatnio dużo wypadków mają
Odpisz
4 lutego 2015, 19:02
Grand Theft Auto
Odpisz
4 lutego 2015, 12:17
aha 1/5
Odpisz
5 lutego 2015, 10:08
spoko... krytyka mnie motywuje.
Odpisz
5 lutego 2015, 11:52
rozumiem spoko weszło na główną ale mnie to nie śmieszy.
Odpisz
5 lutego 2015, 14:33
ok :-) każdy ma swoje zdanie.
Odpisz