Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ursusowanie

14 lutego 2020, 15:05

Słońce jest gwiazdą

Avatar patolek111

15 czerwca 2017, 07:31

jest już planetą

Avatar JTKX2

27 czerwca 2017, 22:18

@patolek111: co? jak to

Avatar patolek111

27 czerwca 2017, 22:53

@JTKX2: jest chyba od roku bo NASA wysłało sondę na ciemna stronę Plutona i die okazało że jest większy niż myśleli

Avatar Hartio

1 sierpnia 2018, 17:39

Avatar KotPrezesa112

4 sierpnia 2015, 16:48

ale pluton jest juz planeta na gazecie to macie ha!

Avatar
Konto usunięte

5 listopada 2016, 20:00

@KotPrezesa112: Nie jest.

Avatar bartazar

25 marca 2015, 18:00

biedny pluton

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2015, 22:55

Przecież... Polska nie jest sam. ;-;
Polska ma Węgry. ;-;

Avatar maniek12025

23 lutego 2015, 09:39

Dzięki! już prawie zbudowałem rakietę chcesz też lecieć w kosmos?

Avatar
Konto usunięte

23 lutego 2015, 20:40

@maniek12025: Jasne! *o*

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2015, 16:11

Avatar maniek12025

23 lutego 2015, 09:40

xd zrobilem wtedy se #selfie

Avatar zziomus

9 lutego 2015, 16:54

Przecież juz byl polak w kosmosie. Był to Mirosław Hermaszewski.nie wiem czy napisałem dobrze.Prosze mnie poprawić.

Avatar Kamstasz

9 lutego 2015, 20:41

@zziomus: Dobrze mówisz. Był on jednym z ocalałych podczas rzezi Ukrainców podczas II wojny światowej. Poleciał on w kosmos podczas radzieckiego programu kosmicznego. Obala więc to temat Poland cannot into space ale tak samo jak z kolorem Poland Ball, co się przyjęło to zostanie.

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2015, 18:19

@Kamstasz: No właśnie, radzieckiego, nie polskiego ;)

Avatar Kamstasz

11 lutego 2015, 18:21

Ale był Polakiem. Miał nawet podczas misji naszytą flagę na kaftanie.

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2015, 18:25

@Kamstasz: Ale i tak to nie była polska rakieta, więc poland cannot into space

Avatar szyszka1234

10 lutego 2015, 17:12

Wow.....

Mój wujek zna Hermaszewskiego..

P.S pluton jest uznawany za planetę karłowatą

Avatar Ares011

9 lutego 2015, 18:14

A ja gdzieś czytałem że Pluton niby znowu jest uznawany za planetę

Avatar moonbeam

9 lutego 2015, 21:52

@Ares011: Za planetę karłowatą, jest jeszcze kilka planet karłowatych.

Avatar iker159

10 lutego 2015, 11:19

@Ares011: nie ponoć mają zwrócić jej ten tytuł``Planety``

Avatar Mirek01

Edytowano - 9 lutego 2015, 18:57

pluton to chyba znowu planeta,a jak nie,to jest on planetą karłowatą i nie jest sam,bo są jeszcze 4 takie planety jak on :3

Avatar Mirek01

9 lutego 2015, 18:56

po 1.pluton chyba znowu jest planetą, po 2. jeśli nie jest,to jest planetą karłowatą i nie jest sam,bo są 3 takie jak on :3

Avatar Gurinno

9 lutego 2015, 15:03

Ale słońce to też gwiazda to czemu się śmieje z Plutona ?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar Piotresiek

9 lutego 2015, 17:13

Ee Wenus jest mniejsza od ziemi, wiec nie może być wielkością do niej podobne. Jak wcześniej powiedziano to Jowisz. Da się poznać po czerwonej plamie.

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2015, 17:26

@Piotresiek: Po pierwsze chodzi mi o tą drugą planetę, tą czerwoną z tyłu
A po drugie Wenus nie jest dużo mniejsza, jest to minimalna różnica. Na rysunku nie byłoby jej widać.

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2015, 15:48

dlaczgeo Poslka nie moze leciec w kosmos? Prosze powiedzcie :C

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Erni1

9 lutego 2015, 17:01

Serio

Avatar DawidThePlayer

9 lutego 2015, 19:46

Dlaczego... tu... wróciłaś?!

Avatar crazenata

9 lutego 2015, 15:27

ale pluton to też planeta... tylko taka karłowata

Avatar sectus

9 lutego 2015, 15:43

@crazenata: polska to też państwo... tylko nie poleci w kosmos

Avatar darcus

9 lutego 2015, 15:30

Pluton, Ceres, Eris, Haumea, Makemake, Sedna... Wymieniać dalej?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Pozdrawiam świetliki

Nigdy na to nie wpadną

Zdeklasowani znowu

Lekko nie będzie

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka