Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar hanter013

14 listopada 2020, 01:10

Szczerze parujące okulary przez maseczki są bardziej denerwujące

Avatar
Konto usunięte

4 stycznia 2019, 12:49

Tru

Avatar FoxyThePirateFox3

30 października 2018, 13:10

Znam to uczucie bardzo ale to bardzo dobrze

Avatar Black_Kitty

16 września 2015, 19:57

Tru is faking tru!

Avatar erola

12 maja 2015, 21:06

Ja nie mam takiego problemu :|

Avatar ziomek2009

6 lutego 2015, 13:59

ehhh... a nie da się ściągnąć przed tym tych okularów?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Konto usunięte

8 marca 2015, 10:36

@Damixi: Trochę przesadziłem, najtańsza JEDNA soczewka kosztuje około 110-120 zł.

Avatar Damixi

8 marca 2015, 15:16

znalazłem na necie paczkę 30 jednodniowych soczewek za 80 zł, i to nie były te najtańsze

Avatar AdiXiks

6 lutego 2015, 12:04

Okularnicy...
Co za kultura!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar AdiXiks

8 lutego 2015, 14:18

@jacek1s: Tylko że to jest troszeczkę chamskie powiedzenie...

Avatar tiktak101

9 lutego 2015, 16:20

Avatar poliop111

8 lutego 2015, 11:21

Niezła próba tato gimpera

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2015, 12:12

Ja mam okulary, i tak znam ten ból.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar corvus

6 lutego 2015, 15:03

Tylko Ci mówię żeby nikt Cie nie hejtował... ;-;

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2015, 09:06

@corvus: Nic się nie stało, przyzwyczaiłem się do hejtów.

Avatar EpicArcher

6 lutego 2015, 21:09

Mnie to nie przeszkadza.

Avatar kasia2801

6 lutego 2015, 19:40

@ziomek2009: Nie każdy może nosić soczewki.

Avatar kaka1

6 lutego 2015, 17:49

mam tak

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2015, 17:32

znam ten ból

Avatar Ksywka

6 lutego 2015, 15:30

Czy tylko ja to lubię?

Avatar Griszka

6 lutego 2015, 16:02

@Ksywka: nie, ja też to lubię
często chucham sobie w kubek z herbatą żeby mi okulary zaparowały i udaję debila przy stole :v
miłe uczucie

Avatar VanQuisch

6 lutego 2015, 15:54

Kiedyś zimną jesienią jak byliśmy na WF-ie to taki okularnik poszedł z nami na zewnątrz na boisko. Jak zaparowały mu okulary to wyglądał jak terminator :-|

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Płać pan

Trzeba brać osobną torbę

Zdeklasowani znowu

Najbardziej realistyczny spośród modów

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Ikony

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka