Parowanie to wynalazek diabła
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Trzeba brać osobną torbę
Zdeklasowani znowu
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 listopada 2020, 01:10
Szczerze parujące okulary przez maseczki są bardziej denerwujące
Odpisz
4 stycznia 2019, 12:49
Tru
Odpisz
30 października 2018, 13:10
Znam to uczucie bardzo ale to bardzo dobrze
Odpisz
16 września 2015, 19:57
Tru is faking tru!
Odpisz
12 maja 2015, 21:06
Ja nie mam takiego problemu :|
Odpisz
6 lutego 2015, 13:59
ehhh... a nie da się ściągnąć przed tym tych okularów?
Odpisz
6 lutego 2015, 14:30
@ziomek2009: Ale niektórzy mają tak dużą wadę wzroku że nie mogą zdjąć okularów :/
Odpisz
6 lutego 2015, 15:21
@Adgos: to w takim wypadku soczewki i gitara
Odpisz
7 lutego 2015, 08:16
@ziomek2009: Wiesz jak kto woli :)
Odpisz
7 lutego 2015, 09:07
@ziomek2009: Soczewki są w chój drogie, nie każdy może sobie pozwolić na ich zakup. Jedna soczewka jest droższa niż szkła do okularów.
Odpisz
7 marca 2015, 19:02
najtańsze szkła kosztują chyba 130 zł, soczewki są tańsze
Odpisz
8 marca 2015, 10:36
@Damixi: Trochę przesadziłem, najtańsza JEDNA soczewka kosztuje około 110-120 zł.
Odpisz
8 marca 2015, 15:16
znalazłem na necie paczkę 30 jednodniowych soczewek za 80 zł, i to nie były te najtańsze
Odpisz
6 lutego 2015, 12:04
Okularnicy...
Co za kultura!
Odpisz
6 lutego 2015, 12:04
@AdiXiks: nom ja mam okulary ;-;
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2015, 12:07
@Meuflagiator2000: fajny awatar
Odpisz
6 lutego 2015, 12:10
@antczak13: Jeśli to do mnie to wiedz że jesteś już 26-stą osobą którą to powiedziała.
Odpisz
6 lutego 2015, 12:41
@AdiXiks: Bo tak się mówi...
Odpisz
8 lutego 2015, 14:18
@jacek1s: Tylko że to jest troszeczkę chamskie powiedzenie...
Odpisz
9 lutego 2015, 16:20
@Meuflagiator2000: ja też
Odpisz
8 lutego 2015, 11:21
Niezła próba tato gimpera
Odpisz
6 lutego 2015, 12:12
Ja mam okulary, i tak znam ten ból.
Odpisz
6 lutego 2015, 13:53
Przed "i" nie stawiamy przecinka ;)
Odpisz
6 lutego 2015, 14:06
@corvus: Nikt się Ciebie o zdanie nie pytał ;)
Odpisz
6 lutego 2015, 14:45
@corvus: Uwielbiam takie odpowiedzi ,,Nikt się ciebie nie pytał'' , nwm czemu ale zawsze przekształcam to w ,,Spłoniesz ku*wa '' .
Odpisz
6 lutego 2015, 15:03
@Bilolus1: Tak miałem na początku napisać ;-;
Odpisz
6 lutego 2015, 15:03
Tylko Ci mówię żeby nikt Cie nie hejtował... ;-;
Odpisz
7 lutego 2015, 09:06
@corvus: Nic się nie stało, przyzwyczaiłem się do hejtów.
Odpisz
6 lutego 2015, 21:09
Mnie to nie przeszkadza.
Odpisz
6 lutego 2015, 19:40
@ziomek2009: Nie każdy może nosić soczewki.
Odpisz
6 lutego 2015, 17:49
mam tak
Odpisz
6 lutego 2015, 17:32
znam ten ból
Odpisz
6 lutego 2015, 15:30
Czy tylko ja to lubię?
Odpisz
6 lutego 2015, 16:02
@Ksywka: nie, ja też to lubię
często chucham sobie w kubek z herbatą żeby mi okulary zaparowały i udaję debila przy stole :v
miłe uczucie
Odpisz
6 lutego 2015, 15:54
Kiedyś zimną jesienią jak byliśmy na WF-ie to taki okularnik poszedł z nami na zewnątrz na boisko. Jak zaparowały mu okulary to wyglądał jak terminator :-|
Odpisz