Każde typowe polskie dziecko z CS
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Drewniany kominek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Cóż za brak szacunku
Lekko nie będzie
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 marca 2016, 11:14
co najśmieszniejsze robią tak na polskich serwerach
Odpisz
12 grudnia 2015, 23:37
Ja zawsze gdy gram i zaczynam coś mówić to najczęściej : "Zamknąć ryję, będę napi**dalać"
albo "Kto nie skacze ten za Tuskiem" (hop, hop)
Odpisz
25 listopada 2015, 22:45
Wszystkie dzieci z Minecrafta przeniosły się do twojej ulubionej gry. Co na to powiesz?
Odpisz
10 grudnia 2019, 14:34
@ksiezniczka_Ewelka_light: dzieci nie umią grać w dwarf fortress
Odpisz
25 listopada 2015, 22:42
Kiedyś ktoś wszedł na serwer "Minecraft Polska" i napisał "I'm Poland".
Odpisz
5 czerwca 2015, 09:51
,,Siemka Kto PL?" Powiedział kacper na chińskim serwerze.
Odpisz
8 lutego 2015, 19:12
"Siema kto PL?" - zapytał mały kacper na polskim serwerze.
Odpisz
12 marca 2015, 16:23
@Kubox123456: ... To mnie obrażiło
Odpisz
22 kwietnia 2015, 14:39
@Kubox123456: wkurzaja mnie tacy idioci... jakby to był angielski server...
ostatnio byłem na servie o nazwie polski server byli tam sami polacy i na chacie było dużo polskich rozmów jakies de*il wchodzi mówi siema a po 1 rundzie kto pl...
Odpisz
8 lutego 2015, 17:01
Anglicy nie lepsi. Pamiętam że jak grałem w TF2 jakiś dzieciak na czacie głosowym "śpiewał" "gimie free hat".
Odpisz
11 lutego 2015, 20:47
u mnie jak grałem w TF2 to też jakieś dziecko jeszcze nie po mutacji pytało wszystkich "da mi ktoś darmowe przedmioty bo jestem nowy?"
Odpisz
25 lutego 2015, 20:20
@maslo_maslane: Na niektórych serwerach takie rzeczy są na porządku dziennym :P
Odpisz
11 lutego 2015, 15:59
Ja jak grałem w TF2 to na czacie głosowym polak gadał 'Siema kto PL kto PL?' a jak go zabili to mówił 'Nie nie nie!! jestem najlepszy a wy nie!'
Odpisz
9 lutego 2015, 17:19
Kiedyś jak grałem w Ghotam City Importors, jakiś rozdarty gimbus wrzeszczał i j*bał przekleństwa w ch*j. Z jedną różnicą. Nie był PL.
Odpisz
9 lutego 2015, 08:35
W lolu codziennie na eu west mam gorszych dzieci (nie tylko polaków)
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2015, 18:41
This is job for...DR HaaaaaaaaX!
Odpisz
9 lutego 2015, 01:25
@POOTIS: and motherfucking lizard (potem się do wieś z co to)
Odpisz
8 lutego 2015, 16:12
Polacy nie są aż tacy źli w porównaniu do anglojęzycznych gimbusów.
Gram sobie w CS i zostałem sam na 4, zabiłem trzech a czwarty mnie zabił a tu nagle dzieciak krzyczy, że jestem nobem i on by ich wszystkich zabił... Dla porównania miałem staty 8/3 a on 1/8...
Odpisz
8 lutego 2015, 18:16
@kacper414: Znam to uczucie ale ja zazwyczaj mówię: "I fail. Sorry." i jakoś nikt mnie się nie czepia.
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2015, 18:23
@kacper414: Ja ostatnimi czasy trochę gram w GunZ 2...
Raz zabiłem trzech, a czwarty mnie ze skilla zabił. Osoba, z mojej drużyny zaczęła mnie wyzywać od hakerów, idiotów, nobów itp... Tak dla porównania ja miałem staty 29/6/9 (najlepsza runda jaką zagrałem) a on 2/7/1...
[Pierwsze-zabójstwa, drugie-śmierci, trzecie- asysty... Tak na wszelki wypadek]
Odpisz
8 lutego 2015, 21:35
Ja przeważnie zaczynam się kłócić aż odpuści. A jak nie skończy to go przedrzeźniam ;D Najlepszy sposób XD
Odpisz
8 lutego 2015, 21:49
@kacper414: grałem w tf2 a jestem dość dobrym snajperem.Trzech nowych graczy mnie straszyło ze mnie zgłoszą za cheaty i mogę się pożegnać z grą .-.
Odpisz
9 lutego 2015, 01:20
@maslo_maslane: ja gram sobie w gmod ttt i anglik takie cos, cytuje i tłumacze "hahahha zabiłem cie!" detektyw bez powodu "dlaczego mnie zabiles?! z deportowany za hacki, miałem goda!"
Odpisz
8 lutego 2015, 16:16
najgorsze w grach multiplayer to dzieci, no ale z drugiej strony bez nich było by nudno
Odpisz
8 lutego 2015, 16:44
@ALKATRAZ: To jest niemożliwe...ty...ty... masz pozytywną ocenę.
Odpisz
8 lutego 2015, 16:46
@Adrian3107: a dlaczego? bo napisał coś z sensem, kumasz?
Odpisz
8 lutego 2015, 16:49
Wiem, ale to on. xD
Odpisz
8 lutego 2015, 17:35
@Adrian3107: Ludzie się zmieniają.
Odpisz
8 lutego 2015, 19:11
@Adrian3107: I co z tego, że to on? On jest gorszy?
Odpisz
8 lutego 2015, 22:35
@Adrian3107: ALKATRAZ Ma pozytywną opinię? mogę umrzeć w pokoju.
Odpisz
8 lutego 2015, 18:42
Rosjanie gorsi
Odpisz
8 lutego 2015, 19:49
@adamszu: cyka cyka cyka
Odpisz
8 lutego 2015, 21:37
@maslo_maslane: xaxaxaxaxaxaxa
Odpisz
8 lutego 2015, 22:08
@adamszu: nie są tacy źli, na ogół mają problemy z celownikami pso1-1 więc na arma niezbyt im idźie
Odpisz
8 lutego 2015, 20:06
PL_polski polak_pl
Odpisz