Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie po oczach
Trzeba brać osobną torbę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ch-chesz wyparować...?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 września 2014, 11:13
ja mam pod górke gorzej bo pod wiatr
Odpisz
7 czerwca 2017, 12:10
@marek2004: ten moment gdy w losowych widzę komentarz z mojego starego konta
Odpisz
7 września 2017, 17:35
@marek20004: multikonto? ban
Odpisz
27 sierpnia 2019, 23:21
@hehineji: hotel? Trivago
Odpisz
2 marca 2017, 13:54
@Konto usunięte: pozdrowienia z przyszłości
Odpisz
30 czerwca 2014, 12:51
True story
Odpisz
1 sierpnia 2012, 23:56
tez tak mam ;D
Odpisz
9 marca 2012, 09:32
cala prawda o rowerach, kobietach i bigosie.
1/5. fajne
Odpisz
9 marca 2012, 18:10
@frefux: po co piszesz oksymoron?
Odpisz
10 marca 2012, 11:00
@frefux: a co ma bigos do tego ???
Odpisz
9 marca 2012, 23:11
ja pod górę wole pchać-łatwiej
Odpisz
9 marca 2012, 17:17
Ja tam rowerów nie lubię.
Odpisz
9 marca 2012, 15:53
Prawda i to święta.
Odpisz
9 marca 2012, 14:39
no podgórek jedzie sie ***owo
Odpisz
9 marca 2012, 14:33
prawda o rowerach dokładnie
Odpisz