Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nigdy na to nie wpadną
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ikony
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lutego 2015, 14:38
ten zestaw wygląda całkiem stylowo o ile wszystko będzie działać
Odpisz
7 lutego 2015, 15:58
@loloja: Podłączymy do ziemniaków i może wtedy podziała ^^
Odpisz
7 lutego 2015, 16:07
@Love_Bunny: no dobra ! :D
Odpisz
7 lutego 2015, 17:22
@loloja: *przynosi worek ziemniaków* sory że tak długo ale kasy nie miałam więc na pole poszłam. Ty podłącz bo ja nie umiem :D
Odpisz
7 lutego 2015, 17:39
@Love_Bunny: ok *gmera z kablami* ok już naciśnij guzik
Odpisz
8 lutego 2015, 11:48
@loloja: *wciska guzik*
Odpisz
8 lutego 2015, 12:35
@Love_Bunny: działa! przybij piątkę !
Odpisz
8 lutego 2015, 13:13
@loloja: (^.^)/\(^.^)
Odpisz
5 lutego 2015, 18:12
Pasuje do mojego drewnianego komputera i internetu.
Odpisz
Edytowano - 5 lutego 2015, 18:29
@jacek1s: Witaj w klubie drewnianego PC z drewnianym netem (u mnie z bonusem czyli laptop i internet t-mobile z limitem 4gb miesięcznie)
Odpisz
5 lutego 2015, 18:29
@jacek1s: Jak masz drewniane kable to musisz uważać, żeby ci bobry nie poobgryzały.
Odpisz
6 lutego 2015, 11:19
Tak, to całkiem normalne ja też mam w domy bobry,krokodyle dziobaki strasznie sie rozrastają, ale chyba każdy tak ma to przecież całkiem normalne.
Odpisz
7 lutego 2015, 13:04
@jacek1s: Jacek, haloo, jacek!
co się z Tobą stało?
Odpisz
7 lutego 2015, 14:13
@jacek1s: ja pie**ole teraz mnicha udajesz? ;__;
Odpisz
7 lutego 2015, 14:25
@Darwineek: Nie.
Odpisz
7 lutego 2015, 15:26
@Darwineek: To jest je**ny samuraj!
Odpisz
7 lutego 2015, 22:57
@XpiterekX:
Odpisz
7 lutego 2015, 22:23
drewniany komputer, drewniana klawiatura ;>
Odpisz
7 lutego 2015, 20:50
Mieć to i zagrać w fife, można się poczuć drewnem xD
Odpisz
7 lutego 2015, 20:47
fanie wygląda zamawiam
Odpisz
7 lutego 2015, 18:01
Klasa :]
Odpisz
7 lutego 2015, 15:26
Drewniana obudowa komputera ziomka, który chce zagrać w Wiedźmina 3 długo by nie przeżyła. :D
Odpisz
7 lutego 2015, 14:51
może starsze osoby by się przekonały :D
Odpisz
7 lutego 2015, 14:17
naturalna klawiatura
Odpisz
7 lutego 2015, 13:53
Fajne to jest.
Odpisz
7 lutego 2015, 13:38
Jeszcze termitów i korników do szczęścia brakuje.
Odpisz
7 lutego 2015, 13:15
U mnie w komputerowym taką można kupic :v
Odpisz
7 lutego 2015, 13:04
widziałam ostatnio w necie jakąś Bamboo :D
Odpisz
7 lutego 2015, 13:03
Teraz będę zawsze blisko natury. :D
Odpisz
6 lutego 2015, 10:39
też tak mam ... Całą ręke mam w drzazgach :/
Odpisz