Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pozdrawiam świetliki
Niezniszczalne
Angielskie śmieszki
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 grudnia 2020, 19:55
Jestem zimniok
Odpisz
2 czerwca 2015, 09:11
Jestem z 25% xD
Odpisz
27 marca 2015, 15:44
YEAAAH ZIMNIOKIII!
Odpisz
10 lutego 2015, 20:38
Jestem z 45%
Odpisz
7 lutego 2015, 22:49
jak bezsensu jak są ziemniaki?
Odpisz
7 lutego 2015, 13:04
Ziemniaki!!!! <3
Odpisz
7 lutego 2015, 09:27
Pominąłem to ale jak zobaczyłem napis "ziemniaki" to się wróciłem i przeczytałem.
Odpisz
7 lutego 2015, 08:04
...
Odpisz
7 lutego 2015, 02:22
To takie piękne. Wzruszające. Zmieniło mój światopogląd i odmieniło moje życie na lepsze. Dziękuje za to.
Odpisz
6 lutego 2015, 23:42
Jeden z najlepszych wykresów w kształcie ciasta jaki kiedykolwiek przeczytałem.
Odpisz
6 lutego 2015, 21:06
ziemniaki to powinno być 0%
Odpisz
6 lutego 2015, 21:09
@mrklorens: W tedy by ich nie było na wykresie, poza tym uważam, że ten wykres dodano, ponieważ Administracji skończyły się obrazki :P
Odpisz
6 lutego 2015, 21:16
@jacek1s: Fuuuuooooo! JACUEK NIUE JUEST JUUUAAŹ KANPKOM!! 111!!!
Odpisz
6 lutego 2015, 21:21
@jacek1s: dobrze sensej broda
Odpisz
6 lutego 2015, 21:22
@jacek1s: ziemniaki to tylko hqlucynacja z niedożywienia
Odpisz
6 lutego 2015, 21:33
@Kubox123456: Jaasne ;c
Odpisz
6 lutego 2015, 21:33
@Mr_Limonka: Postanowiłem zmienić tok myślenia i być spokojniejszy.
Odpisz
6 lutego 2015, 21:54
@jacek1s: i że niby piszess to bo myślisz że wszystkich to obchodzi?
Odpisz
6 lutego 2015, 22:04
Piszę to, żeby poinformować Limonkę.
Odpisz
6 lutego 2015, 23:13
@Kubox123456: I śmierć.
Odpisz
7 lutego 2015, 03:14
@Mr_Limonka: explorer?
Odpisz
7 lutego 2015, 08:43
jeszcze wczoraj był kanapką ale wieczorem zmienił '_'
Odpisz
7 lutego 2015, 10:13
@Mr_Limonka: oh, przepraszam, nie wiedziałem
Odpisz
6 lutego 2015, 22:51
Moja wiedza jest teraz kompletna.
Odpisz
6 lutego 2015, 21:39
zmarnowane 10sek zycia
Odpisz
6 lutego 2015, 22:28
@ALKATRAZ: Marnujesz życie codziennie, siedząc przed komputerem.
Odpisz
7 lutego 2015, 00:04
@jacek1s: MĄDRY KOMENTARZ
Odpisz
6 lutego 2015, 21:12
(͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 7 lutego 2015, 06:54
@olszer732: yyyyy nie
Odpisz
6 lutego 2015, 21:05
Dobrze wiedzieć.
Odpisz