Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Północne Węgry
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Młodzi gniewni
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 maja 2019, 09:14
Idziecie razem i ten koleś klepie twoją dziewczynę w tyłek. Co robisz?
Odpisz
13 czerwca 2019, 23:22
@adix53: zamawiam pogrzeb
Odpisz
13 czerwca 2019, 23:21
Nawet thanos go nie zniszczy
Odpisz
19 sierpnia 2018, 02:24
Ten nowy DOOM wygląda świetnie
Odpisz
24 listopada 2015, 15:11
Ja go pokonam! mam miecz z nokii
Odpisz
11 lutego 2015, 19:16
tylko chuck noris moze się z nim mierzyć
Odpisz
11 lutego 2015, 19:19
@ALKATRAZ: On powiedział coś z sensem
Odpisz
11 lutego 2015, 19:34
@ALKATRAZ: "Może"... To nie znaczy, że da rade.
Odpisz
11 lutego 2015, 22:17
@ALKATRAZ: Nie, nie może. Nokia jest najtwardszą rzeczą we wszystkich wszechświatach.
Odpisz
11 lutego 2015, 23:05
@matix044: Zawsze myszlałem że jest jeden.
Odpisz
13 lutego 2015, 18:49
@ALKATRAZ: A teraz wyobraź sobie że to Chuck Norris nosi tą zbroję ( w końcu tylko on jest na tyle potężny by okiełznać coś takiego)
Odpisz
14 lutego 2015, 07:53
@ALKATRAZ: Tylko daj mi dopić lemoniadę....
Odpisz
16 lutego 2015, 20:12
@ALKATRAZ: chuck norris nie da rady bo nokia jest nie zniszczalna . kiedyś nie dawno upuściłem nokie i ani ryszy.
Odpisz
12 lutego 2015, 16:43
Niezniszczalny tytan...
Odpisz
12 lutego 2015, 07:39
mi wyszlo rozwalic nokie palnikem
Odpisz
7 lutego 2015, 17:10
Nowa zbroja Starka
Odpisz
7 lutego 2015, 17:26
@MrHenderson: Ale wiesz że to jest oparte na zbroi Samus z serii "Metroid"?
Odpisz
7 lutego 2015, 17:41
Nie miałem pojęcia pierwsza myśl to był właśnie Iron Man
Odpisz
12 lutego 2015, 07:09
@MrHenderson: no nieźle.
Odpisz
11 lutego 2015, 22:12
Czyżby następca Hulka? :_:
Odpisz
11 lutego 2015, 20:53
Mój nowy pancerz wspomagany.
Odpisz
7 lutego 2015, 16:51
i już wiesz że masz przesrane
Odpisz
11 lutego 2015, 20:32
@Meuflagiator2000: mega ogromny pancerz ale za to powolny i słabe ataki. wniosek: SPI***ALAJ PÓKI ŻYJESZ!!!!
Odpisz
Edytowano - 11 lutego 2015, 19:22
Pewnie to nie to, ale mi to przypomina pewną zbroję produkowaną przez terran z StarCrafta2.
Odpisz
11 lutego 2015, 19:13
Nokia-Men :O
Odpisz
8 lutego 2015, 01:31
... Plz, no.
Odpisz
7 lutego 2015, 20:23
ale nie da sie zniszczyc niezniszczalnego... Jestesmy zgubieni
Odpisz